Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2007, 20:22 ч.

пенетрационен тест

• 818
  • 11
  •   1
Отговори
Момичета предстои ни да правим пенетрационен тест в Майчин дом ст.224 някой минал ли е по този път и какво точно представлява и вървили заедно със спермограма на нас са ни назначени заедно

# 1
този тест поема ли се от касата, и имате ли прадстава колко струва

# 2
Много ви моля дайте някаква информация

# 3
  • Някъде там...
Не правете спермограма в Майчин дом! Не са достоверни!
Направете я в специализирана клиника по стерилитет.

# 4
Жабче, Коларов ми е назначил изследванията в Майчин дом ние имаме и една от Шейново и казаха че резултатите са добри

# 5
  • Някъде там...
Не са достоверни, на всички мъже спермограмите там са с почти еднакви показатели.
Хитът е 90-95% нормална морфология на сперматозоидите  Shocked
По-добре направете една и в клиника по стерилитет, там ембриолозите са много добри. Да видите поне има ли за какво да се притеснявате, а не да си губите времето в безсмислени изследвания.
Има много случаи с фалшиво хубави спермограми, правени именно в Майчин дом.

# 6
i az otdavna ne sam hodila v majchin dom, no njama i da otida pak. az za sebe si ne bjah nikak dovolna, a i moi drujki mnogo sa mi se oplakvali.

# 7
  • София
Бягай далече от Майчин дом.

# 8
# 9
  • plovdiv
И нашата спермограма в Майчин дом беше отлична,а после се оказахме с мъжки фактор.Иначе пенетрационният тест върви със спермограма.Взимат и твоя цервикална слуз и я тестват с доказана сперма с оплодителни способности.Същото правят със спермата.Ако потърсиш във форумите много добре е обяснен пенетрационният тест.

# 10
  • B HONDA CIVIC
Не са достоверни, на всички мъже спермограмите там са с почти еднакви показатели.
Хитът е 90-95% нормална морфология на сперматозоидите  Shocked
По-добре направете една и в клиника по стерилитет, там ембриолозите са много добри. Да видите поне има ли за какво да се притеснявате, а не да си губите времето в безсмислени изследвания.
Има много случаи с фалшиво хубави спермограми, правени именно в Майчин дом.
Бягай далече от Майчин дом.
НЕ В МАЙЧИН ДОМ

# 11
защо не е в майчин дом? всеки сам решава къде ще се изследва.аз лично забременях в майчин дом и сега имам дъщеричка на годинка.а щом доктор коларов каза да направи това изследване тярбва да направи. аз благодарение на него забременях .успех.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт