Антицелулитни терапии - ефект?

  • 4 528
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Аааааа, и едно въпросче - препоръчайте място, където да отидем на парафанго или на масаж с мед.............Във всеки салон или СПА център има такива процедури, но цени от 800 лв. за 12 процедури са ми доста високи................

# 16
  • Мнения: 1 005
парафанго е процедура, която подобрява обмяната на веществата и освобождава от токсините.Иначе се нарича парафинова терапия.Първо в тялото се втрива антицелулитна ампула, след това те мажат с една кал-смес от водорасли и парафин, обвиват те с фолио и после в термоодеало.после те разопаковат къпеш се и те мажат с антицелулитен крем за стягане или какъвто си избереш.При мен резултата е налице още след първата процедура-кожата ми става по мека и определено отслабвам

# 17
  • Мнения: 1 005
парафангото в Ялта е 30 лева на процедура.Тоест за 10 процедури 300 лева.тел.9801194, човекът професионалист се казва Емо Simple Smile

# 18
  • Мнения: 86
Мерси Санче, аз съм чувала и от други места добри отзиви за Емо.....

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 19:39 от Elody:)

# 19
  • Мнения: 1 005
добриет новини се разпространяват бързо Simple Smile

# 20
  • Мнения: 198
Здравейте,
аз ходя на антицелулитен ръчен масаж до хотел Принцес и съм много доволна, още 5 процедури и се надявам вече да нямам целулит. 10лв е на процедура, досега сум направила 10 пъти Simple Smile

# 21
  • Мнения: 86
Цъфче, ще дадеш ли координати на студиото, в което ходиш?И още един въпрос - масажистът мъж или жена е?

# 22
  • Мнения: 2 673
Няма по-ефикасни антицелулитни процедури от Ендермология. LPG Peace

# 23
  • Мнения: 112
още едно мнение
миналата година правих курс от 10 масажа в едно студио - Фина Стил, на ул. Иван Асен ІІ
момичетата бяха много внимателни, но май не достатъчно добри професионалистки. Масажите бяха само пощляпване и да си призная нямаше почти никакъв ефект - дори не бях намалила от обиколките (с което повечето масажистки се оправдават)

сега ми препоръчаха един масажист, който преди е работил в Ялта, а сега работи в един салон на Шишман - Каллас. Знам, че той не шляпа така силно, но размачква, така че да се разнасят натрупванията. Имало страхотен ефект. Един масаж струва 14 лева. Мисля да направя и там един курс и после ще дам feedback Wink

# 24
  • Мнения: 1 313
най-добрия метод си остава ръчния масаж!

# 25
  • София
  • Мнения: 34
Аз имам целулит отзад под дупето и около коленете. Вие имате ли около коленете или само аз съм така Sad Наскоро прочетох във форума за масаж с утайка от кафе и сега съм строила всички вкъщи да ми заделят утайката  Joy Има ефект,отслабват ми крачетата,само че под дупето си стои като че ли  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 6 794
И след двете раждания свалих последните килограми  след 10 ръчни антицелулитни масажа, диета /НВД/ и 5 /само 5/ процедури целутрон. И непрекъснато мазане с какви ли не антицелулитни кремове, гелове - това за целулита, не за килограмите.  Laughing И фитнес. За да се пребори успешно целулита трябва комбинация от всичко и постоянство - диета, масаж, спорт и кремове. Само с едно от тези неща просто няма как да стане.

# 27
  • Мнения: 86
Изглежда през Ялта минават едни от най-добрите масажисти в София. Zmeycho, имаш ли координати на този масажист и как са условията в салона. Цена 10 лв. на масаж, предполагам че за 30 мин. е много приемлива, на местата, където гледах не падаха под 25 лв.?!!!

# 28
  • Мнения: 86
Klemy, страхотна си...........родила си две дечица и си се преборила с целулита newsm10Какъв гел би ни препоръчала - аз съм ползвала на Леокрема и на Vichi, но си признавам, че не в кремовете беше проблема, а в липсата на мотивация да го правя. Но сега съм решила сериозно да се захвана............като гледам вашия пример, знам че и аз бих се справила.

# 29
  • Мнения: 198
Цъфче, ще дадеш ли координати на студиото, в което ходиш?И още един въпрос - масажистът мъж или жена е?
Студиото е на Цар Самуил 124 (до хотел Принцес), то4но на ъгъла със Селиолу. Входа е на Селиолу на 5 метра от ъгъла. То всъщност е фризиорски салон, навътре е 4астта с масажите. Влизаш и питаш за Венци. Масажа е 10лв, телефона на Венци е 0889 932 949. Мен първия път ми беше много притеснено от това че е мъж, но нямах никакви проблеми и вече не се притеснявам. Ходих 10 пъти, днес ще ми е 11тия и определено има страхотен ефект

Общи условия

Активация на акаунт