Звънче за бременни - от къде?

  • 11 903
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Случайно някой да знае откъде да си купя звънче за бременни? Това е малко метално кълбо, което подрънква лека, слага се на верижка и се води, че прави музика за бебо.
Та преди ги продаваха в Премама, но вече ги няма Sad

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Извинявам се, че се намесвам в темата ти, но това ми звучи малко смешно Shocked.
Желая ти успех в намирането на това звънче. Hug

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извини ме, но за да си сложиш на врата звънЧЕ, което да се чува в корема от бебето.....по-скоро трябва да се вземе звънец за коза от Кирковския пазар.Стига с тези суеверия!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Бебето ще се почувства далеч по-добре ако просто му пуснеш музика. Sunglasses

Иначе пробвай в кутията с коледни играчки няма начин да нямаш звънче. Извинявай ама найстина е смешно козлетата ходят с звънчета на врата.

# 4
  • Мнения: 4 915
Shocked
Много рядко ползвам този емотикон, но идеята си го заслужи.  Mr. Green
Евала на търговеца, който рекламира и продава "звънче за бременни"!  Laughing

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
 Joy Joy Joy

Чудничко!

# 6
  • Мнения: 497
 Joy Joy Joy
За пръв път чувам, но само при мисълта за звънче за бременни изпадам в  Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 4 965
...Евала на търговеца, който рекламира и продава "звънче за бременни"!  Laughing[/color]

 Joy

# 8
  • Мнения: 11 003
Какво ли не измислят вече hahaha hahaha
По-добре пускай музика на бебче или му чети на глас.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Е, за такова нещо не бх чувала ....  newsm78

# 10
  • Мнения: 498
Joy Joy Joy
За пръв път чувам, но само при мисълта за звънче за бременни изпадам в  Joy Joy Joy
Shocked Направо ме радват такива хора където измислят такива работи! И още повече тези които ги купуват! Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 4 546
хем ми е странно, хем смешно  Laughing да си сложа звънче като овчица  Joy
по-добре наистина музика пускай. даже и да действа звънчето /което много ме съмнява  Grinning/ , то му е достатъчно шумно на човека вътре, че и звънец да му дрънчи  Laughing

# 12
  • Мнения: 617
ей то човек да не пита нещо, защо и се смеете на момичето, все едно вие никога не сте задавали безумни въпроси. И все пак форума е за това така, че ако не можете да и помогнете поне не и се смейте.

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт