Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

wku6ti s teb

здравейте момичета . любопитно ми е само на мен ли ми тече толкова често кръв от носа откакто съм бременна или е нормално ? през първите 3-4 месеца всяка божа сутрин се събуждах с кървящ нос  Shocked досега никога не ми се бяха пукали капилярчета или нещо подобно и беше много стряскащо  newsm78 сега от 5 тия нататък ми тече , когато се напрегна нещо, стан еми жега или започна да плача- тогава потича по много , дълго време и не спира, докато не си реши- лежа, стискам носа, слагам тампончета , ужас  #Crazy понеже вчера нещо много се бях разстроила и шурна една ми ти кръв ,сутринта като се събудих пак и сега да се понаведа малко или задъхам- потича по малко . много е неприятно  smile3515
Цитирай

не си единствената. Отиди на УХГ, има6е някакъв медикамент, който се вzема, но не съм сигурна как се каzва. Май бе6е Рутаскорбин или не6то подобно.  newsm78
Цитирай

Няма такава държава!

На мен ми се е случвало, даже и тема бях пуснала преди година. Казваше се "Кръвотечение от носа", потърси я с търсачката и там имаше линк към статия за странните симптоми на бремеността - много ми беше полезна. Но моето кръвотечение не беше толкова обилно, затова е най-добре и да се консултираш с лекар.
Цитирай

София

Смята се за нормална екстра на бременността-като хемороидите,запека,крампите.Един ден както си ревях от болка, че ми се беше схванал зверски крака ,ми потече и кръв от носа.Ако тече прекалено много се консултирай с лекар.  Smile
Цитирай

Нормално е, заради оросяването и капилярите.
Мисля, че дори на сайта има информация по въпроса.
Не се притеснявай. Stop
Цитирай

София

И на мен ми тече, особено миналата седмица, когато бяха жегите, всеки ден ми течеше.
Сега откакто е хладно не ми се е случвало, но очаквам като поотминат дъждовете, пак да започне.
Цитирай

София

и на мен ми течеше, особено като качвах нанагорнището от хемус до кемпински всяка сутрин за да отида на ребота...много смотано, но ми казаха на ЖК, че било нормално, особено щом не е обилно течене....
Цитирай

гр. Русе

И на мен ми се случва, моя доки ми каза, че ако е силно ще вземем мерки, не каза какви, защото при мен се случва рядко.
Не се притеснявай! Peace
Цитирай

Варна

И аз бях от тия с кървавите носове. Особено в началото беше някакъв кошмар. Течеше често и много обилно, адски неприятно защото се случваше и в офиса, пред клиенти. Питах АГ-то и той ми беше обяснил нещо за капилярите, но не помня вече. С други думи искам да кажа, че е нормално, но ако те притеснява все пак се консултирай с лекар.
Цитирай

Сестра ми имаше проблеми с капилярите (не е била бременна) ходи на доктор и и беше казал да си слага тампони от памук натопени в солена вода. Помогна и зашото скоро след това кървенето от носа и спря.
Цитирай

Варна

А как си с кръвното налягане?Повишило ли се е след забременяването?
Цитирай

София

И аз бях така през цялата бременност - нямаше ден, в който да не ми тече. Като родих спря.
Цитирай

София, център

И на мене ми течеше много кръв от носа. Слаби капиляри, казват.
Цитирай

София

И аз имах същия проблем, но ми препоръчаха да си пръскам Стеримар всеки ден в носа. Това е морска вода, извлечена от много дълбоко. Заради това, че е солена ли, дали защото се овлажнява лигавицата, но спря да тече. И аз бях всеки ден със силно кървене от носа. Особено нощем.

Опитай, дано ти помогне и на теб.
Цитирай

Варна

Да ,те4е6е ми кръв от носа.Няма стра6но.И внците ми кървяха,то е нормално  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора