Оглеждате ли се във витрините на магазините?

  • 3 582
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Понякога.... newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 7 765
Оглеждам се навсякъде където мога.  Laughing

# 32
  • Smallville
  • Мнения: 994
Разбира се,това витрините са като магнит за мен.Кой знае колко са ми се смяли от вътре Embarassed

# 33
  • Мнения: 248
Почти винаги се оглеждам  Peace

# 34
Уж гледам до го правя незабелязано...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 626
Оглеждам се да  Embarassed

# 36
  • Мнения: X
Да! Знаех си, че не съм сама и че някой ще пусне и такава тема Wink
Гледам си се - коригирам стойката, поглеждам дали всичко си е на мястото и после се правя, че разглеждам какво има вътре, зад витрината  Mr. Green

# 37
# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 415
НЕ...определено не се оглеждам във витрини и винаги ми е било комично като виждам девойки, които го правят, а пък ако започнат и да се оправят просто е върха Laughing...оглеждам се в огледалцето на колата, в огледалцето в чантата ми, но във витрини и огледала в магазини (освен ако не пробвам нещо разбира се) не го правя...имам приятелка, която работи в магазин и коментарите, които чувам от нея са ми повлияли да не се оглеждам в де що има  Peace

# 39
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да...човещинка Mr. Green.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Само ако изглеждам добре. Миналата седмица например излезнах така добре наядена и по навик се огледах скапа ми се настроението, защото корема ми беше изхвърчал напред и съжалих  Tired

# 41
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, винаги се оглеждам. Wink

# 42
  • Мнения: 4 371
Хвърлям по едно око, не се застоявам.
Мъжа ми ако го питаш, може и без огледало да живее Crazy

# 43
# 44
  • Мнения: 22 408
Ами едва ли има жена, която да не го прави.  Simple Smile
Особено ако е някоя хубаво излъскана огледална витрина, или пък на нея има нещо хубаво, то с разглеждането му със сигурност оглеждаме и себе си.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт