Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте мили мами. Знам че сигурно за стотен път някой пита, но моля ви дайте съвет какво давахте на децата си или с какво ги мазахте при раздразнителност и никнене на зъби? Интересува ме всичко съвременно, независимо от цената. мерси
Цитирай

софия

Мажа с Калгел, но не виждам особен резултат (хем малката не е много неспокойна), купих си и от Англия- Teetha, хомеопатично е. Даже мен ме замая - веднъж го пробвах Rolling Eyes
Цитирай

Мажа с Дентинокс.  Peace
Цитирай

София

Мажа с Калгел,давам Камомила (хомеопарично) и една много готина мама ми поръча та и прариха от Швеицария Осанит,също хомеопатично и много добро Peace

Цитирай

Мажех с Дентинокс и Калгел,а при мн.силни болки давах Панадол. Peace
Цитирай

Мажа с Калгел, но не виждам особен резултат (хем малката не е много неспокойна), купих си и от Англия- Teetha, хомеопатично е. Даже мен ме замая - веднъж го пробвах Rolling Eyes
Това английското добро ли е?Как те е замаяло, да знам дали да поръчвам такова?
Цитирай

Велико Търново

Давам Хамомила и свещички Вибуркол Peace
Цитирай

Използвах Калгел, но не виждах резултат.
Цитирай

Плевен

Мажа с Дентинокс, Пансорал и Калгел.
Цитирай

благодаря ви. Бихте ли ми казали всички  ли тези по-популярни лекарства ги има тук - например този гел? мерси
Цитирай

Кърджали

Аз в аптеките съм виждала Калгел и Дентинокс. Купих Калгел и мазах с него след 4-тия месец когато беше неспокоен, и си мислех че му никне зъб, но зъб и досега няма. А след намазването се успокояваше.
Цитирай

Габрово

Мазала съм му венците с Дентинокс,но не виждах никакъв положителен резултат.Пробвай с Хамомила 30 (хомеопатично).
Цитирай

Старата столица

Виж ТУК .
Цитирай

София, център

мазилата не ни помагаха особено и прибягвам до панадол като стане страшно положението Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.