търся информация - в коя г.с. на триизмерен ехограф?

  • 1 182
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Момичета, сигурно вече е имало такава тема, но отново ще направя питане, ако може някоя от вас да ми помогне. Иска ми се да отида на триизмерен ехограф, но не зная в коя седмица е най-добре. Може ли да споделите вашия опит! През първата бременност го пропуснах, но сега ми се иска да отида...

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 07:09 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Виждам, че си от Сливен,Караиванов има такъв в кабинета си PeaceБи трябвало към 4-5 месец да се вижда пола на него, ако това е въпроса newsm78

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 21:27 от nikkita_deneva

# 2
  • Мнения: 2 422
Попитай гинеколога си кога е най - подходящо и иди щом искаш.

# 3
  • Мнения: 1 792
аз знам че по принцип 18,19 седмица са важни за развитието на плода и е хубаво тогава да се иде ай пола може да се види тогава.късмет и успех

# 4
  • Мнения: 676
Доколкото си спомням първия път трябва да е около 14 г.с..Най-добре се обади на лекаря, при когото ще ходиш и той ще ти каже.

# 5
  • Мнения: 222
Аз ходих 18 г.с.

# 6
  • Мнения: X
здравей,мисля че най добре да дойдеш в софия, при д-р мазнейкова .аз правих фетална морфология в 16 г.с. успех

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Между 16-та и 18-та и след това в 32-ра доколкото си спомням. Ако говорим за фетална морфология.

# 8
  • Мнения: 11 003
Ходих на ФМ при Мазнейкова в 18-19 г.с.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 433
аз ходих в 21 г. с. при д-р Марков от Фемина- София. Тогава се виждат всички органи и системи на бебчето. По- нататък може да се ходи пак в 30 г.с.

# 10
  • Мнения: 7 723
Преди 20- та г. с. няма смисъл да се ходи,
защото именно тогава вече всички органи и системи са
съвсем развити и  се вижда дали функционират добре.  Wink

# 11
  • Мнения: 2 950
Аз ще ходя при д-р Марков във Фемина. Той ми каза, че няма смисъл преди 20 седмица, за да може да огледа добре сърчицата.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 013
18-19 г.с.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 757
Преди 20- та г. с. няма смисъл да се ходи,
защото именно тогава вече всички органи и системи са
съвсем развити и  се вижда дали функционират добре.  Wink

 Peace. След 20 е най-интересно. Освен това полът се вижда по-добре на 2Д ехограф - при 3Д много зависи от позата. Поне при мен не успяха да го видят на 3Д, но като обърнаха 2Д веднага го видяха. 3Д обаче е по-интересен и понятен

# 14
  • Мнения: 117
Много ви благодаря, момичета! При първата бременност моята гинеколожка ме пращаше при д-р Мазнейкова в София, но реших да не ходя. Сега обаче ми се иска да отида - може би защото всички момичета, с които раждах, бяха ходили и някак ми се иска и аз да отида. При следващата консултация ще говоря с гинеколожката си да ми даде съвет. Още веднъж благодаря ви и много, много късмет! Peace

Общи условия

Активация на акаунт