Отговори
  • Мнения: 764
Имам предвид този от рекламата с Летисия Каста,който се пръска като дезодорант.Ще ми се да чуя отзиви!

# 1
  • Мнения: 575
Да, аз го имам. Действа като обикновен автобронзант. Доволна съм, но като всеки автобронзант го има този лек жълтеникав оттенък. Иначе от две напръсквания добих доста тъмен тен на лицето. Simple Smile Peace

# 2
  • Мнения: 16
Привет и от мен. Интересува този спрей дали може да се ползва при бременност. Аз съм бременна в 5 месец, но ми предстой сватба и понеже кожата ми е много бяла, ми се искаше малко изкуствен тен. Нямам и представа какво да си купя.

# 3
  • Мнения: 49
Някой да каже цена  Praynig

# 4
  • Мнения: 575
Мисля, че няма проблем да използваш автобронзанти Peace

# 5
  • Мнения: 575
Аз го взех за 9.90 лв. и този за тяло е на същата цена, но по - голям флакон.

# 6
  • Мнения: 99
И аз да попитам... а когато ползвате автобронзанти, имате ли проблем носейки бели дрехи и по специално ме интересува остават ли петна от автобронзанта по дрехата?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
В рекламата твърдят,че не остават петна по дрехите Rolling Eyes.

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 734
И аз бих го пробвала.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
И колко време държи тена на  тоз автобронзант? Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 152
И аз да попитам. Става ли се на петна и ивици, както ми се случи на мен от Nivea  Sick

# 11
  • Мнения: 393
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 365
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !
newsm10

# 13
  • Мнения: 2 631
Да, ама солариума е по-вреден  Crossing Arms
Миналата година ползвах автобронзата на Джонсън и не съм ставала на петна, нито пък са ми ставали петна по белите или другите цветни дрехи... Би трябвало този на Лореал да е още по-качествен  Grinning
Пък и внимателната употреба и правилното дозиране имат решаваща роля  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 211
аз ползвам вече трети ден този на Джонсън и е добре не ми цапа дрехите но си мисля 4е като се размазва е много по добре от спрея можеш да го размажеш на всякъде

Общи условия

Активация на акаунт