Най сексапилен политик ???

  • 3 287
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Волф, нормално е госпожица Дончева на теб да ти е по-секси Joy

Борис Велчев има вид на солиден мъж. Не му е работа да е секси.

# 76
  • Мнения: 4 585
Че той от една година омайва даскалки с обещания за диференцирано увеличение на заплатите им, а увеличение няма.
Колко пъти трябва да те излъже по един и същ начин един и същ мъж, за да спреш да му вярваш?

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кхм, аз имах предвид главния прокурор.
Просветният министър е много нисък за моя вкус. И прекалено лъжлив, да.

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Борис Велчев от раз се развеждам заради него Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 677
Що го няма Никито Василев?  hahaha

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
При положение че гоняма Министърът на културата, когото много си тача съм за Георги Първанов, готин ми е отдавна.

# 81
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
При положение че гоняма Министърът на културата, когото много си тача съм за Георги Първанов, готин ми е отдавна.

Министърът на културата е набор на мама, не го ща Crossing Arms

# 82
  • Sf
  • Мнения: 808
То може и да са сексапилни всички, щото всеки за себе си е прав Simple Smile

А като кажем кой е най-сексапилен, това значи ли, че бихме правили /хипотетично/ секс с него/тях?

Щото секс с политик не си струва, че както в политиката, така и в секса си падат сигурно егоисти и окупирват трибуната... А и ги избива на извратеност...

Виж друго е да опънеш една свирка на Клинтън, да напиеш Елцин /Бог да го прости/ и после да го потупаш и да кажеш, че е бил страхотен или да вържеш Тони Блеър, че си бременна от него - като нищо ще се върже, че неговите -зоиди били още много бързи  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 634

А като кажем кой е най-сексапилен, това значи ли, че бихме правили /хипотетично/ секс с него/тях?


Около тройното коалиране сънувах, че правя секс със Станишев. Намирам го за изключително мазен, но явно ми се беше набил в главата.

# 84
  • Мнения: 7 110

А като кажем кой е най-сексапилен, това значи ли, че бихме правили /хипотетично/ секс с него/тях?


Около тройното коалиране сънувах, че правя секс със Станишев. Намирам го за изключително мазен, но явно ми се беше набил в главата.


То тая лентичка не е без опашка  Simple Smile
От толкова станишев сексапил - в събота на сергията за вестници видях заглавие в жълтия сектор, че Мин. Пред. даже и от Елена загубил, защото била трудна от друг. Коалиция все пак.  Laughing

# 85
  • Мнения: 750
Оф, простете спама, никой не ми е симпатичен, та камо ли другото. Но все чета темата така- Най-сексапилен ПОТНИК- и се питам как точно трябва да е изрязан newsm78

# 86
  • Мнения: 1 299
Бойко Борисов - харесвам такъв тип мъже... Peace

# 87
  • Мнения: 4 726
Стефан Данаилов брои ли се за политик? Flutter

# 88
  • Мнения: 4 447
Бааате Бооойко! Ух... е,кажете ми само аз ли понякога имам мръсни мисли  newsm53

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Стефан Данаилов брои ли се за политик? Flutter

Ами това че е депутат и министър мисля че го прави политик  Crazy

При положение че гоняма Министърът на културата, когото много си тача съм за Георги Първанов, готин ми е отдавна.

Министърът на културата е набор на мама, не го ща Crossing Arms

Стара чанта, ама лачена   Flutter

Общи условия

Активация на акаунт