Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2007, 14:00 ч.

Димитров-Токуда?

• 7 398
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
здравейте,
има ли раждали при него?Дайте впечатления и повече инфо
Благодаря ви предварително

# 1
Това е най-любезният и коректен лекар при когото съм попадала.Раждах при него секцио още януари месец.Избрах си го съвсем случайно и съм с прекрасни впечатления. Можеш да му имаш абсолютно доверие. На мен ми обясняваше всичко подробно и се постъра престоят ми да бъде максимално безпроблемен.Много съм доволна от целия екип и немога да си представя, че ще позволя вече друго отношение към мен или децата ми от други лекари и други болници. Стискам ти палци . Радвай се на бременноста си и не се претеснявай - в добри ръце си!

# 2
  • София
Благодаря ти
Наистина ми подейства успокояващо.На мен също ми направи добро впечатление.
А кога ти каза какво ще е раждането,нормално или секцио?

# 3
Аз сама си избрах да раждам с операция защото бях изплашена от първото си раждане, но в Токуда вярвам,че и с нормалното раждане няма да имаш проблеми. Всички са много мили и любезни.Използвай времето докато си там максимално да се възстановиш защото като се прибереш в къщи лудницата е пълна.Още веднъж ти пожелавам успех. Не се притеснявай в Токуда са много добри.Ако имаш други въпроси ще ми е приятно да ти помогна.

# 4
  • София
Имам още един последен въпрос,аз и там ще си питам,но...
Какво е нужно да се взема за мен и бебето за Токуда?

# 5
Най-добре е да попиташ в болницата. Аз носех лични неща за себе си като четка,паста и др. За бебето нищо не са ми искали освен дрехите при изписване, но съветът ми е подробно да попиташ за него. Кога ти е термина ? Кога влизаш в Токуда? Ако имаш време отговори. Ще ми е приятно да пишеш и след като мине великото събитие, а то наистина е такова. Имам две деца можеш да ми вярваш.

# 6
  • София
Това е най-любезният и коректен лекар при когото съм попадала.Раждах при него секцио още януари месец.Избрах си го съвсем случайно и съм с прекрасни впечатления. Можеш да му имаш абсолютно доверие. На мен ми обясняваше всичко подробно и се постъра престоят ми да бъде максимално безпроблемен.Много съм доволна от целия екип и немога да си представя, че ще позволя вече друго отношение към мен или децата ми от други лекари и други болници. Стискам ти палци . Радвай се на бременноста си и не се претеснявай - в добри ръце си!
newsm10 newsm10 newsm10
Определено няма да сбъркаш, ако го избереш да води раждането ти. Аз исках да раждам секцио, но след преглед той ме убеди, 4е е по-добре да раждам нормално, което, както знаеш, в днешно време се среща рядко - пове4ето доктори гледат да те убедят да родиш секцио.
За това какво да носиш - освен личен багаж, си вземи превръзки за родилки и помпата за кърма. Препоръчвам ти да ползваш от техните нощници (1лв/ден). За бебето са необоходими само дрешките, с които ще го изписваш, но тях може и таткото да ги донесе в самия ден.

Леко раждане и да се похвалиш  Hug

# 7
Здравейте, момичета!
Аз родих преди 2 седмици в "Токуда" при д-р Димитров и мога да кажа, че това е най-добрият избор, който съм направила. Раждах секцио - операцията мина леко, възстанових се без никакви проблеми, очарована съм от вниманието на всички, работещи там, а за самият доктор мнението ми е, че е перфектен професионалист, много любезен и мил като човек - изобщо всичко най-хубаво. Да е жив и здрав!

# 8
Iskam i az pri Dimitrov. Njakoi znae li mu nomera na GSM-a Embarassed

# 9
  • София
Iskam i az pri Dimitrov. Njakoi znae li mu nomera na GSM-a Embarassed
Пиши ми на лични,ще ти го дам.
Страхотен е   bouquet

# 10
  • София
Здравейте, момичета!
Аз родих преди 2 седмици в "Токуда" при д-р Димитров и мога да кажа, че това е най-добрият избор, който съм направила. Раждах секцио - операцията мина леко, възстанових се без никакви проблеми, очарована съм от вниманието на всички, работещи там, а за самият доктор мнението ми е, че е перфектен професионалист, много любезен и мил като човек - изобщо всичко най-хубаво. Да е жив и здрав!

Напълно споделям това мнение  smile3521 newsm10 smile3521.
Аз също раждах при него със секцио и то по спешност - всичко мина много добре и се възстанових изключително бързо - изписаха ме на четвъртия ден, а на десетия вече ходех на разходки.
Изключително съм доволна както от д-р Димитров, така и от целия си престой в Токуда. Определено, ако реша да имам още деца, това отново ще е моят избор.

# 11
  • София
как му е първото име на доктора?  Rolling Eyes

# 12
  • София
д-р Бойко Димитров

# 13
  • София
благодаря berni, помислих че може да е друг, колебая се, защото не познавам нито един доктор в тази болница и ако реша да раждам там не знам кой да избера Thinking

# 14
здравей те мами ,аз също съм се насочила на там за консултации и за раждане за сега си записах час при колева  то ва 6те ми е 1-ва консултация там незнам никакви отзиви за нея  ,но при нея има6е часова  свободни ,някой ако имамнение нека го изкаже... ште съм благодарна

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт