Мнение за Коларов

  • 3 608
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 904
Здравейте ,момичета ,аз съм съвсем нова в този форум предварително ви благодаря че ви има.Преди около 1,5 год. започна и моето ходене по мъките.Тази година през м. февруари отидох и до Поморие където правих кални процедури но все още нямам положителен резултат от тях .Искам отново да подновя посещенията при Коларов и много се надявам някои от вас да са с положително мнение за него.

# 1
  • Мнения: X
този постинг, не е за този форум.аз мога само хубави неща да кажа за него.благодарение на него сега имам прекрасна дъщеричка и цял живот ще съм му благодарна.той е отличен специалист и прекрасен човек.ходи при него,няма да сбъркаш.успех ти желая.а не разбрах ти по рано посещавала ли се него?

# 2
  • Мнения: 1 044
Този лекар за мен е върхът, срашен професионалист, изключително внимателен, изслушва и обяснява. Благодарение на него имам момченце на 2г.6м. вследствие фоликулометрия и лечение. Но нещо му изпуснах дирите.Някой ми каза, че в болницата на Мазнейкова в Бояна.Дали е така? Помогнете с актуална информация

# 3
  • Мнения: 904
Да вярно е че работи в клиниката на Мазнейкова имам и телефон за връзка в случай че те интересува.

# 4
  • Мнения: X
приема и в майчин дом долу в медицинският център.аз ходя при него и на проф. прегледи.и приема в един кабинет близо до пирогов също.клиниката на д-р мазнейкова не е в бояна , а на бул. българия до последната спирка на трамвай 7.

# 5
  • Мнения: 904
Тел. номер на клиника "Св. София"е 8184600

# 6
  • Мнения: 291
Който е отишъл дори само на преглед при д-р Коларов, разочарован или недоволен НЕ си е тръгнал

# 7
  • Мнения: X
права си мише! и ти ли забременя благодарение на  него

# 8
  • Мнения: 179
Прекрасен човек и прекрасен специалист! Благодарение на него имам моето момченце Йоан, след дълги години ходене по мъките.

# 9
  • Мнения: 904
Момичета,много съм ви благодарна за изказаните мнения.

# 10
  • Мнения: 904
Почти се бях навила да търся друг доктор но като се замислих ,че ще трябва да започна всичко от самото начало просто не ми се мислеше.

# 11
  • Мнения: 904
На този етап ми е назначен  тест,трябваше да го направя месец февруари но заминах за Поморие и реших малко да си почина ,просто се бях сринала психически.

# 12
  • Мнения: 904
Buba73 имаш си едно съкровище да ти е жива и здрава.

# 13
  • Мнения: 904
поправям се детенцето е момченце много се извинявам Буба моля не се сърди

# 14
  • Мнения: 179
Buba73 имаш си едно съкровище да ти е жива и здрава.

Много ти благодаря!  Hug Стискам палци и успех!

Общи условия

Активация на акаунт