Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

БГ-изток

Имам предвид този от рекламата с Летисия Каста,който се пръска като дезодорант.Ще ми се да чуя отзиви!
Цитирай

Софее

Да, аз го имам. Действа като обикновен автобронзант. Доволна съм, но като всеки автобронзант го има този лек жълтеникав оттенък. Иначе от две напръсквания добих доста тъмен тен на лицето. Smile Peace
Цитирай

Пловдив

Привет и от мен. Интересува този спрей дали може да се ползва при бременност. Аз съм бременна в 5 месец, но ми предстой сватба и понеже кожата ми е много бяла, ми се искаше малко изкуствен тен. Нямам и представа какво да си купя.
Цитирай

Някой да каже цена  Praynig
Цитирай

Софее

Мисля, че няма проблем да използваш автобронзанти Peace
Цитирай

Софее

Аз го взех за 9.90 лв. и този за тяло е на същата цена, но по - голям флакон.
Цитирай

София

И аз да попитам... а когато ползвате автобронзанти, имате ли проблем носейки бели дрехи и по специално ме интересува остават ли петна от автобронзанта по дрехата?
Цитирай

София

В рекламата твърдят,че не остават петна по дрехите Rolling Eyes.
Цитирай

Димитровград

И аз бих го пробвала.
Цитирай

София

И колко време държи тена на  тоз автобронзант? Rolling Eyes
Цитирай

Варна/София

И аз да попитам. Става ли се на петна и ивици, както ми се случи на мен от Nivea  Sick
Цитирай

За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !
Цитирай

За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !
newsm10
Цитирай

Пловдивъ

Да, ама солариума е по-вреден  Crossing Arms
Миналата година ползвах автобронзата на Джонсън и не съм ставала на петна, нито пък са ми ставали петна по белите или другите цветни дрехи... Би трябвало този на Лореал да е още по-качествен  Very Happy
Пък и внимателната употреба и правилното дозиране имат решаваща роля  Peace
Цитирай

София

аз ползвам вече трети ден този на Джонсън и е добре не ми цапа дрехите но си мисля 4е като се размазва е много по добре от спрея можеш да го размажеш на всякъде
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора