Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 133 отговора

Анкета

Оглеждате ли се във витрини?

Springfield, VA

Дали всички жени(че и мъже) го правят?

Аз всеки път като мина покрай витрина без да искам за части от секундата, докато вървя, хвърлям поглед. Съзнателно или не, но го правя...

А във Варна има една сграда, която отдолу е цялата с огледални стъкла, а отвътре работят хора..Веднъж имах работа от другата страна и докато бях вътре, всичките хора, които минаха, се обръщаха да се оглеждат във витрината..Голяма майтап е да гледаш отвътре навън,нищо неподозиращите, оглеждащи се хора 35

Е, оглеждате ли се и вие?  Wink
Цитирай

при Arctic Monkeys

да Embarassed
Цитирай

Sofia

Когато се харесвам - да.
Ако не съм във форма, избягвам всякакви отразяващи повърхности, за да не се потискам.  Laughing
Цитирай

Springfield, VA

4 на 0 за сега..

ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking
Цитирай

Springfield, VA

Аз пък доста често като се огледам и видя, че съм се примерно изгърбила, веднага вдигам рамене  Crazy Значи едно такова мероприятие, може да бъде и полезно  Flutter
Цитирай

там от където съм

Да,дори мъжа ми често когато сме двамата ми прави забележка!
Цитирай

София

о да:)
Цитирай

ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

Има, приятно ми е да се запознаем.
Освен това много се дразня, когато ходя с някой, да губи половината ни време в оглеждане във витрините  Crazy
Цитирай

Atlanta ,USA

Оглеждам се ,да .Суета или просто навик Thinking
Цитирай

Springfield, VA

ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

Има, приятно ми е да се запознаем.
Освен това много се дразня, когато ходя с някой, да губи половината ни време в оглеждане във витрините  Crazy
И на всичкото отгоре, както вече споменах, е много смешно, ако го наблюдаваш от другата страна на витрината  Laughing

Но факт. Всички или повечето го правим(не става дума за оглеждане и спиране за стискане на пъпки, прмерно, а за хевърляне на поглед  Wink )
Цитирай

Оглеждам се и още как  Laughing
Цитирай

не  Mr. Green
Цитирай

Springfield, VA

Оглеждам се ,да .Суета или просто навик Thinking

Според мен това оглеждане е нещо като поглеждане към гол мъж(съвсем гол) на плажа или в деколтето на по-разгърдена жена. Някак неизбежно е. Без да искаш го правиш  Crazy
Цитирай

Белгия/София

Хе хе, има често скрити камери зад тези витрини. Понякога се оглеждам, да, не винаги, но често. Готино е, не се притеснявам, не се впечатлявам, ако някой се оглежда, супер, че ги има  Party
Цитирай

София

Да, какво да се прави, хвърлям си по едно око Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 133 отговора