Kоремчетата вече ни личат, а до НОЕМВРИ има още път

  • 10 708
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Честит светъл празник на всички!! bg bg bg
А за мен е двоен празник защото имам рожден ден.
Въобще настроението е приповдигнато изцяло и напълно.
Пожелавам на всички Любов и здраве, Късмет и щастие.

# 46
  • Мнения: 3 416
Абе момичета-що се косите за глупости,то хорската злоба край няма да има,и на мене щото ми избиват едни пъпчици-къде от запека,къде от слънцето и така ме гледат под лупа,демек погрозняла съм...и ми определиха на бързо пола,то не,че не си усещам какво ще си имам,ама хич не ми е приятно така!
Красимира мене редовно си ме пререждат по всякакви опашки и вече ми писна та единия път като се бях наредила за тока тия баби ме ядосаха и им казах да направят път за бременните и си изпъчих шкембето(не бременния корем,щото още нямам) и те ми повярваха...

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 238
Искрено ме разсмя Sladurka благодаря ти супер си,ми само така,все пак сме бременни само 9 месеца,нека и с нас се посъобразяват малко Laughing

# 48
  • Мнения: 2 126
Ooххх много гадно тва дето казваш,Красимира00 #Cussing out
Но както казва сладурка,хорската злоба край няма,жалко но факт.Аз с огромен корем в 8мия и 9тия месец стоях права в трамваи и автобуси и ми идваще да ги #2gunfire тия несъобразителни МЪЖЕ и бабички тъпи Sick
Трябва да свиквате с това положение,ако не си извоюваме сами някакви привилегии никой няма да се сети Crossing Arms

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 238
Като ми проличи и аз ще си търся правата няма да се оставя да ме тъпчат,в края на краищата тия пенсионери вечно обвиняват някой в несъобразителност,но когато те трябва да се съобразяват си правят пас,сега като ми проличи очаквам да почнат подмятания от сорта"Виж го това какво е малко,а бременно,ама така е тя днешната младеж не е като едно време почват рано рано с глупостите"Обаче нямат представа че макар да изглеждам на 16,нищо няма да ме спре да ги направя на 2 стотинки

# 50
  • София
  • Мнения: 5
Zdraveite momicheta - izvinqvam se za latinicata, no sym na edin laptop, koito ima latinica i arabski  Laughing Da vi spodelq - poleta mina mnogo dobre, na bebo qvno mu haresa da leti, zashtoto si poletqhme 3 chasa bez nikakvi problemi. V kysniq sledobed stana interesno - nastaneni sme v edin hotel na 1 minuta ot Triumfalnata arka i reshihme da se razhodim po Shanzelize \ili kakto se pishe tam-i ideq si nqmam\ - e razhodkata beshe tochno 15 min, sled koeto se nastanihme v pyrvoto zavedenie, zashtoto az ve4e umirah ot umora... #Crazy Vpechatleniq ot Parij ne moga da spodelq oshte, zashtoto nishto ne sym vidqla - utre moje bi shte otidem do Disneyland, no ne se znae oshte - ako ne zaspq po pytq - posle shte vi razkaja...Haide,ostvaqm vi,4e sym umrqla ot glad...utre shte vi razkaja pove4e Hug Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 421
Eee  mishunka много е тарикатско така да ни пишеш от Париж! Simple Smile Така все едно и ние по малко сме там... много готино.Аз най-накрая успях да си снимам котенцето и сега ще ви го покажа,или поне ще се пробвам Simple Smile

А иначе,аз днес посрещах гости вкъщи и цял ден чиста и готвя.Сега се чувствам като парцал!Мъжо може да изме пода с мене,ако иска Simple Smile  Кръста ме болу ужаснннооо много ! Close  И така.. днес си пооправих малко старата кола (нали другата е на майстор,след сблъсъка със ЗИЛ-а) и се чувствам мното странно.А и в тая е мнооого жега.Бях като на сауна!

Иначе съм горе-дулу добре! Изморено ми е постоянно,но пък не ми се спи особено.Само филми гледам яко и дъня череши.Добре,че са те,че да не напълнявам.И въобще нямам никакъв апетит! Дано така да продължава и за напред.Аз си взех да пия и Мерц (витамини за коса и нокти) Освен Центрум матерната.Много ми се изтощи косата и ме е страх да не я съсипя ( и без това си е една) и така...

krasimira00   какво им се връзваш на тия пенсионери....те все за някъде бързат,все някъде отиват.А всъщност използват тролеите да се возкат и да си бърборят! Това да не им е седянкя???  Shocked Не стига,че по цял ден няма какво да правят (нито ходят на работа,нито чистят кой-знае колко,нито се къпят ...повечето)  ,а пък винаги в пиковите часове са се натъпкали по тролеите! Ужасно! Въобще да не ти ПУКА! Ти другия път и кажи да си хване такси...или пък да повърви малко пеш,защото ходенето е полезно!

tuttifrutti  добре дошла Simple Smile   bouquet   

Ето го моя котю (казва се Нено). Прегръщам ви!


       

# 52
  • Мнения: 8
Честит празник!!! Дано от този ден следва нещо по-добро за България!!!  bg И за нас също!!!  newsm47
Честит рожден ден на vasiags! Бъди здрава и обичана!  newsm59
Добре дошли и на новите в екипа  Laughing
ПростоАз, мерси за кремчето, смятам да пробвам!   bouquet Дано и при мен проработи!!! Че хич не ми се ще да си почвам лицето със скъпи и силно активни кремове.
Ние стягаме багажа и заминаваме за София вдругиден, надявам се да си вземем с нас и хубавото време, че го удави тоя град бе...! Чака ни много тичане по задачи, ама най-важната цел е видеозона newsm53. Нямам търпениееееее!!! Като се върнем ще разказвам!
Дано не ми се налага да използвам градски транспорт в София, защото от тия бабиери и кисели лелички до гуша ми е дошло. Пък и сега като почнат жегите... най-мразят да се къпят и да си сменят дрехите всеки ден. apchih
Целувки на всичкииииии!!!   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 546
ЗДравейте и честит празник (макар и със закъснение) bg
ProstoAz, писето Нено е голямо сладурче! Heart Eyes
И аз тази сутрин търках банята, че тати все обещава да я измие ама докато не хвана аз да си я лъсна май...Но другия път е той наистина, защото голям зор с туй навеждане вече.
mishunka, Париж е един от любимите ми градове... Heart Eyes А казват че през пролетта е най-красив. Цъфнали ли са кестените по Шанзелизе?
Да ви се похваля - купих си първия бременлински панталон (хвалих ли ви се вече..леле,колко забравям..). Лен и памук, бял, за...20 лева!!! от нормален магазин с ластик отгоре, широк, много готин.
Ами,това е за сега от мен.Лек ден.  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 126
Брейй тук голям застой Thinking Къде се срихте всички?
Май времето малко се оправи и хукнахте Grinning
Като казахте за промените в кожата се сетих да споделя,че с предишната ми бременност лицето ми се беше изчистило неузнаваемо.А аз винаги съм била с проблемна кожа,непрекъснато пъпки и постоянно мажа с някакви неща абеее...ужас ви казвам ooooh! А тогава беше сууууупер - никакви пъпки,нито едно петънце и нито следа от мазна кожа,умирах си от кеф Crazy А косата (някой беше споменал ,че му е изтощена) знам че по принцип през бременността спира да капе и се заздравява много.При мен точно така беше и сега забелязвам същото-не се омазнява въобще и е една такава обемна Grinning Радвам си се много щото нали знаете ,че след като родим (някъде след 2-3 месеца от раждането) тази коса дето не е капала през бременността почва да пада аз тогава имах чувството, че без коса оставам.Ех, че дълги разсъждения... Embarassed

Хайде лека и спокойна нощ и хубав уикенд  bouquet
Ние утре сме сватбари,сестра ми се жени Grinning

# 55
Поздрамления на mishunka за щастливото събитие и за още по-готиното пътуване!!! married
Да сте диви и щастливи и влюбени завинаги luvbedbouquet

# 56
  • Мнения: 3 416
Dес,весело изкарване на сватбата! Peace
Аз пък да си кажа...беше ми нещо депресирано тия дни,а и съм като барометър преди буря,защото винаги я усещам и реагирам с главоболие,съцебиене и естествено безсъние..та това едва ли ми е оправдние,но се събрахме с една дружка в техния двор под асмата и си опънахе 1 бут.бяло вино..утре съм на работа,неспала и полупияна

# 57
  • Мнения: 2 126
Dес,весело изкарване на сватбата! Peace
Аз пък да си кажа...беше ми нещо депресирано тия дни,а и съм като барометър преди буря,защото винаги я усещам и реагирам с главоболие,съцебиене и естествено безсъние..та това едва ли ми е оправдние,но се събрахме с една дружка в техния двор под асмата и си опънахе 1 бут.бяло вино..утре съм на работа,неспала и полупияна
Мерси  bouquet
Ами само така я,тя депресията трябва да се гони някак Grinning Много добър начин за отпускане сте си избрали.Ти пък кава работа бе момиче?Нали е уикенд Wink,ееееееехххх няма начин.Сега като се наспиш и утре си като чисто нова не се притеснявай Peace

# 58
  • Мнения: 1 546
Ех, като казахте бял винце,та да питам-позволявате ли си алкохолец?Аз от както съм бременна съм лизнала два пъти жално от една чаша бира и съм изпила около 2 чаши червено вино...Обаче, жестоко ми си пие бирка... beer3
Дес,весело сватбарстване! Drunk

# 59
  • Мнения: 3 416
Ех, като казахте бял винце,та да питам-позволявате ли си алкохолец?Аз от както съм бременна съм лизнала два пъти жално от една чаша бира и съм изпила около 2 чаши червено вино...Обаче, жестоко ми си пие бирка... beer3
Дес,весело сватбарстване! Drunk
ми аз не си позволявах,ама виж снощи вече не удържах Laughing,пък то доскоро и не можех,защото имах киселини и гадене дори и то водата SickНяма да правя повече така! Днеска съм парцал не ме питайте как стоя в офиса ooooh!А после съм на Р.Д.,май много ще ми се насъбере

Общи условия

Активация на акаунт