Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
SmileНовият холивудски хит е ЛЕНЕНО МАСЛО .вече навлезнал в Б-я и набира скорост и тук.Лененото масло съдържа полезната алфа -линоленова киселина ,която изваива тялото.
Някой чувал ли е за това масло  и знаели каква му е цената ,приема се под формата на хапчета
Цитирай

Sad Кутията струва 32-36 лева /зависи от къде я купуваш/ - стига за 1 месец - мисля, че бяха 90 капсули.
Според мен  newsm78 newsm78 по-добре е да ползваш натурално ленено семе/аз съм против химиите/. Някъде бях чела, че всички натурални билки, за да получат желаната форма, се смесват с много химикали /за хранителните добавки ставаше дума/ ooooh!

Виж тая темичка :
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=190851.msg3962692#msg3962692[/b]

Успех!!! bouquet bouquet bouquet
Цитирай

За колко време стигат тия 90 капсули?
А натуралното ленено семе във вид на отвара ли се пие?
Цитирай

А къде се продава натурално ленено семе?
Мисля че някъде четох за мазане с ленено масло  newsm78.
Цитирай

Ленено семе има в аптеките
Цитирай

Натурално ленено семе има в диабетичните ( здравословни) магазини,  мели на кафемелачка преди консумация с кисело или прясно мляко!
Цитирай

А къде се продава натурално ленено семе?
Мисля че някъде четох за мазане с ленено масло  newsm78.
обикновено го продават и на диетичните щандове в по-големите супер-маркети.
Цитирай

а капсулите какви са и откъде се купуват?
Цитирай

а капсулите какви са и откъде се купуват?
капсулите се продават в аптеките но незнам точната им цена но са над 25 лв.
Цитирай

Ако ще пиете ленено масло, и то е 100% чисто в тези капсули, по-добре си вземете ленено масло в шише от супера. Поне е по-натурално.
Цитирай

...Някой чувал ли е за това масло...приема се под формата на хапчета...
Светле ВО, а защо трябва да се прибягва винаги до хапчета, капсули и медикаменти/ в чиито произход не си абсолютно сигурна/, вместо да се вземе първоизточника- лененото семе или както Вивиан е предложила ленено олио/ това може би са и доста по- евтини варианти от колкото суплементите/?! Ленни плд, е дала доста добър линк където качествата на тоз полезен продукт са обсъждани, а и много Момичета са споделили вече опита си с него.
Цитирай

Купих си вчера ленено семе,но ме спря написаното на опаковката
1.Водният извлек от ленено семе трябва да се приема с достатъчно количество вода,тъй като в противен случай може да доведе до илеус
2.Възможни са прояви на свръхчувствителност,гадене,колики
3.Лененото семе не трябва да се приема перолално от бременни и кърмещи жени
4.Лененото семе може да наруши резорбцията на други едновременно приемани лекарства.
Ще помоля  по-запознатите да коментират  bouquet
Цитирай

кое те притесни по-точно?
аз си бъркам с к.мляко(или каквото там закусвам)смляно ленено семе,  много е вкусно.Досега не съм имала проблемипо т.2
по другите не мога да кажа нищо
Цитирай

Притесни ме това,че на опаковката няма нищо написано за ползата от приема на ленено семе,повече са предупрежденията какви нежелани странични ефекти може да има.
Цитирай

Притесни ме това,че на опаковката няма нищо написано за ползата от приема на ленено семе,повече са предупрежденията какви нежелани странични ефекти може да има.
по мое мнение то си е семе-като купуваш слънчоглед не търсиш на опаковката какви са ползите да го хапваш
обаче, ако има противопоказания е добре да се напишат
Цитирай

1-14 от 19 отговора