Бързо 9мес. ще отлетят, ДЕКЕМВРИ наште бебета ще се родят!

  • 13 276
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 57
Зимата ще дойде,сняг ще завали и наште бебчета ще видим ний! Grinning

# 31
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Зимата ще дойде,сняг ще завали и наште бебчета ще видим ний! Grinning

Ааааа, не Naughty При нас сняг няма да вали, ама пак ще си видя бебчето Joy

# 32
anna nik аз лично нямам никакви болки в корема, но доколкото знам това е нормално тъй като сега се образува плацентата, бебето се намества и т.н.

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте мами на новоприсъединилите се добре дошли:)Наистина пак си имаме страхотна темичка стахотни сте Иве и мъжле  Hug Аз съм дева Grinning

# 34
Ivalinai  можеш ли да добавиш и моята зодия - близнак. Благодаря и пожелавам приятни празници на всички.

# 35
  • Мнения: 444
Страхотна нова темичка - браво на Ivalinai !!!!! Блазя ви на тези, които днес сте на лекар , аз нямам търпение да дойде 6 юни , макар че вече три пъти видях бебчо !!!! Сега ми е по притеснено за изследванията , които са чак в понеделник ! Незнам при вас как е , но аз като че по спокойно приемах първата си бременност , а сега непрекъснато мисля дали всичко е наред , за всяко нещо се притеснявам в пъти повече !!!! А до мамите -пушачки .....палите ли по някоя и  друга цигарка , аз сутрин с кафето задължително  Embarassed ,през останалото време на деня ми се гади и не ми е до цигари  Sick

# 36
  • Мнения: 57
Днес ходих да си взема изследванията от кръвните групи-и аз и таткото сме с положителна,някой знае ли дали това е опасно за бебето,защото съм на лекар чак на 04.06. и много време ми се вижда до тогава.Благодаря ви предварително!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Не само че не е опасно, а даже е ЧУДЕСНО !!!  Laughing  Laughing  Laughing

# 38
Ивалинаи,може ли да сложиш и моята зодиа-Близнаци.Благодаря.А може ли някои да ми каже какво е БХС?признавам си ,че незнам. Embarassed

# 39
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен момичета, не пиша редовно, но за това пък с четенето не пропускам Naughty
Поздравления на Иви  bouquet
Добре дошли на новите мами  bouquet
Покрай мен нищо ново, на преглед съм на 12.06.- нямам търпение дотогава Crazy Имам едно питане:Имали момичета които ходят на ЖК в "Св.София"?- при кого ходят и дали са доволни?
Лек ден на всички Hug
Лариса, за съжарение не мога да ти помогна Blush Hug

# 40
Няма нищо,Малка мама.аз знам,че са някакви изследвания но какви точно newsm78

# 41
  • Мнения: 534
Има още едно коремче в албума със снимки Wink - правено е с телефона и за това е малко по... така Simple Smile
За БХС знам, че резултатите са от "теорията на вероятностите" и не е от голямо значение... При това се тълкуват различно ...

# 42
Чао,момичета.Засега.Приятни почивни дни.

# 43
  • Мнения: 4 371
Момичета, много ми е тъпо, гадно, ревливо и тъжно. Доктора каза, че май имам кухо яйце, в понеделник ще ме гледа на вагинален ехограф в болницата. Ако наистина е така, трябва да правя аборт. Ох това като го написах и се разревах, ужасно ме е страх. Можете ли да ми помогнете да открия координати на д-р Мазнейкова?

# 44
  • Мнения: 444
Дуци искаш ли да ти дам телефона на др Дяволов ако искаш да му се обадиш сега да видиш дали още е в частния му кабинет !

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 17:38 от magiq27

Общи условия

Активация на акаунт