Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Записвам се да следя темата.

# 16
  • Мнения: 5 103
От опит казвам , че всеки автобронзант , който съм ползвала ми е оставял мръсно примерно по бял сутиен лятото, което ме отказа от тях, говоря за автобронзанти от висок клас Диор, Кларинс и т.н. чието качество би трябвало да е в пъти по-добро Peace

# 17
  • Мнения: 575
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !

Аз ходя на солариум, но ползвам автобронзант за подсилване на тена на лицето, защото много бързо ми избелява а аз обичам да ходя по-мургава.

От опит казвам , че всеки автобронзант , който съм ползвала ми е оставял мръсно примерно по бял сутиен лятото, което ме отказа от тях, говоря за автобронзанти от висок клас Диор, Кларинс и т.н. чието качество би трябвало да е в пъти по-добро Peace

Аз съм ползвала и на Диор и на Шанел, честно да ти кажа този по нищо не им отстъпва.

Колкото до петната по дрехите, не знам дали остава, защото както вече казах аз за тялото ходя на солариум. Но мисля, че ако се мажеш вечер и сутрин взимаш душ няма как да ти изцапа дрехите...

# 18
  • София
  • Мнения: 4 746
В друг форум четох, че са много доволни от спрея за лице  newsm78

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
солариум, мерси Crossing Arms освен, че трябва да вися всеки ден по не знам колко време, за да видя ефект, кожата ми реагира както на слънцето с лунички и петна Cry предпочитам да се мацам до припадък. аз съм си много доволна от Нивея, никакви петна не са ми ставали. но ще си купя и този.

# 20
  • Мнения: 105
Доста бързо получих от две намазвания тен но нещо обарках и ми стана като ръкавици на ръцете  Rolling Eyes става въпрос за млякото на Лореал

# 21
  • Мнения: 11 003
Миналата година пробвах бронзиращите млека на Johnson's за тяло и лице. Не станах на петна, но не постигнах кой знае колко силен тен - съвсем леко потъмнях. А дланите ми пожълтяха от мазането.
Сега кърмя и не е желателно да ходя на солариум. Бих пробвала спрейовете на L'Oreal заради бързия ефект.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Никой не каза колко време трае тена,като при лосиона на Дав ли е примерно или по малко? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 575
Не знам колко трае лосиона на Дав, а още не мога да кажа и за Лореала. Предполагам, че ще изкара няколко дни...аз се пръсках преди 2 дни от тогава не съм, а лицето още ми е черно. Но мисля довечера пак да се пръсна за да го поддържам.
Този на Дав колко трае?
Лореала е доста икономичен, варианта със спрей определено ми допада повече, отколкото кремовете Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 228
Ползвам всякакви автобронзанти от години. Лично аз най-бързо почернявам от "Виши". Ефект има още след първото мазане. Не го щадя по принцип, в смисъл, слагам повече от балсама ми за тяло примерно.  Всички автобронзанти оставят следи по белите дрехи. Добрата новина е, че тези петна се перат безпроблемно. Дланите ми стоят жълтички, а ръцете отгоре бели.  Тена стои средно около седмица. Зависи от това колко често се къпете.
Най - доволна останах от Ховудския тен, който си правих миналата година. Цвета беше много приятен, и по-дълготраен иначе дрехите пак си се цапаха Laughing
Общо взето старая се да използвам автобронзанти само при нужда, когато трябва да почернея "светкавично".

# 25
  • Мнения: 105
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа

# 26
  • Мнения: 393
Да, ама солариума е по-вреден  Crossing Arms



Солариума не е по - вреден , прочети за съставките на автобронзантите и по - какъв начин влияят на кожата ...
Водят до дехидратация , бръчки и други - кое им е по доброто от солариума - солариума води до същите неща , но лекува някой кожни и ставни проблеми .
Тена от автобронзант винаги си личи - не може да докара естествен цвят - аз съм вманиачена да съм черна и всички тези продукти съм ги ползвала и съм се интересувала , за да го твърдя !

# 27
  • Мнения: 6 243
Дали са еднакво вредни, може да се поспори, но не е целта на темата това.

Автобронзантите обаче имат едно огроооомно предимство: става бързо. влизаш в банята, пръскаш и си готов. А за солариум се иска да се отдели време, при това немалко. Аз не мога да почна с 6 минути, а с две максимум. Следващата процедура - на 3 минути и т.н. Прави сметка колко посещения ми трябват, за да докарам до НЯКАКЪВ тен. Затова автобронзантите са много по-предпочитани за мен. Единственото, което ме смущава при употребата им е неравномерния тен, когато спреш да слагаш автобронзанта и пигментацията почне да пада... айде, по тялото петната мога да ги прикрия, ама по лицето не знам как ще ходя. Дали няма да приличам на хиена. Щото не мога да се автобронзирам цяла година. Все по някое време през есента ще спра  newsm78 А до момента винаги са падали на петна. Сигурно трябва да се ориентирам към най-високия клас, знам ли и аз вече.

# 28
  • Мнения: 170
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа
Млякото на Лореал ли имаш предвид или новия спрей за почерняване от рекламата?

# 29
  • Мнения: 105
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа
Млякото на Лореал ли имаш предвид или новия спрей за почерняване от рекламата?
Peace Млякото

Общи условия

Активация на акаунт