Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Здравейте, майки!
Предстои ни Прощъпулник, живот и здраве!
Вие какви предмети сложихте на платното?
Цитирай

Узунджово

Закон- за юрист
Банкнота- за банкер
Лекарства- за фармацевт
Речник- за филолог
Мишка- за програмист
Апарат за кръвно- за лекар
Калкулатор- за счетоводител
Играчка пистолет- за полицай(военен)
Линийка- за архитект
Топка- за футболист
Един конспект по зоология- за ветеринарен лекар
Четка- за художник
Химикал- за писател(журналист)
Учебник по психология- за психолог
Чертеж- за строителен инженер
Диск с музика- за музикант

Накрая синът ми си хареса апарата за кръвно и лекарствата.

Цитирай

UK, Harlow/София

Каквото имах под ръка, нищо специално не съм търсила или купувала.Тефтер, химикал, мишката от компютъра..........и всеки предмет го нарочваш за определена професия!
Цитирай

Каквото имах под ръка, нищо специално не съм търсила или купувала.Тефтер, химикал, мишката от компютъра..........и всеки предмет го нарочваш за определена професия!

И аз така  Wink
Цитирай

монтана

Ами зависи от пола на детето.
   Нашето е момченце и на първо място сложихме топката,баща му иска футболист да стане.Иначе за каквото се сетиш.Различни предмети и си ги наричаш   за какви професии да се отнасят - телефон, клещи- за техник,спринцовка -лекар,кола,книга -учител,химикалка-счетоводител,
речник -преводач,черпак -говач ,шивашки принадлежности също и др.
    нашия си избра черпака newsm62

Цитирай

Пловдив

Всичко, за  каквото се сетиш!Няма никакви ограничения.Весел празник!  bouquetИ не забравяйте питата!!! Laughing
Цитирай

лекарска слушалка, ключовете на колата, лаптоп, черпак, книга, четка за рисуване, линийка, калкулатор, химикал, отверка.... вече не ги помня другите
Цитирай

Mediterraneo

Термометър, портфейл, диск, клавиатура, книга, химикал, макара и сигурно още е имало, но за това се сещам. Хвана термометъра.
Цитирай
Слагаш по нещо за всички професии за които се сетиш.На нашият прощъпулник аз подло сложих във края на постелката любимата му отверка. Братовчедка ми много държеше да има пари/?????/ и ги буташе възможно по-напред, та накрая той се спъна и падна върху парите и се протегна и взе отверката. Аз бях най-щастливата, защото около мен всичките са все много учени и една крушка не могат да завият, та поне детето да е "уфатно".Важното е на този празник да се спазват народните поверия във които аз лично много вярвам, пък какво ще хване.........божа работа.

Имам в предвид, че нищо не се изнася от вкъщи, гостите си тръгват преди залез слънце, питката се чупи от деца със живи родители и т.н.
Цитирай

Белгия/София

черпак, лекарства, шнола, отвертка, банкнота, кабели...
Взе лекарствата  Blush
Цитирай

Слагаш по нещо за всички професии за които се сетиш.На нашият прощъпулник аз подло сложих във края на постелката любимата му отверка. Братовчедка ми много държеше да има пари/?????/ и ги буташе възможно по-напред, та накрая той се спъна и падна върху парите и се протегна и взе отверката.
Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай

Ямбол

ето ги нашите
и какво си хвана Маги
Цитирай

Започвайте да се подготвяте за Мюзик Айдъл, значи! Very Happy
Цитирай

Белгия/София

Каквото имах под ръка, нищо специално не съм търсила или купувала.Тефтер, химикал, мишката от компютъра..........

А, да, и аз тефтер, ама без мишки и телефони, че веднага това щеше да вземе? Нарочих лекарствата за лекар (или фармацевт). Обаче се терзая, че бяха за гърло и бяха черни и според мен ги взе за бонбони...  Rolling Eyes
Цитирай

Mediterraneo

Каквото имах под ръка, нищо специално не съм търсила или купувала.Тефтер, химикал, мишката от компютъра..........

А, да, и аз тефтер, ама без мишки и телефони, че веднага това щеше да вземе? Нарочих лекарствата за лекар (или фармацевт). Обаче се терзая, че бяха за гърло и бяха черни и според мен ги взе за бонбони...  Rolling Eyes

Въх, какво терзание  Mr. Green Сега ще вземе сладкар да стане, к`во ще го правим  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора