Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 171 отговора

София

Здравейте!
Незнам дали темата ми е за тук.Но в тия облачни дни съм изпаднала в депресия и си задавам всякакви въпроси (а и ми ги задават...)Та се чудех вие какво мислите.Заедно сте защото забременяхте или защоти се обичате! Very Happy
Цитирай

Защото се обичаме
Цитирай

Еее, това е един реторичен въпрос... Много ясно, че се обичаме!
Цитирай

София

Да,щастлива съм!Бяхме гаджета 8 месеца,след това заживяхме заедно и в един момент решихме да си имаме бебе.За огромно мое щастие стана още първия месец.Бях в 4-ри месец,когато направихме и сватба и т.н.Съпругът ми и сина ми са двете мои най-сладки същества.Обичам ги ужасно!Мислех си,че след бебето любовта ми ще се прехвърли изцяло към детето,но не е така,сега обичам мъжа си дори повече!
Цитирай

Еее, това е един реторичен въпрос... Много ясно, че се обичаме!
Абе не винаги е така- някои хора просто си поемат отговорността , но това не означава че се обичат .
Цитирай

Велико Търново

Защото се обичаме,бременна не съм била Mr. Green
Цитирай

Плевен

Защото се обичаме. После забременях.
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Да, ожених се по любов така да се каже  35 , бебчо е планиран и съм щастлива!!!
Цитирай

Абе не винаги е така- някои хора просто си поемат отговорността , но това не означава че се обичат .

Имах друго на ум  Very Happy Не вярвам някой тук да каже, че си гледа детето само от отговорност. Но, да, права си.

Off: Нещо се преследваме тези дни  Mr. Green
Цитирай

Да, разбира се Hug Заедно сме от 5 години, а беболина беше планирана и много желана Love
Цитирай

гр.София

Най-щастливата,защото се обичаме и сега се радвам,че му родих красива дъщеричка,плод на голямата ни любов.

Цитирай

София

Да, разбира се Hug Заедно сме от 5 години, а беболина беше планирана и много желана Love

И ние сме точно така! А пък и нашата бебка е Рая!!! newsm62
Цитирай

Благоевград

Защото се обичаме , когато се оженихме не бях бременна решихме да имаме дете на третата година от брака ни. Много съм щастлива , че точно той моят съпруг е баща на моето дете .Надявам се малкия да стане достоен човек като татко си.
Цитирай

И ние сме точно така! А пък и нашата бебка е Рая!!! newsm62

Целувки за адашчето  Love Love Love

Цитирай

ВИЖ мила..скоро ще пекне слънце и ти ще се отървеш от тази гадна деперсия,която те тормози сега... Flutter,а и като гледам си родила скоро..следродилните депресии ни провокират в главите какви ли не въпроси..Ако си тъжна,то знай..всичко ще се оправи... Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 171 отговора