«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

—ќ‘»я/ƒ–ј√јЋ≈¬÷»

ћнени€: 499
SmileЌови€т холивудски хит е Ћ≈Ќ≈Ќќ ћј—Ћќ .вече навлезнал в Ѕ-€ и набира скорост и тук.Ћененото масло съдържа полезната алфа -линоленова киселина ,ко€то изваива т€лото.
Ќ€кой чувал ли е за това масло  и знаели каква му е цената ,приема се под формата на хапчета
÷итирай

Universe

ћнени€: 1 503
 Sad  ути€та струва 32-36 лева /зависи от къде € купуваш/ - стига за 1 месец - мисл€, че б€ха 90 капсули.
—поред мен  newsm78 newsm78 по-добре е да ползваш натурално ленено семе/аз съм против химиите/. Ќ€къде б€х чела, че всички натурални билки, за да получат желаната форма, се смесват с много химикали /за хранителните добавки ставаше дума/ ooooh!

¬иж та€ темичка :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190851.msg3962692#msg3962692[/b]

”спех!!! bouquet bouquet bouquet
÷итирай

ћнени€: 1 030
«а колко време стигат ти€ 90 капсули?
ј натуралното ленено семе във вид на отвара ли се пие?
÷итирай

ћнени€: 1 523
ј къде се продава натурално ленено семе?
ћисл€ че н€къде четох за мазане с ленено масло  newsm78.
÷итирай

ћнени€: 1 030
Ћенено семе има в аптеките
÷итирай

.... при любимите ми хора

ћнени€: 2 147
Ќатурално ленено семе има в диабетичните ( здравословни) магазини,  мели на кафемелачка преди консумаци€ с кисело или пр€сно мл€ко!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 517
ј къде се продава натурално ленено семе?
ћисл€ че н€къде четох за мазане с ленено масло  newsm78.
обикновено го продават и на диетичните щандове в по-големите супер-маркети.
÷итирай

ћнени€: 1 513
а капсулите какви са и откъде се купуват?
÷итирай

—ќ‘»я/ƒ–ј√јЋ≈¬÷»

ћнени€: 499
а капсулите какви са и откъде се купуват?
капсулите се продават в аптеките но незнам точната им цена но са над 25 лв.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 622
јко ще пиете ленено масло, и то е 100% чисто в тези капсули, по-добре си вземете ленено масло в шише от супера. ѕоне е по-натурално.
÷итирай

CA- AB

ћнени€: 2 959
...Ќ€кой чувал ли е за това масло...приема се под формата на хапчета...
—ветле ¬ќ, а защо тр€бва да се приб€гва винаги до хапчета, капсули и медикаменти/ в чиито произход не си абсолютно сигурна/, вместо да се вземе първоизточника- лененото семе или както ¬ивиан е предложила ленено олио/ това може би са и доста по- евтини варианти от колкото суплементите/?! Ћенни плд, е дала доста добър линк където качествата на тоз полезен продукт са обсъждани, а и много ћомичета са споделили вече опита си с него.
÷итирай

Ѕалчик-—ливен

ћнени€: 1 019
 упих си вчера ленено семе,но ме спр€ написаното на опаковката
1.¬одни€т извлек от ленено семе тр€бва да се приема с достатъчно количество вода,тъй като в противен случай може да доведе до илеус
2.¬ъзможни са про€ви на свръхчувствителност,гадене,колики
3.Ћененото семе не тр€бва да се приема перолално от бременни и кърмещи жени
4.Ћененото семе може да наруши резорбци€та на други едновременно приемани лекарства.
ўе помол€  по-запознатите да коментират  bouquet
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 241
кое те притесни по-точно?
аз си бъркам с к.мл€ко(или каквото там закусвам)смл€но ленено семе,  много е вкусно.ƒосега не съм имала проблемипо т.2
по другите не мога да кажа нищо
÷итирай

Ѕалчик-—ливен

ћнени€: 1 019
ѕритесни ме това,че на опаковката н€ма нищо написано за ползата от приема на ленено семе,повече са предупреждени€та какви нежелани странични ефекти може да има.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 241
ѕритесни ме това,че на опаковката н€ма нищо написано за ползата от приема на ленено семе,повече са предупреждени€та какви нежелани странични ефекти може да има.
по мое мнение то си е семе-като купуваш слънчоглед не търсиш на опаковката какви са ползите да го хапваш
обаче, ако има противопоказани€ е добре да се напишат
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора