Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 май 2007, 16:06 ч.

Фризьорски салон в Дружба-Мами помагайте

• 7 729
  • 10
  •   1
Отговори
  • sofia
Здравейте мили Мами Party От скоро живееме в Дружба и хич не съм запозната с района.
 В петък сме на бал,за който съвсем бях изключила и естествено при моята фризьорка няма часове.
Много ви моля ,ако някой има тел-а на някой салон да пише  bouquet
 Не ми трябва нищо специално дори и случайно да ви е попаднал .
 Много ми е спешно. Много мерси предварително

# 1
  • София
Ще следя темата.  Peace

И аз съм в Дружба и ме интересува добър фризьорски салон. Rolling Eyes

# 2
  • София
Здравей Криси, аз живея в Дружба 2 и имам същия проблем. Мога да ти кажа 2 салона в Дружба 2, но не съм ги пробвал лично.
Единия се намира на "главната" улица - точно на кръстовището за Кауфланд. а втория  е в блока зад този салон....

иначе аз самата ходя в салон "Жани Де" до Руското посолство - срещу Плиска.... Малко е далеч но съм много доволна

# 3
  • София

Единия се намира на "главната" улица - точно на кръстовището за Кауфланд. а втория  е в блока зад този салон....

В този на кръстовището до Кауфланд приятелят ми ходи веднъж и не беше доволен от подстригването, за другия не знам.

# 4
Здравейте,

Ако ви се разхожда до Дружба1, в 104 блок (намира се на пътя към Аерогарата, висок бял блок с оранжеви балкони, точно на светофара на този път, от лявата страна посока летището) има салон за красота и фризьорката там е доста добра. Казва се Ива, доколкото знам има вече доста заети часове около абитурентските балове, но си мисля, че би могла да ви вмести някъде в графика си, Simple Smile

# 5
  • София
В Дружба 1 има салонче в един блок на улицата където върви тролея (до тръбите, отсечката от моста до кауфланд). Там има едно мургаво фризьорче - гениален е. 

# 6
  • София
Кристиян се казва фризьора.

# 7
  • София
АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА ТОЗИ САЛОН ЗА КОЙТО СЕ СЕЩАМ - ТОВА МОМЧЕ НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА СКОРО. мЪЖЪТ МИ СЕ ПОСТРИГВАШЕ ПРИ НЕГО И БЕШЕ СУПЕР ДОВОЛЕН.
иЗВИНЯВАМ СЕ,ЧЕ ЩЕ ПОЛЗВАМ ТЕМАТА, НО ИМАМ ВЪПРОС.
А НЯКОЯ КОЗМЕТИЧКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕ ДА ИМА В РАЙОНА?

# 8
  • София
Доста отдавна не съм ходила там, възможно е да го няма вече, и без това винаги съм се чудела какво прави там като е толкова добър. Иначе там има и козметичка, но не препоръчвам, всичко останало вкл. другите фризьорки е пълна скръб.

# 9
  • Sofia, Bulgaria
мили дами аз си работя в къщи мога да ви направя косите тел-0897935347

# 10
да мами кристиан вече не работи там! Салона в дружба 1 се казва Нефертити даржи го моя приятелка казва се Стайка и също работи там като козметичка,много е добра!аз всеки път ходех при нея ама се преместих да живея в  центъра и ве4е ми е далече!тя и подстригва прави и страхотно -трайни сешоари!аз ви го препорачвам това е най- свестниат във дружба!И не взима скъпо сешоар 10лв, подстрижка 5лв поне според мене де.кажете отзиви ако отидете да пробвате!  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт