д-р Евтимова от Токуда??? Знаете ли нещо????

  • 3 730
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 380
Някой да е чувал нещо за д-р Евтимова от Токуда?
Моля пишете.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 884
Аз бях при нея преди няколко седмици, но платено, защото Лазарова нямаше свободни часове за месец и половина напред. Евтимова е към 40 годишна, изглежда симпатична, прегледа продължи близо час (ехограф, микробиология и дълга устна консултация, назначи ми  кръвни тестове и урина). Беше много внимателна и готова да отговори и на най- тъпите ми въпроси. Мисля, че идва от Майчин дом, но и мен ме интересува допълнителна информация и ще съм благодарна ако някой сподели такава.

# 2
  • Мнения: 1 409
Аз също бях при нея в понеделник и останах очарована от отношението и.Невероятно любезна жена,вдъхваща доверие.
Успех

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
 само за снимка, правилно ли съм разбрала, че при д-р Лазарова няма свободни часове за платен /не по ЗК/ преглед за месец и половина напред?
Искам да раждам при нея или при д-р Диков, а съм в 33 г.с. това значи ли, че съм позакъсняла?

# 4
  • Мнения: 1 380
На мен ми казаха че Лазарова се отказва от ЗК и ме пренасочват при друга докторка, но смятам да не ходя повече в Токуда.Само ме мотаят.

# 5
  • Мнения: 350
Аз бях при нея преди няколко седмици, но платено, защото Лазарова нямаше свободни часове за месец и половина напред. Евтимова е към 40 годишна, изглежда симпатична, прегледа продължи близо час (ехограф, микробиология и дълга устна консултация, назначи ми  кръвни тестове и урина). Беше много внимателна и готова да отговори и на най- тъпите ми въпроси. Мисля, че идва от Майчин дом, но и мен ме интересува допълнителна информация и ще съм благодарна ако някой сподели такава.


Само за снимка,и аз си записах час при д-р Евтимова за другия месец,успокоихте ме,защото бях чувала добри отзиви за д-р Диков и д-р Лазарова,но за въпросната д-р Евтимова нищо не знаех newsm78 въпроса ми е,тъй като ти си правила изследвания колко горе-долу варират цените,защото по телефона нищо не пожелаха да ми кажат,а пък да знам колко пари да нося в себе си като отида Embarassedстава въпрос специално за микробиология и цитонамазка Rolling Eyesиначе аз записах час с направление

# 6
Аз също бях на прееглед при доктор Евтимова и съм доста доволна от отношението и разбирането. Смея да твърдя че съм доста взискателна и имам малко скептично отношение тъй като поради лекарска вина преди време изгубих бебе при раждането.Предполагате при тази нова бременност как са ми опънати нервите и колко съм готова да убия някого - съвсем буквално. Тази жена ми вдъхна доверие,отнесе се с разбиране и човещина. Не знам само тя изражда ли, може би следващия път ще трябва да поговорим сериозно по въпроса тъй като за мен той е от изключително значение.Иначе след обстоен оглед определено съм се насочила да раждам в Токуда.Качеството на обслужване определено е на висота!Не най-прекрасното на света но е най доброто на което бях свидетел след като посетих доста болници.При първото си бебе си позволих да подценя ситуацията с раждането тъй като бях с изключително безпроблемна бременност и нямах причина за тревога и резултата просто беше кошмарен.В крайна сметка най-важното е да осигуриш добър лекар и болница  която да има съответната апаратура ако възникне проблем.Никога не подценявайте ситуацията и не забравяйте че в крайна сметка отговорността е наша.
Пожелавам на всички лека бременност и безпроблемно раждане!

# 7
  • Мнения: 9
25lv. e mikrobilogiqta.i parvi4niqt preglet e tolko,a posle si pla6ta6 po 20lv. na vsqko hodene.

Общи условия

Активация на акаунт