Кажете нещо за Поморие-новия град

  • 6 704
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Тази година сме решили да почиваме в Поморие-новия град. Не съм ходила там от около 20 години, но тогава бях в стария град и си спомням, че плажът беше хубав. Моля който е ходил скоро в новият град на поморие да сподели впечатления, ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 3 166
Две години ходим там. Тази ще е трета. Преди да тръгнем първата година чух отвратителни неща за плажовете там. Оказаха се неверни. Плажът е разкошен, само малко пясъкът е по-тъмен, но било полезно  Wink. А и на нас по никакъв начин не ни пречеше цвета на пясъка. Иначе ни бяха казали че било каменливо, ами аз камък не видях. Изкарваме си страхотно. И града си ни харесва.  А къде в Поморие ще отседнете?

# 2
  • Мнения: 36
Благодаря за хубавият отговор и аз бях чувала добри неща, но исках да чуя още малко мнения. Квартирата се намира на улл Възраждане, но самата тя къде идея си нямам.

# 3
  • София
  • Мнения: 570
И ние ще сме там това лято, но в стария град. Не сме ходили досега. И на мен ще ми е интересно да прочета мнения.
В темата: "На море в България" имаше няколко хубави изказвания за Поморие и аз се поуспокоих. Simple Smile

# 4
  • Поморие
  • Мнения: 162
В новия град не е лошо, но аз като поморийка ти препоръчвам стария град

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Любимото ми място за почивка Simple Smile В новият град цените на квартирите са малко по-евтини от тези в стария. Вечер обаче там няма много къде да се ходи, но ако си с кола старият град е много близо. Плажовете са безплатни, има прекрасни места за разходки. Близо е и до Бургас, Слънчев бряг и Несебър. Винаги ходя там, дори бих живяла там целогодишно ако можеше Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 512
Като малка с баща ми все на Поморие ходехме на почивка, затова и миналата година не се чудих къде да ида Simple Smile
Миналата година семейно бяхме там на почивка, квартирата ни беше до автогарата, на 5 мин. от плажа. Стаята ни струваше 30 лв. на ден за трима ни - тати, мама и детенце.
Беше шумничко заради автобусите и отварящите заведения, особено сутрин, но не ми е пречило да спя или да си почивам в стаята. Плажа беше хубав, но понеже там строяха два нови хотела, не знам дали тази година ще може да се  ползва, ако го "добавят" към хотелския комплекс.
Ако искаш да се шляеш ей така из улиците, е много приятно. Ако търсиш обаче развлечения и магазини - повечето интересни места са в Стария град. Peace

# 7
  • Мнения: 394
И аз видях от verche офертата и бързах да се обадя, за съжаление вече няма свободни места след 10.07 затова тръгваме на 4.07.
Интересува ме дали е спокойно в стария град или има музика шумна, защото ще съм с малкия разбойник който е на 1 и половина и е много ревлив, хубаво че двете ми помощнички-щерка ми и племеницата ще помагат те са на 7 и 12. А и на плажа има ли вече много почиващи,и дълбоко ле е или има плитчини, първоначално си мислех  newsm78за Дюни или Ахелой или Арапия но предложението на Верчето и много приемливо за нашето голямо семейство.

Общи условия

Активация на акаунт