Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

2 кренвирша
2 чушки
2 гл. лук се нарязват на парчета - 2 см, нанизват се последователно на шишчета и се постават в  смесени 2 с.л. олио, 2 с.л. оцет и 2-3 скилидки чукан чесън. После ги мятате на скарата. Бързо, лесно, вкусно!!!
Цитирай

софия

ние много обичаме кремвирши,така че ще се пробва
Цитирай

Варна

Аз правя подобни само че на тефлонов тиган.Друго си е обаче да замирише на скара!
Ще пробвам! Peace
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

хм, размислихте ме! аз съм фен на кремвиршите, но никога не съм правила шишчета!

sneji_ , как точно ги правиш в тефлоновия? с ребра ли ти е  newsm78, защото моят не е  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

хм, размислихте ме! аз съм фен на кремвиршите, но никога не съм правила шишчета!

sneji_ , как точно ги правиш в тефлоновия? с ребра ли ти е  newsm78, защото моят не е  Rolling Eyes

Не е на ребра.Нареждам парче кренвриш,пиперка,гъбка,лук и запичам от всички страни на трфлоновия тиган и стават страхотни!
Цитирай

Благодаря за рецептата. Не съм чувала за такива шишчета, но ще ги направя.
Цитирай

Варна

Страшно експедитивни шишчета! PeaceТака като ги гледам ще станат и с друг вид малотраен колбас или с пушено месо. Hug
Цитирай

Добрич

Да попитам колко време престояват шишчетата в олиото оцета и чесъна Smile
Цитирай

Благоевград

Стахотна идея ,ще пробвам  chef.Благодаря  bouquet
Цитирай

София

Ей тва ще ни е вечерята днес  Peace

Страшно експедитивни шишчета! PeaceТака като ги гледам ще станат и с друг вид малотраен колбас или с пушено месо. Hug
Аз съм яла шишчета от сирене и кашкавал обвити с бекон и леко запечени . Ммммммм бяха много вкусни  Peace
Цитирай

Севлиево

След лесните шницели, това е другата страхотна рецепта от Тина-Рина   bouquet
« Последна редакция: вт, 22 май 2007, 15:09 от майчето »
Цитирай

Благодаря! Шишчетата стоят в сместа 15-ина минути. Пропуснала съм да пиша и малко сол към оцета, олиото и чесъна.
Цитирай

Сигурно ще са вкусни и с наденичка, или пушено месо, или някакъв колбас.
Цитирай

А вместо чушки какво друго да им сложа? Мъжът ми не яде чушки и гъби Rolling Eyes Иначе като гледам, с тия шишчета даже и аз бих се справила, а той би се зарадвал да не ядем веднъж принцеси или картофи... Mr. Green
Цитирай

София

Аз вместо сол сложих соев сос и повечко чесън и ммммммм ....... ето го резултата  Wink
http://img526.imageshack.us/my.php?image=pic0001wa7.jpg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора