Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 23 май 2007, 15:23 ч.
  • Преглеждания  1 015  Мнения  16  Онлайн  1
Отговори

Анкета

Ядосват ли ви мъжете ви?

Опции:

Има ли промяна в поведението на мъжа след като станахте трима?

# 1
  • София
Има - положителна. Станал е по-отговорен. Разбира се, че ме ядосва понякога, но това си е в реда на нещата. Нищо сериозно. А и аз го ядосвам от време на време.

Реклама
# 2
ама,това е солта на живота!! newsm62 също представлява и вид любов!! Heart Eyes Heart Eyes Joy

# 3
  • София
от време на време да, аз постоянно  Mr. Green

# 4
Ядосва ме разбира се, аз него също. Нормално е.
Промяна в поведението му, след като станахме трима не съм забелязала.

# 5
Има -  по-отговорен, улегнал и щастлив е. И в интерес на истината по-малко ме ядосва от преди, когато нямахме никакви ангажименти и проблеми и сами си ги създавахме за глупости Laughing

# 6
  • под водата
Никаква промяна!И преди не ме е ядосвал и сега не ме ядосва!
Ама аз някой път му се ядосвам,4е няма за какво да ме ядосам и....така,търся си нещо за което да го за4опля Mr. Green,ама не се полу4ава!
А!Ядосва ме,да....като по 10 пъти на ден ме пита как съм,добре ли съм...ама добре ли съм,ама наистина ли съм добре,ама вси4ко ли е наред! CrazyМного по грижовен е станал!Но всъщност това ме радва! Mr. Green

# 7
  • Варна
И преди и сега изпълнява всичко. Само някой трябва да му каже  Mr. Green

# 8
  • СОФИЯ
Разбира се ,че ме ядосва и аз не отстъпвам Смятам че е нормално  стига да не е ежедневие

# 9
  • на най-обичания мъж в сърцето . . .
Разбира се ,че ме ядосва и аз не отстъпвам Смятам че е нормално  стига да не е ежедневие
Peace Peace Peace

# 10
Откакто се удвоихме е станал много отговорен. Понякога се опитва да ме ядоса, но не поддавам. Аз го ядосвам повече. Blush

# 11
  • Под тепетата
  повече от нормално даже особено след 10 години брак Hug

# 12
  • Mediterraneo
Взаимно се ядосваме и си лазим по нервите нон- стоп. Но пък адски много се обичаме  Grinning

# 13
От време на време ме ядосва ,ама аэ обичам щтото после дълго ме гушка и ми се иэвинява  Heart Eyes

# 14
  • София
Рядко ме ядосва.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт