Жените шофьори...имат ли самочувствие на пътя?

  • 2 182
  • 66
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 34
Забелязвам, че жените шофьори нямат такова. На какво се дължи? На това,че наистина сме неспособни или мъжете ни го смачкват. Сподетеле мили дами Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 550
Ти ако нямаш, аз си имам. При това в излишък.
Никой нищо не ми смачква. Проблемът си е в теб Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 34
хаха Simple Smile Как реши,че аз нямам? Имам самочувствие,защото карам много добре. Просто напоследък много неуверени шофьорки засичам. Вчера пък видях една с прекалено самочувствие,смешно беше чак Joy Марче, да не си била ти?  hahaha hahaha

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
Нормално е, ако човек е неопитен шофьор, да няма самочувствие.
Но не мисля, че жените с голям шофьорски стаж го нямат.
Напоследък обаче се срещат доста млади водачи (и от двата пола), на които май колите, а не опита им дават самочувствието.

# 4
  • Мнения: 2 550
Вчера точно ползвах таксита  Mr. Green

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Sunglassesми мисля че имам ..... и грам не се впечатлявам от бипкания и въпросителни мъжки погледи като карам  Twisted Evil

....хЪм има разлика в това да си неуверен и  това със самочуствието  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 631
Много некоректно зададен въпрос си мисля...
По - скоро въпроса би трябвало да звучи :  " До колко ни помага високото/ниското самочувствие зад волана", но това е тема, която можем да разискваме до утре, защото едно е да имаш самочувствие, а съвсем друго е да шофираш адекватно

# 7
  • Мнения: 936
В началото нямах, но сега имам. Достатъчно уверена съм в себе си, спокойно возя и двете си деца.

# 8
  • София
  • Мнения: 34
Мисля,че въпросът е зададен правилно. Обосновавам се веднага Simple Smileпознавам жени,които карат много добре,но им липсва самочувствие. Леля ми е така,кара си жената, но е свикнала все да я тъпчат и се притеснява от бипкания и псувни и т.н.

Марче Simple Smile

Гаргамела не можеш да си представиш колко си права Simple Smile Карат скъпа кола и си мислят,че могат да шофират.

С риск да ми се обидят някои от дамите във форума,искам да кажа на какво станах свидетелка. Една ми ти мацка с дясната си ръка държеше телефон, пишейки смс. В лявата - цигара и си беше опънала ръката навън през прозореца. Е  питам се аз, с какво аджеба държеше волана  Thinking Пропуснах да спомена,че караше мерцедес. Мутреса  Twisted Evil

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Ахтунг, бейби: жена зад волана.
Това е голата истина.
Което не ми пречи да карам.
Слава Богу, жените точно заради боязливостта си са по-внимателни шофьори.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 395
ralralral, извини ме, но не всяка мацка с мерцедес е мутреса.
Може и аз да съм била  Mr. Green
Редовно говоря по телефона, пуша или нещо друго мога и да правя, докато шофирам.
И самочувствие имам, шофирам от доста време и бих казала много добре.
И паркирам много добре  Mr. Green
Лоши шофьори има и мъже и жени.
Невъзпитани също.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
И на пътя, и извън него (нямах предвид канавката, бе!) самочувствие не ми липсва.

# 12
  • Мнения: 68
Пропуснах да спомена,че караше мерцедес. Мутреса  Twisted Evil

Егати заключението.  Crazy Мен може и да си ме видяла. Те, мерцедесите сами се се карат, за какво да държа волана?
По темата- имам самочувствие, карам добре. Когато карах зле, пак имах самочувствие.  Mr. Green  Но това не значи, че съм била "опасна" за останалите.

# 13
  • Мнения: 1 072
Аз съм шофьорка от 38 минути и смятам, че трябва да се отнасят с нас с повишено внимание. Както на пътя, така и извън него.

Днес на изпита не си ползвах предимството, щото една колежка в друга кола, на път без такова, говореше по телефона и се углеждаше като гърмян заек. Изпитващият ме попита защо не си го ползвам  и се измъкнах с репликата: " Жина, бе батеее, на монифона говори, аз таквиз пиша не ги приближавам.........." - перефразирам.

# 14
  • София
  • Мнения: 34
не се обиждайте,де Simple Smile Ама колкото пъти съм псувала (с извинение) жени, едно 70% са били с мерцедеси - не спазват знаците,предимство...какво е това? Ръгат се, бутат се,засичат те. Не споря,че мерцедесът се кара сам,но все пак нека бъдем по-отговорни зад волана Simple Smile

П.П. И тъй като не обичам мерцедеси  Joy ще кажа... КУПИ СИ МЕРЦЕДЕС, ЗА ДА СЕ УБЕДИШ,ЧЕ BMW Е НАЙ-ДОБРАТА КОЛА  smile3534

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
А, почнахме ли да си мерим колите? Аз не мога да участвам - моята е не-нова и смотана в сравнение с размятваните тук марки.
И пак карам добре Crossing Arms Нека ви.

# 16
  • София
  • Мнения: 34
А, почнахме ли да си мерим колите? Аз не мога да участвам - моята е не-нова и смотана в сравнение с размятваните тук марки.
И пак карам добре Crossing Arms Нека ви.


не,просто ми дойде от вътре хахаха Simple Smile С едни приятели така постоянно се базикаме. Не си мислете,че карам BMW. Карам шкода.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Самочувствието не /трябва да/ идва от колата, а от изминатите километри без нарушения. Дори не и годините стаж, защото те може да са прекарани в съботно-неделни курсове до село.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На това, че са по-умни Simple SmileРазсъждават трезво и не се правят на гъзарки в стил вижте ме колко съм велик.Самочувствието на жените се вижда в разумното им каране.Когато шофирам имам усещането, че съм на рали ooooh!, изпадам в потрес от карането на останалите.И то все мъже карат като ненормални, но на всичките им пожелавам да стигнат живи до там на където са тръгнали.

# 19
  • София
  • Мнения: 34
Самочувствието не /трябва да/ идва от колата, а от изминатите километри без нарушения. Дори не и годините стаж, защото те може да са прекарани в съботно-неделни курсове до село.


много вярно:)
майка има книжка от 194375ъ9875070285-92 години Simple Smile ама не кара  Laughing


# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
...Карат скъпа кола и си мислят,че могат да шофират.

Нямах предвид скъпа, а изобщо кола. Скоро не съм срещала статистики, но по спомен от 2004г. повечето (към 70%) ПТП с ранени бяха с автомобили над 10г.

# 21
  • София
  • Мнения: 34
Напоследък обаче се срещат доста млади водачи (и от двата пола), на които май колите, а не опита им дават самочувствието.

За да имаш самочувствие заради колата, значи тя е скъпа. Не можеш да имаш самочувствие,ако караш трабант

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
За да имаш самочувствие заради колата, значи тя е скъпа. Не можеш да имаш самочувствие,ако караш трабант

Не си права Grinning
Аз съм горд собственик на Трабант - допреди няколко години, преди да му гръмне двигателя мъж ми, т.е. - беше ухажвана и обгрижвана кола.
Боядисана с оригинална червена Ферари боя. Как да не се гордее човек?!

п.с. понеже, както е известно, трабантите много ръмжат и тръскат, се чувствах като лудата монахиня от оня филм с Луи дьо Финес зад волана Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 520
Имам самочувствие, че карам добре.

Не правя разграничения по полов признак.  Peace
Има всякакви по пътя.

И като шофьори, и като пешеходци.

Ето, днес, при театъра зад канала на Евлоги Георгиев. Слиза от едно такси един мъж, популярен даже, и не стига, че не се качва на тротоара, а седи на улицата, хем съм му дала мигач, че влизам до тротоара да се паркирам. И тоя вместо да се помести, все пак е на улицата, продължава да се прибутва пеш и да се движи. Естествено закачи се в дясното странично огледало и идва и ме пита "ама видяхте ли как ме ударихте".

Викам "мислех, че ще те обиколя". Не ми се влизаше в излишни словоблудства.
Апропо, беше тръгнал към наказателния паркинг. Защото като мъж (нали за полови белези говорим) явно е бил паркирал на точно указано място, правилно, без нарушения...

Теглих му една на ум, всякакви ги има по тоя земя. И на улицата и на платното.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:18 от SmaRt

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
За да имаш самочувствие заради колата, значи тя е скъпа. Не можеш да имаш самочувствие,ако караш трабант

Не е баш така, хайде да дам класическия за София пример с черен Голф 3-ка с "пернишки тунинг", каран от 18-годишен надувко (нищо лично към каращите голф или на такава възраст Peace). Или например по-"глобалният" му вариант - индийчето с тунингованото от слон Пежо от онази реклама.   

# 25
  • София
  • Мнения: 34
абе разбрахме се Simple Smile Simple Smile Simple Smileтунинговани голфове с пернишка регистрация наистина са една от най-розната гледка н пътя Simple Smile
Аз карам добре, паркирам идеално,радвам се,че имам ориентация и знам накъде се върти волана Simple Smile)) Да ме пази Господ,че какви екземпляри има Sad

# 26
  • Мнения: 4 733
Добрият шофьор си е просто добър, без значение от пола му. Аз съм добра шофьорка.

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И най-добрият шофьор прави простотии понякога.
Който кара ежедневно е по-уверен на пътя.

# 28
  • Мнения: 239
Добрият шофьор си е просто добър, без значение от пола му. Аз съм добра шофьорка.
newsm10 newsm10 newsm10

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Който кара ежедневно е по-уверен на пътя.

Това е така, защото има ситуации, които се повтарят. Кракът ти сам търси спирачката, още преди да си осъзнал, че ще я натиснеш.

# 30
  • Мнения: 3 576
А по какво така на пръв поглед по външния вид преценявате, че някоя шофьорка е с голямо самочуствие??
По това, че ви засича, отнема предимство, пуши пие и кара без ръце ли?
Или, че се гримира на светофара  Joy

За мен самочуствие на пътя значи да си уверен в способностите си, да се чустваш удобно в колата и трафика да не те притеснява, независимо откъде минаваш и какви задръствания има, да можеш да паркираш нормално.

И нормално е колата да дава самочуствие..... околните имат различно отношение към теб на пътя.
Преди няколко дни ми се наложи да карам едно малко Пежо 106 - ми никой не ме е*ава за нищо, нито ми спазват предимството, нито ме пускат да мина.....гадост!  #Cussing out

# 31
  • Мнения: 293
Аз съм шофьорка от 38 минути ....

О, честито!!  Grinning Grinning

# 32
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 322
Глупаво е да се прави разграничение по полов или възрастов признак, НО точно така се определя на запад размера на застраховката. Освен годините  и мощността на колата се гледа дали шофьорът е мъж или жена, колко е опитен, на колко години е, в малко или голямо населено място живее, защото статиската сочи, че най-рисковите шофьори са мъже от 20 до 30 години, които имат по-малко от 10 години опит и т.н Има мъже и жени добри шофьори, както и мъже и жени, които са лоши. Че много от жените не знаят посоките - "другото ляво"  Wink, че са скарани с паркирането и че карат като кон с капаци е истина, но също така има и много мъже пенсионери, които карат между две ленти по средата и са сами на пътя при престрояване, потегляне и т.н Друга диагноза освен селски бег в пернишки голф са бакшишите и маршруткаджиите. При тях факта, че имат много опит не ги прави добри шофьори, даже напротив - стават много опасни.

А аз - аз нямам самочувствие все още - имам книжка от няколко месеца и знам, че въпреки че карам добре, ако стане непредвидена ситуация, нямама реакциите на опитния шофьор. Трябва бая километри да навъртя, за да мога да кажа, че съм добър шофьор.
Така че това, че паркирам и карам колата не ме прави добър шофьор - а и съм "женичка" все пак  Wink

# 33
  • Мнения: 7 837
За да имаш самочувствие заради колата, значи тя е скъпа. Не можеш да имаш самочувствие,ако караш трабант


Ти да не си на 12?
На мен самочувствие ми дава удобната кола. А тя не винаги е скъпа.

# 34
  • Мнения: 2 270
На мен самочувствие ми дава удобната кола. А тя не винаги е скъпа.


 Peace

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На мен самочувствие ми дава удобната кола. А тя не винаги е скъпа.


Точно! Бих казала - колата, която владея. Предпочитам сега в дъжда да карам моята си кола, отколкото мъжовата. Неговата е по-нова, по-скъпа, ама занася. Факт, не я искам.

# 36
  • Мнения: 3 622
На мен самочувствие ми дава удобната кола. А тя не винаги е скъпа.


 Peace

 Peace Peace Peace

# 37
  • Мнения: 2 401
Остава и самочувствие да пернат при начина си на шофиране.  Жена съм, обаче добрите шофьорки са като бели гарги.

# 38
  • София
  • Мнения: 34
За да имаш самочувствие заради колата, значи тя е скъпа. Не можеш да имаш самочувствие,ако караш трабант


Ти да не си на 12?
На мен самочувствие ми дава удобната кола. А тя не винаги е скъпа.


Обърни внимание на подчерания израз. Обяснявах на гаргамела за самочувствие за вида на колата. 
Относно бакшишите и "пичовете" от маршрутките: невероятни са просто. Аз ако бях мъж и то силен,бих ги била наред  Joy
Веднъж паркирам си аз пред блока-перпендикулярно. Давам назад и след това беше необходима маневра напред,за да изправя....едно такси се беше залепило за мен и аз нямах възможност да дам напред,понеже щях да го ударя. И му правя знак с ръка да се мръдне. Той седи. Аз пак знак с ръка (вече изнервена) - той пак седи. Накрая му бибитнах и той почна да псува  Rolling Eyes А кажете ми такова същество какво го правите.  Close Close

# 39
  • Мнения: 819
Това просто ми е болна тема! И да имаш самочувствие, винаги ще се намери някой, който да ти го смачка.Може да е вярно, че колата сама по себе си не дава самочувствие,но определено има значение - аз, като карам шкода,просто имам чувството, че ще ме отнесат понякога.Днес един джип така щеше да ме връхлети-най-нагло ме засече и ,ако не бях набила спирачки,направо не ми си мисли/ шофьорът беше мъж..не, че има значение  Mr. Green/Друга случка пак от сутринта- спирам и давам предимство на жена с дете пред детска градина на пешеходна пътека..колата след мен спира и..още 2 коли след него го натрисат отзад/ всичките мъже..пак казвам-не,че има значение/. И после обаче жените не ставали за шофьорки  newsm78 Просто всеки ден наблюдавам толкова абсурдни ситуации,че нямам думи.
Да не говорим как си изкарах акъла,след като един кон почти ми надникна през прозореца  Joy,на всичкито отгоре каруцата задръстила пътя..и това в центъра на София.Няма оправия и това си е  ooooh!

# 40
  • Мнения: 7 837
Обърнах внимание и точно заради това.  Grinning
Самочувствие може да има английската кралица, дори и с трабант. Другото е софийска гъзария.  Laughing

# 41
  • Мнения: 677
Много са зле жените шофьори, изключенията доказват правилото..

# 42
  • Мнения: 631
Тони Peace, Не случайно споменах, че е по - важно да шофираш адекватно.

# 43
  • Мнения: 819
Много са зле жените шофьори, изключенията доказват правилото..

Вкарваш интрига в темата ли?  Mr. Green
Да, много са зле жените шофьори, само където фактите и чистата статистика говорят друго.. Whistling

# 44
  • Мнения: 7 837
Много са зле жените шофьори, изключенията доказват правилото..

...каза Сопрано, гледайки със самочувствие от прозореца на ролс ройс-а.

# 45
  • Мнения: 2 407
А имам си, но в рамките на разумното Wink

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Много са зле жените шофьори, изключенията доказват правилото..

Така е.
Жените по пътищата са ужасни.
По-ужасни от тях са само таксиметровите шофери, шоферите на маршрутки, тези от градския транспорт, пияните, мъжете шофиращи в преклонна възраст и нашмърканите.
 Wink

# 47
  • Мнения: 677
Да, много са зле жените шофьори, само където фактите и чистата статистика говорят друго.. Whistling

Къде е тая статистика? - попита любителят на числата Сопран..

Много са зле жените шофьори, изключенията доказват правилото..

...каза Сопрано, гледайки със самочувствие от прозореца на ролс ройс-а.

..допивайки шампанското от кристалната си чаша, на задната седлка все пак..

# 48
  • Мнения: 819
Не вярвам наистина да се интересуваш от статистиката, но, ако много държиш,ще я намеря.Само че не мисля, че това ще те убеди  Wink
А и надали ще отречеш, че катастрофите с фатален край са причинени именно предимно от мъже.За това не ти трябва статистика, достатъчно е само да гледаш новини.Жените може и да правят глупости,но рядко застрашават по няколко човешки живота.

# 49
  • Мнения: 183
аз си имам и приятелките ми и майка ми също #Crazy

# 50
  • Мнения: 677
Нямаме си вяра?! Е от кога така, не се шегувам, искам я-статистиката!

# 51
  • Мнения: 819
Нямаме си вяра?! Е от кога така, не се шегувам, искам я-статистиката!
Обърни внимание и на това, което добавих в постинга си  Wink
И ти обещавам, че веднага,щом намеря време ще ти я постна тук   Peace

# 52
  • Мнения: 677
Хайде сега пък нямало статистика и така съм щял да се убедя..
Дай първо цифрите, после кой-къде-какво..

# 53
  • София
  • Мнения: 1 320
Всеки ден съм по пътищата родни и все по често се прибирам изнервена, псуваща като каруцар. Страшно е по улиците. Всеки кара като бесен, със собсвени правила е излязал на пътя и както една приятелка казва "карам си както си искам". Разбира се, да не забравя само скъпите коли са с предимство, а това жена да даде път на жена - "мисия невъзможна"  Naughty или поне на мен не ми се е случвало.Смея да твърдя, че се справям зад волана, имам самочуствие,но не бих казала, че съм перфектния шофер, за мен такъв няма независимо дали е мъж или жена. Всеки прави неволни грешки. Мен на пътя не ме е страх от това,което мога да направя зад волана, страх ме е от другите.

# 54
  • Мнения: 819
Хайде сега пък нямало статистика и така съм щял да се убедя..
Дай първо цифрите, после кой-къде-какво..


Кой е казал, че няма? Има,разбира се и при първа възможност ще ти я предоставя  Peace

# 55
  • Мнения: 5 622
Мен днес доста ме псуваха. Много бързах, но имаше задръстване и трябваше да изпреваря колоната на светофара и да се наредя най-отпред.

Хубаво, обаче от тази си позиция не виждах светофара. Нито пред мен, нито зад мен  ooooh!

И чаках да започнат да ми свирят отзад, като светне зеленото..

Не само, че ми свириха, но и бая си ме нареждаха..хаха..

Абе голямо важно. Не ми е пострадало самочувствието от това. Пък и то не е кой знае какво..Карам си. Не претендирам да съм Бог...  Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 34
Всеки ден съм по пътищата родни и все по често се прибирам изнервена, псуваща като каруцар. Страшно е по улиците. Всеки кара като бесен, със собсвени правила е излязал на пътя и както една приятелка казва "карам си както си искам". Разбира се, да не забравя само скъпите коли са с предимство, а това жена да даде път на жена - "мисия невъзможна"  Naughty или поне на мен не ми се е случвало.Смея да твърдя, че се справям зад волана, имам самочуствие,но не бих казала, че съм перфектния шофер, за мен такъв няма независимо дали е мъж или жена. Всеки прави неволни грешки. Мен на пътя не ме е страх от това,което мога да направя зад волана, страх ме е от другите.

е перфектни шофьори няма Simple Smile За псувните - не слушам и не ме интересува, както някой писа и аз всеки ден се прибирам изнервена от лудостта по пътищата. И на мен днес един джип много кофти ми се беше залепил на "дупето" хехе и аз само лекинко пипнах спирачката и мъжагата се "насра" хаха извинявайте за цинизмите  Joy

# 57
  • Мнения: 6 167
какво е общото между самочувствието и шофирането?
караш, спазваш правилата, не трепеш хора, достигаш от т. А до т.Б.
не е сложно  Wink

# 58
  • Мнения: 603
Не са с предимство луксозните коли!  Naughty
С предимство са тировете с регистрация, започваща с 34


За жените - имам самочувствие. За 10 години на пътя имам 1 акт и той отпадна след съдебно дело.
Познайте кой беше виновен - мъжа в другата кола, който ми сече пътя. И по "новия" закон съм сбъркала, че не съм се блъснала в него, а аз патката съм избегнала удара и съм ожулила колата в дърво. Трябвало е да го оставя да ме блъсне... (според КАТ) Така и двамата имахме актове. Аз - за "несъобразена скорост", той - за причиняване на ПТП...
Нещо да кажете още за жените.....

# 59
  • Мнения: 14
Шофьор съм от 10 г. Карам си всеки ден и нямам нито глоби, нито актове.Мисля, че карам разумно и много се дразня, когото отнасям някоя псувня, защото не съм проявила достатъчна смелост или нахалство да вляза в задръстено кръстовище например при зелен светофар, или пък да направя ляв завой на натоварено такова, без светофар.Един път пак в такъв случай, един селянин се изравни с мен и ми каза ОВЦА - леле, много навътре го взех-цял ден ми беше ужасно.

# 60
  • Мнения: 483
И аз си имам самочувствие, дори и си позволявам да се карам на разни малоумни шофьори.И от двата пола.Еййй, ама честно наистина големи шматки от женски пол има на пътя, как да не ни излезе после име  Crossing Arms Скоро една щях да я бия.Не само че не знае "Що е то мигач и има ли приложение при шофирането", а и дори си позволи да ми покаже среден пръст, след като и свирнах, понеже за втори път ми сече пътя, за да се включи пред мен в движението, без да подаде мигач.
Мъжът ми след като се качих на колата преди 2 г. казваше :"Вече не смея да псувам жените шофьори.Все си мисля, сигурно и мойто така го псуват " hahaha

# 61
  • София
  • Мнения: 34
Мъжът ми след като се качих на колата преди 2 г. казваше :"Вече не смея да псувам жените шофьори.Все си мисля, сигурно и мойто така го псуват " hahaha



ахахахахахаххахаха Simple Smile)))))))))) уникално изказване

# 62
  • Мнения: 3 861
Аз имам
и шофьорска книжка отскоро имам, но карам добре
и се чувствам уютно в колата си
и да, има много залупени жени, да се чуди човек, кой им е дал книжка

Но повечето тъпанари на пътя са мъже...

# 63
  • Мнения: 2 978
За съжаление е доказано, че  марката дава самочуствие.

Особено, предполагам сте забелязали, когато колата е тип джип или с тъмни прозорци, немски номера и т.н. Не е важно кой я кара мъж или жена, зад кормилното устройство има ужасно много самочуствие, повече от колкото реално може да побере в себе си. То са чупки, засичания тип- сам съм на пътя, че по- добре да спреш, за да не те отнесат, като цинкова кофа- влак в тунел. ooooh!

Да, определено напоследък се забелязват жени с мнооого голямо самочувстие по пътя, лошо няма, обаче стана доста по- опасно да караш зад/пред жена шофьор, отколкото около теб да прелита маршрутка Praynig Crazy

# 64
  • Мнения: 184
марката дава самочуствие.
според мен не е съвсем така

напоследък забелязвам, че тия, които най-много се напъват да се доказват, карат бясно и правят тарикатски номера са с някакви супер стари изтърбушени возила Laughing

а тия с лъскавите джипове чинно си чакат на светофара и потеглят спокойно, без свистене на гуми

# 65
  • Мнения: 2 978
марката дава самочуствие.
според мен не е съвсем така

напоследък забелязвам, че тия, които най-много се напъват да се доказват, карат бясно и правят тарикатски номера са с някакви супер стари изтърбушени возила Laughing

а тия с лъскавите джипове чинно си чакат на светофара и потеглят спокойно, без свистене на гуми

Абе и това е вярно. Peace
Чакат щото явно знаят, че тия с очуканите не им пука и да ги одраскат, една драскотина в повече, к'во толкова Confused....

Абе кошмар стана по улиците - факт Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 1 027
Не мисля, че жените нямат самочуствие на пътя.
Аз си имам  Crossing Arms
Мен ме дразнят хората, които си купуват книжки.

Общи условия

Активация на акаунт