No comment

  • 1 902
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Вижте на какво се натъкнах в кърмаческия:
http://youtube.com/watch?v=uHRyRCHuQ7g
Нещо не мога да се справя с линка, не се отваря при кликане, моля помогнете ми. Ще видите нещо много интересно. Аз няма да коментирам, но който иска, нека го направи. Grinning
Потърсих с търсачката и не видях тук подобна тема, надявам се да не съм сгафила пак. hahaha

# 1
  • в стаята
  • Мнения: 469
Вижте на какво се натъкнах в кърмаческия:
Нищо не се вижда Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 577
а де, искам да видя.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Не отварям линка, но съм почти сигурна за какво става въпрос.
Нейни са си циците, нейни са си децата, на мен какво ми влиза в работата какво прави?!

# 4
  • Мнения: 4 451
Май се справих Grinning. Изгледайте видеото.

# 5
  • Мнения: 2 237
Изгледах видеото.Ако кажа честното си и искрено мнение,рискувам да бъда пребита от някоя кърмачка....Или да наскача целия форум срещу мен.За това ще премълча.Или с две думи,както си озаглавила темата - no comment .

# 6
  • Мнения: 73
Е това просто не е истина Shocked, да си кърмиш детето до 7 годишна възраст, не мога да го възприема и това си е... аз бих се чувствала неудобно, пък за тази жена незнам...  Shocked

# 7
  • Мнения: 9 865
Изгледах го.
Странно е, наистина, аз не го приемам, но кой ли ме пита мен. Интересно от къде и идва кърмата, не съм запозната с физиологичните особености в процеса на млекообразуване, трябва да се ограмотя.
Май като голям плюс се изтъкваше, че между децата и майката се запазвала някаква важна връзка... твърде примитивна и животинска ми се струва тя, но какво ли разбирам аз...

# 8
  • Мнения: 396
Ужасна работа!!! Наистина no comment!

# 9
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Баща ми ми е разказвал за една негова позната.Детето и ходело вече на училище ,а тя била продавачка в магазин до училището.В голямото междучасие отивало при майка си,тя вдига блузата,суче каквото суче и за десерт изяждало по половин щафета шпек салам.

# 10
  • Мнения: 25 400
Щях да пиша нещо за педофилията, ама се отказах.

Питам се само, като се оженят госпожиците, и зетьовете ли ще ходят да бозаят от тъщата?
А внуците кой ще кърми?  newsm78

# 11
  • Мнения: 4 841
Изгледах видеото.Ако кажа честното си и искрено мнение,рискувам да бъда пребита от някоя кърмачка....Или да наскача целия форум срещу мен.За това ще премълча.Или с две думи,както си озаглавила темата - no comment .


Хора разни...
 ooooh!

# 12
  • Мнения: 3 251
Изглежда ми перверзно след определена възраст на детето...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 105
Има едно сериалче, казва се "Да, мило". Та там единият от бащите обясняваше как детето трябва да спре да се кърми в момента, в който може да свали сутиена на майка си с една ръка.
Съгласна съм с него. Grinning

# 14
  • Мнения: 10 758
Щях да пиша нещо за педофилията, ама се отказах.

Питам се само, като се оженят госпожиците, и зетьовете ли ще ходят да бозаят от тъщата?
А внуците кой ще кърми?  newsm78
Mr. Green
Същото си помислих и аз.

Общи условия

Активация на акаунт