Няма нищо по-хубаво от лошото време

  • 2 348
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Как ви действа.
Чувала съм за  някои страни с перманентно лошо време, че с това обясняват големия брой самоубийства.
А в Англия попаднах на един стъклен град - вече се прославих, че не помня имена. Но...влизаш от единия край, вървиш по тунели, магазини със стъклен покрив и излизаш нам къде си.

# 1
  • Мнения: 431
Много ми харесва, искам да е така до септември.

# 2
  • Мнения: 803
Зависи - ако съм сама, се подтискам.
Ако сме компания (може и от двама Wink ) го обичам - пийваме си чайче, бърборкаме сладко и слушаме как вали.
А най-обичам да правя секс и да слушам дъждовните капки как трополят по стъклата Mr. Green

# 3
  • Мнения: 9 902
аз съм леко раздразнена, че донякъде съм ограничена от дъжда.
Гледам по темите в Клюкарника, че други хора са доста по-раздразнени и си го изкарват тук. Което не е лошо - по-добре виртуални свади, отколкото домашни.

# 4
  • Мнения: 1 080
Ако съм сама бива .Бих отишла в някой тъмен бар .Обаче с двамата разрушители вкъщи просто към самоубийство вървя  Crazy

# 5
  • Мнения: 7 837
Мда, слънце пече, топличко, красота... бензина вече е $3.20...
И да завали, по-хубаво няма да стане...

# 6
  • Мнения: 3 447
Много зле. С изключение на бурите, те ме зареждат.

# 7
  • Мнения: 6 992
Ех, ако имаше с кого, хубаво бих пошляпала из локвите. МНого обичам да вали на рождения ми ден и да се измокря до кости и да джапам във всички локви! Но тогава поне е топло. Сега хладно ми се струва.

# 8
  • Мнения: 2 550
Много обичам дъждовното време, а когато има бурии е направо страхотно  Simple Smile
Обаче днес ми се наложи да мина през една локва, която покри гумите на колата ми и си пожелах скоро да изгрее слънце  Simple Smile 4 дни дъжд и светкавици стигат  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 032
Тук често вали. През седмицата съм на работа, така че дали вали или пече няма особено значение, а през уикенда- пак не ми пука дали вали или пече, използваме си времето добре.

Големият брой самоубийства не беше ли уж в страните с по-малко дневна светлина. Макар че май Русия здраво е сграбчила палмата на първенството в това отношение.

# 10
  • Мнения: 2 407
Отдавам се на гледане на филми Mr. Green

# 11
  • Мнения: 46 492
Много обичам.
Сега заради детето малко ми е кофти, че трябва да е вътре, но пък днес така се заигра и е толкова кротка, пу-пу  Mr. Green 

# 12
  • Мнения: 765
 Аз обичам , явно съм някаква меланхоличка . Имам условия обаче - да не съм на работа и да не съм с детето  - да си се депресирам наволя , пиейки мартини , може и пред телевизора ...

# 13
  • Мнения: 68
Обичам лошото време. Но да не ми се налага да излизам навън. Каквото съм отлагала да свърша заради това, че не съм си седяла вкъщи, го свършвам тогава. Уча ли лекциите, спя до насита, чатя си с приятели, играя с децата. Добре, че има лошо време, та мога да да понауча  кое какво е и каква му е функцията в кухнята ми.  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
От както родих Джули мразя това време, не мога да я изведа навън и ми е скучно в къщи. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт