Детска кухня - доставки по домовете.

  • 1 243
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 561
Имате ли представа има ли такива кухни, които доставят по домовете. Живеем в района на Пирогов, но и Оборище и Черковна ме интересува.

# 1
  • Мнения: X
има две частни кухни до колкото знам и двете срещу 1 лев. на ден доставят храната по къщите.ние се храним от общинска и сме доволни.успех

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Има 2 такива- "Хер бебе" и "Ози". Ние миналата седмица се записахме на "Хер бебе", но за тази седмица нямаше места, така че се надявам от другата да започнем.

# 3
  • Мнения: 1 733
Има 2 такива- "Хер бебе" и "Ози". Ние миналата седмица се записахме на "Хер бебе", но за тази седмица нямаше места, така че се надявам от другата да започнем.
И ние така. Само да не си останем с чакането...

# 4
  • Мнения: 3 116
Ние сме към Ози, храната е хубава, но пък с доставката цената е 4 лева на ден  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
има две частни кухни до колкото знам и двете срещу 1 лев. на ден доставят храната по къщите.ние се храним от общинска и сме доволни.успех

къв този лев на ден...няма такива цени...поне не и в София. Толкова е държавната.
Иначе и ние сме поръчвали от ози. добра е кухнята.прилични порции, наистина е 4 лв на ден. http://www.ozi-food.com/ ето сайта, може да си поръчваш и само за дните които те устройва, а скоро до колкото виждам ще има и диетично меню.
А за хер бебе тогава като аз поръчвах нямаше доставка за Лозенец и изобщо май само в 1 район доставяха, но може и това да се е променило...

# 6
  • Мнения: 561
За Ози разбрах, но като че ли е скъпичко. Коя е тази кухня за 1лв. на ден? Аз с големия взимах кухня от Иван Вазов- общинска, но ми я носеха вкъщи - излизаше ми около 30 лв. , сега не знам дали има такава опция.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
хъм, това и на мен ми е интересно, може утре да взема да питам при нас дали няма такава екстра...
а за ози забравих да напиша че по принцип и събота и неделя има меню и разнасят.

# 8
  • Мнения: 3 116
Момичета, мамчето имаше впредвид че доставката е 1 лев на ден, отделно си плащаш за храната Wink

# 9
  • Мнения: 561
Бубу то, малко офф, ама гледам един хубав Филип и не можах да се сдържа  Wink.

# 10
  • Мнения: 561
Момичета, мамчето имаше впредвид че доставката е 1 лев на ден, отделно си плащаш за храната Wink
А колко е храната и коя е кухнята?

# 11
  • Мнения: 3 116
Момичета, мамчето имаше впредвид че доставката е 1 лев на ден, отделно си плащаш за храната Wink
А колко е храната и коя е кухнята?

Едната е Ози, другата е Хер Бебе. За Хер Бебе не знам колко струва в момента  newsm78 Това което знам за нея е че храната е по-лоша (от собствен опит), носят храната в стъклени бурканчето (често имаше бурканчета с оръфани ръбове) и била в по-малки количества напоследък. Последно съм взимала преди 5 месеца от Хер Бебе, тогава беше 11 лева за 5 дни + отделно доставка по левче на ден (ако успееш да се уредиш, аз за доставка не можах, отказаха).

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз знаех, че Ози са по- добри от Хер бебе, но говорих с няколко майки, които са се отказали от "Ози", защото са влошили качеството на храната и са преминали към "Хер бебе" и са по- доволни. Затова и аз звъннах на "Хер бебе", ще чакам.  Цената на Хер бебе е 3 лв. на ден с доставката.

kalinuccia, и моят син е Филип. Party

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
хаха, да са ни живи и здрави адашите newsm51

а за Ози не съм поръчвала отдавна, тогава общо взето още беше 3 лв, един ден като ми я доставяха казаха, че ще поскъпват от другата седмица заради бензина и т.н. но и без това почнахме да взимаме от държавната и не ми се е налагало да поръчвам после. иначе те носеха в опаковки за еднократна употреба и ако не се лъжа бяха по 200-220 мл. И беше вкусна храната.

# 14
  • Мнения: 561
kalinuccia, и моят син е Филип. Party
Браво бе, ние сме страхотни, в една тема 3-ма Филиповци и все хубави!! Един клуб да си спретнем на майки на Филиповци!!!

Общи условия

Активация на акаунт