Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ruse

дайте идеи и впечатления за къмпинги на камчия-пирин,нимфа,рай,романтика.нептун,сирена...има ли и други
Цитирай

България-за сега

Аз ще ходя на Камчия тази година и ще следя темата с голям интерес.Била съм там преди много години и ми хареса,но сега намирам само лоши мнения за там,та се чудя вече дали да не си сменя дестинацията за почивка.
Цитирай

пяната на дните

От 3-4 години не съм ходила. За мен мястото е много хубаво, зависи от представата ти за ваканция. Къщичките са прилични, плажът е супер, морето там е много подходящо за дечурлига. Доста спокойно е. Бих отишла пак.
Цитирай

България-за сега

verte за кой къмпинг имаш такива хубави впечатления?Аз разбрах,че бунгалата на Камчия  миришели на мухъл и мишки се разхождали спокойно. Водата е мътна заради вливащата се там река.Иначе е спокойно и тихо като за почивка на море.За малки деца най-важно е спокойствието,но пък да ги заведеш и да завариш полеви условия май не си заслужава.
Цитирай

пяната на дните

Ами те голяма част от бунгалата са на разни ведомства, някои къщички по начало са по-хубави от други, някои са по-добре подържани. Конкретно говорех за Рай, мишки нямаше, и на мухъл не миришеше, ама на съседите в бунгалото може пък да е миришело... И пак казвам - зависи от претенциите, моите не са големи, хладилник и телевизор има даже  Laughing.
Цитирай

София

Мога да ви гарантирам, че има страшно много комари. Един приятел изкара само 3 дена от предвидените 14 и си тръгна, защото по думите му си го вдигат и си го носят на слънчице без проблем. Аз затова се отказах от тези къмпинги. Иначе много обичам да ходя на камчия, но само за по един плаж на път за някъде.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.