Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

На 11.06 нашите имат годишнина. Искаме да им подарим екскурзия до Охрид. Отдавна искат да идат, а все не намират време. Ако някои е ходил с тур оператор, мола да сподели впечатление от хотелите. Добри ли са или не?
Благодаря Ви!
Цитирай
Незнам да не прозвучи като реклама, но препоръчвам Бохемия! Hug

Ходих по повод на моя годишнина с приятеля ми миналата година - октомври! По-хубаво дори от колкото очаквах! 3-дни, 2-нощувки, като маршрута така е подбран, че няма дълги преходи, без почивка и интерсни неща за разглеждане и дори хора като мен, които не обичат да пътуват, понасят много лесно пътуването! Заплащането според условията - ние бяхме в хотел и със закуска и с вечеря, имаше хора, които бяха настанени в студио - много бяха доволни и те! Иначе предварително ти казват всичко и плюсовете и минусите - няма никакви изненади! Организацията перфектна - всичко по час, като навсякъде отделено нужното време, информация много- момичето екскурзовод много усмихнато и ерудирано! За Охрид какво да кажа - приказка! Smile Беше края на октомври, ама там топло, красиво, едно морско настроение - по къс ръкав съм се разхождала! Хората в Македония дружелюбни и доста добре настроени към туристите! Има какво да се види! Навсякъде се чувстваш все едно си вкъщи, пък и как иначе, всичко там е България! Smile Няма забележителност, която да не е свързана с нашата история, езика разбираем, стандарта на живот почти като нашия - няма да похарчите повече от това което харчите тук и така! Горещо ги препоръчвам! Smile Освен това всеки петък организират тази екскурзия, пък са и голяма фирма и няма опасност да се отложи пътуването - на нашата дата се бяха събрали дори два автобуса хора! Пак ще ходя с тях! Smile
Цитирай

София

Много ти благодаря за отговора. Искам да направя хубава изненада на родителите ми. Все пак имат годишнина и искам всико да е добе, с хубави условия. Още веднъж благодаря!
Цитирай

Варна

Още един глас за Бохемия Peace
Миналата година пътувах с тях и съм много доволна. По-добър екскурзовод от тяхния ( Юри се казваше) не съм срещала. Откъм организация всичко беше перфектно.
Охрид е красив град , има какво да се види-църкви, манастири.
Ние бяхме в хотел Метропол ****, на самия бряг на Охридското езеро , впечатляваща гледка Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.