Отговори
# 30
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Та последно - спрей или мляко?

# 31
  • Мнения: 664
Относно вредата на автобронзантите, има вече и автобронзанти, в които бронзиращите елементи са натурални съставки, да речем серията на Nuxe (не мога да копирам линка)
Иначе и аз като сладка хапка реших да мина на малко по-висок клас автобронзанти, в момента имам мостри на горното и на Виши, ако пак не съм доволна от резултата, ще мина на още по-горен клас Wink

# 32
  • Мнения: 3 216
И аз предпочитам солариума,но нямам никакво време за него. И много сьм се замислила да пробвам този автобронзант. А млякото на Лореал на каква цена е?

# 33
  • Мнения: 575
Всички продукти от серията са 9.90 лв. Общо са 4, 2 спрея и 2 млека.

# 34
  • Мнения: 10 975
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа

Днес ще го пробвам това мляко, първо ще си намажа краката. А на лицето хубав тен ли се получава или неравномерен и като намазан с боя? newsm78

# 35
  • Мнения: 3 743
 Спрея за лице става ли на петна след няколко измивания? Аз ползвам млякото на Лореал и съм доволна, но не си мажа с него лицето.

# 36
  • Мнения: 120
Аз солариума го избягвам главно заради бенките си. Имам и една голяма, която я пазя от ВСИЧКО  smile3557. Какви ли не неща съм чувала и чела за бенките и лъчите ( и слънчеви и в солариум) и никой не може да ме накара да ида на солариум.

Затова си предпочитам автобронзатите. Имах на Avon, но гледам че му е изтекъл срока вече, ще се преориентирам май към Loreal  Mr. Green   Това с петната е много неприятно наистина, аз първия ден след намазването най-вече внимавах да съм винаги с тъмни ( черни в най-добрия случай ) дрехи  Mr. Green

Някой може ли да каже до каква степен се почернява с млякото на Лореал? В смисъл да не става изведнъж много тъмен тена? Или зависи от това с какво количество се мажеш?

# 37
  • Мнения: 198
От спрея за тяло на Лореал съм адски разочарована- стой на петна като изгоряло и за мое щастие се отми за два дни

# 38
  • Мнения: 597
Аз нещо станах на петна....незнам не го ли нанасям правилно???
и вялно,че има оранжев отенък...
Абе нищо не може да се сравни с тена придобит на море....

# 39
  • Мнения: 120
Аз съм чувала, че автобронзатите може да стоят на петна, ако не е ексфолирана кожата добре преди това. Трябва да се изкъпе човек с ексфолиант или поне да търка повечко с гъбата, за да се махнат напълно мъртвите клетки на кожата. След това тена става равномерен.

Аз ексфолиант не ползвам заради бенките си, но онази смес с кафена утайка за масаж, за която се писа във форума, дава същия перфектен резултат.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 211
аз съм много доволна от млякото на Лореал, ползвах преди това на Джонсън но не станах много черна а сега си имам тен:)и то само след 3 намазвания но всеки ден си взимам душ и преди това си направих ексфолиране и сега мисля през ден да се мажа

# 41
Да ви кажа днес една моя колежка дойде със страхотен тен,направо й се възхищавах цял ден.Използва мляко за тяло и крем за лице от тези на Лореал.Въобще не беше на петна-просто изглеждаше  Peace Wink Peace

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Взех си спрея за лице. Първоначално си пръснах на ръката...леле майко, няма отмиване. Купих си го в Събота, днес е Вторник и още ми стои. Напръсках си и лицето, но тена е някак си жълтеникав . Май ще го подарявам и него.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 2 673
   Взех си спрея за лице. Първоначално си пръснах на ръката...леле майко, няма отмиване. Купих си го в Събота, днес е Вторник и още ми стои. Напръсках си и лицето, но тена е някак си жълтеникав . Май ще го подарявам и него.  ooooh!

..да, за съжаление повечето автобронзанти жълтееят на кожата. Все едно мацката е с жълтеница #Crazy

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Взех си спрея за лице. Първоначално си пръснах на ръката...леле майко, няма отмиване. Купих си го в Събота, днес е Вторник и още ми стои. Напръсках си и лицето, но тена е някак си жълтеникав . Май ще го подарявам и него.  ooooh!

..да, за съжаление повечето автобронзанти жълтееят на кожата. Все едно мацката е с жълтеница #Crazy

   Според мен стои кафеникав тена, но мъж ми ме нападна, че съм била жълтурче...ама като го знам и какъ далтонист е, може пък да е искал да ми каже, че съм като теменужка.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт