Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2007, 13:40 ч.

бански-памперси?

• 1 178
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
Става въпрос за онези памперси, с които децата могат да се къпят в басейн например. Преди си ги купувах от едно магазинче в центъра, но този сезон ги няма там. Някой има ли представа къде понастоящем могат да се намерят?

# 1
  • София
Видях на Либеро в Метро

# 2
  • София
Аз съм купувала в Бебелан на Плиска.

# 3
  • София, кв. Редута
още един вариант  Simple Smile

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1945

# 4
  • София

Ние ходим на плуване точно с този вариант Peace

# 5
  • София
А къде ходите?

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
Преди седмица видях да получават в Бебелан на Плиска

# 7
  • София

На Спратак, но има много деца и става супа  в детския басейн.

# 8
  • София

На Спратак, но има много деца и става супа  в детския басейн.
Мерси Hug

# 9
Онзи ден видях,че имаше и в Премаман.

# 10
  • София
Този вариант на бански- памперси може ли да се намери по магазините или само от Данет?

# 11
  • софия
от Метро взехме памперс бански на Либеро

# 12
За пръв път чувам че имало такова чудо:)
Mila mama този на Либеро в пакети ли е като другите памперси или на бройки,като от линка по- горе?

# 13
  • Варна
Жалко, че по-старите теми са затрити, много бяха обсъждани тези памперс-бански.

Една година бяхме на почивка с такова чудо - пълно недоразумение! Когато бебето влезе във водата въпросният памп.-бански се напоява здраво и буквално го дърпа надолу. Когато излезе от водата трябва хубаво да се изцеди... и да се хвърли. На следващото къпане нов.

Втората година вече карахме с бански на Bambino Mio (който са дали като линк по-горе).
Много по-удачен вариант! От вътре има мек непромокаем плат, който задържа "корабчетата". Като го напълни, пера на място със сапун и пак слагам. С този AI  се случваше и по 3 пъти на ден.  Laughing На дупето стои меко и най-вече леко.

# 14
  • София
Една година бяхме на почивка с такова чудо - пълно недоразумение! Когато бебето влезе във водата въпросният памп.-бански се напоява здраво и буквално го дърпа надолу. Когато излезе от водата трябва хубаво да се изцеди... и да се хвърли. На следващото къпане нов.

Peace
Аз пък бях купила на Бенетон, уж били страхотни, но това все едно аз съм го писала.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт