Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2007, 16:43 ч.

как става плащането?

• 416
  • 4
  •   0
Отговори
Скъпи мами,
Извинявам се, че ще повторя тази тема. Не знам немски език, а направих поръчка от един немски саит:www.kinderbutt.erwinmueller.de/. Изпратиха ми отговор, но нищо не разбирам, ако някоя мама е поръчвала от този саит. Ще може ли да ми каже как става плащането.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • На черешата
 Потърси с гугъл,  има преводач,който превежда цели абзаци,пробвай там да си го преведеш. Peace
  Ето го http://translate-it.hit.bg/

# 2
Прати ми отговора на лични и 6те ти го преведа.  Peace

# 3
  • Бургас
аз съм поръчвала от там. Плащането става с кредитна карта. Най-интересното е, че първо поръчката ти пристига, имаш време мисля 2 седмици ако не ти харесва да я върнеш и едва тогава ти дърпат парите от картата. Изпитан е!  Peace

# 4
  • sofia
аз съм поръчвала от там. Плащането става с кредитна карта. Най-интересното е, че първо поръчката ти пристига, имаш време мисля 2 седмици ако не ти харесва да я върнеш и едва тогава ти дърпат парите от картата. Изпитан е!  Peace

LaDiDa, може ли да ми кажеш за доставката колко евро ти взеха?Благодаря предварително

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт