МНОГОДЕТНИ МАМИ 17

  • 16 261
  • 393
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 479
Браво Галче беше страхотна само онази ме ядоса със  русата коса  егати да му се невиди

Е, ама искам обективно мнение, а не комплименти Embarassed Аз лично смятам, че бях много притеснена и емоционална. Трябваше да бъда по-сдържана и овладяна и да говоря с повече тежест, а също и да дам повече информация за Клуба.
Обаче едната водеща (Ива  newsm78 как й беше фамилията) след разговора поиска да ми вземе интервю за радио ФМ+ и очаквам да ми се обади по телефона, защото нямам възможност да отида до там сега.
Благодаря на всички ви за подкрепата  bouquet

# 31
  • Мнения: 11 607
Е, ама искам обективно мнение, а не комплименти Embarassed Аз лично смятам, че бях много притеснена и емоционална. Трябваше да бъда по-сдържана и овладяна и да говоря с повече тежест, а също и да дам повече информация за Клуба.

Гале, откак си глътнах езика в Горчиво - спирам да критикувам....Да, гласът ти може и да е треперел и да си била емоционална, но пък в конкретния момент на конкретното място - не можеш да съдиш себе си! А и ти бе след МТСГ,която не искаше да дава думата на никой!Не знам след нейните изказвания как аз бих реагирала...Реагирала си и си се държала така както е било на момента.....Не се обвинявай за това и онова...А и ти тръгна да приказваш за Клуба,но бе отрязана...А и понякога емоционалността харесва, стига да е овладяна. Защото е естествено. Не се коси, Галче......Другият път ще е по-добре! И успех  във ФМ радио!

# 32
  • Мнения: 3 740
Галче, и в другата тема писах, беше много добре, но времето не стигна. Явно всички трябва да се научим да говорим концентрирано и да не се поддаваме на опитите на обиграните говорячи от противниковата страна на ни водят в желаната от тях посока, а да си казваме урока. Mr. Green Но това идва с опита. А че си била емоционална, не е минус - така излизаш от клишето на сухите и самоуверени чиновници.
Стискам палци и за радиото!
Между другото, Ива и Ралица и преди са ми правили впечатление, че не са чужди на нашите теми.

Цоцоланке, браво за новата тема!
Специални адмирации за есето за активността!  bouquet
Всяка промяна започва най-напред от нас самите.

# 33
  • Мнения: 3 740
Благодаря на всички момичета, които се включиха в предишната тема с рецепти!  bouquet  bouquet  bouquet
Особено голяма заслуга има габи, макар че и наталия добре се постара! Wink
От другата седмица започвам обработката и редактирането на книгата. Към всяка рецепта ще има пояснение коя мама носи отговорността. Mr. Green Например:

Кашкавалки

рецептата е споделена от Диана, майка на 3 деца

Продукти:
...
...

# 34
  • София
  • Мнения: 353
На мен ми хареса как говори Галче ! Просто нямаше време да се разискват по-подробно темите. Радвам се на изявите ви момичета !  smile3501
Утре Боряна завършва училище. Госпожата е потготвила задачки, състезания и викторина. Родителите събрахме по 2 лева и купихме награди за децата, естествено без знанието им, за да им е по-интересно. Цвети завършва в края на месеца, но всъщност половината дни са неучебни. От 1.07 мислим да ходим на почивка в св. Константин до Варна smile3549. Не сме ходили 3 години на море, макар че брат ми живее във Варна. Ще бъдем пълен комплект newsm06  babyuu  Wink Rolling Eyes. Не знам колко ще си почина, но нали няма да съм в София, това е достатъчно.

# 35
  • Мнения: 133
Хайде Варненски мами, Дидка ни подканва за среща утре. Има ли желаещи? Аз мога по всяко време на деня с изключение на периода 17:30-18:30. И за да не се влияем от времето ( че не се знае кога ще завали пак) най-добре е май да е на закрито. Или пък нещо комбинирано. Моля Варненските мами да откликнат.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравеите всички ,

аз се позагубих, но не съм се отказала от идеята за сайт на клуба.

Вижте един примерен дизайн http://www.weblaker.com/site/chilld.jpg

Очаквам мнения и препоръки както и за темите в сайта - като пак казвам - форума трябва да си остане тука - за да ни четат повече хора!

Там можем да си сложим и рубрика с рецептите, които споделихте Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 433
Здравеите всички ,

аз се позагубих, но не съм се отказала от идеята за сайт на клуба.

Вижте един примерен дизайн http://www.weblaker.com/site/chilld.jpg

Очаквам мнения и препоръки както и за темите в сайта - като пак казвам - форума трябва да си остане тука - за да ни четат повече хора!

Там можем да си сложим и рубрика с рецептите, които споделихте Simple Smile


БРАВО!!!  bouquetСтрахотно изглежда!!! Ехе Hug ще си имаме сайт!!!!!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 552
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!ДА РАСТЕ ЖИВ И ЗДРАВ! МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЙКО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ! МНОГО ЛЮБОВ И УСПЕХ В ЖИВОТА
!

Браво на Галче за доброто представяне! Не можах да го гледам, бях на работа ,но вярвам че си се справила въпреки притеснението.Винаги времето не стига за да се каже всичко,но дано казаното да бъде чуто, а не глас в пустиня.

Майчета за срещата утре на мен ми е удобно след работа.Ако искате пак там в "За приятели".Ако е през деня не мога,само мога да съжалявам ,че не съм Ви видяла.

Дъщеря ми вчера имаше концерт във Фестивалния комплекс ,у-щето имаше празник.Не можах да отида да я гледам. Малките диваци не стоят мирно на концерт.Но ще я гледам на таблото на отличниците в супера до нас.Днес им правили снимки.Много ме е яд, че тази година не е пълна отличничка,ще има 3 петици.Компютъра развали работата.Пак добре ,че се засили на края.

# 39
  • Мнения: 11 607
Варненки, като се съберете - после снимки да пратите...А Лили - къде е?Да драсне някой ред, термина и наближи...А дечко дали роди newsm78

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Брей, докато прочета темата и Мама Цоцоланка пита за мен!  Heart Eyes

Не съм родила още, но днес бях на преглед, имам си вече 1 см разкритие и според лекарката до края на другата седмица Риткун ще трябва да си напуска топлото леговище и от водно да става сухоземно животно.  Mr. Green

Мами, не смогнах да прочета предната тема. Ама бива ли толкова вкусотии? Направо ме шашнахте колко неща готвите. Аз нямам някакви специалитети, макар че в къщи гладни не сме останали. Но ако ми остава време, ще пробвам някои от вашите рецепти.

Аз съм "За" среща утре, само кажете кога. Вече съм свободен човек без ангажименти (е, до края на другата седмица).

За статистиката - и аз съм от мамите, чието първо дете е в годината, когато са навършвали 18, и нашия батко и бебчо ще имат 17 години и 3 месеца разлика. И нещо, което може би също трябва да се спомене, не за да се хваля, а просто за да не остава "широката общественост" с погрешни впечатления кой ражда деца - висшето си образование с таткото го завършихме докато децата бяха малки, редовно, като и двамата бяхме отличници на випуска си. Което ми напомни, че майка ми пак се срамувала, щото някаква съседка я питала - "Видях едно момиче, заприлича ми на дъщеря ти, ама беше бременна." Боже, как да я накарам да ме цени и обича, а не да вижда подигравка и презрение в приказките на всеки срещнат и да се срамува от мен? Вярвайте ми, няма да й се обадя, като се роди бебчо. И на изписването не я искам! Ама сме в един град и няма как...

# 41
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Здравейте, мами, включвам се за малко, че от тия бури нямаме интернет и сега с някакъв модем само за малко...
Мернах по нагоре нещо за килограми на бебета. Мойте всичките са над 4 кг. (ако не броя първото ми бебче, което на 4 м. си отиде от тази земя на по-добро място). Е, статистиката е: Стефан - 4050, Верен - 4850, Филип - 4400, Йосиф - 4450.

Поздрави на всички майчета   bouquet  bouquet  bouquet. От неделя не мога да ви чета и много ми липсвате  Hug

# 42
  • Мнения: 3 479
Лилибон, вече си мислех, че майка ти най-накрая се е осъзнала и те е оставила на мира, ама не Rolling Eyes Не се коси миличка и не давай на лошите мисли да те тормозят Whistling Скоро ще имате малко сладко вързопче, което ще бъде център на живота ви, а неприятностите ще останат в периферията на цялото събитие.
Все пак ти пожелавам най-искрено преди да родиш, майка ти най-после да се осъзнае и да изживее с голяма радост раждането на най-новото й внуче Hug

# 43
  • Мнения: 1 818
Здравейте,милички!Набързо се обаждам...На всички рожденици ,които съм пропуснала-да са здрави и щастливи!
Прочетох ви...много ме радвате всички! Heart Eyes
Обичам ви!  bouquet

# 44
  • Мнения: 11 607
Стефан - 4050, Верен - 4850, Филип - 4400, Йосиф - 4450.

Е вие и за това комплекси ще ми създадете....не стига,че съм малодетна,ами и малокилограмови деца съм раждала...Не приличат на мене..това означава ли,че децата ми не са от мен? newsm78

Лили, дано неприятностите свършат с появата на Бебо....

Общи условия

Активация на акаунт