инвитро в СЕЛЕНА

  • 1 692
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Имали сред вас правили инвитро в Селена и как завърши? И при кой доктор. Аз съм една от мамите родили там и съм крайно разочарована, но мои познати искат мнение за инвитро. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 77
Имали сред вас правили инвитро в Селена и как завърши? И при кой доктор. Аз съм една от мамите родили там и съм крайно разочарована, но мои познати искат мнение за инвитро. Благодаря!
kreolka_ta, пиши по точно от какво си разочарована.От екипа при който си раждала или от отношението въобще  newsm78 . А за инвитрото в Селена нищо не съм чувала.

# 2
  • Мнения: 4 700
И аz не zнаех, че правят ин витро.

# 3
  • Мнения: 1 715
И аz не zнаех, че правят ин витро.
Акушеро-гинекологична болница,Инвитро център-Така се води клиника Селена!
Знам,че правят инвитро,но нищо повече

# 4
  • Мнения: 107
до колкото знам инвитро центърът е на Ставрев кьм мед. центьр "Плама",но нали Ставрев е акционер в "Селена" и така сега правят инвитрото там.не сьм 4увала за някакви блестящи постижения с инвитрото,май някаде пишеше за 1 успешно раждане на близнаци след инвитро...е,разбира се не се споменаваше след колко опита е станало...аз ли4но не бих отишла там....,мисля 4е са по-скоро комерсиални,отколкото компетентни и загрижени за пациентките,визирам конкретно Ставрев за другите не мога да кава нищо...

# 5
  • Мнения: 1 715
до колкото знам инвитро центърът е на Ставрев кьм мед. центьр "Плама",но нали Ставрев е акционер в "Селена" и така сега правят инвитрото там.не сьм 4увала за някакви блестящи постижения с инвитрото,май някаде пишеше за 1 успешно раждане на близнаци след инвитро...е,разбира се не се споменаваше след колко опита е станало...аз ли4но не бих отишла там....,мисля 4е са по-скоро комерсиални,отколкото компетентни и загрижени за пациентките,визирам конкретно Ставрев за другите не мога да кава нищо...
Аз пък знам,че Ставрев и Минев са направили първото успешно инвитро в Пловдив newsm78

# 6
  • Мнения: 107
значи не знаеш,първото успешно инвитро в пловдив е на Матеев

# 7
  • Мнения: 4 324
Погледнато в най-общ план. Селена "отвори врати"  на 01.11.2006 - няма как да има много направени ин-витро в тази така нова болница.

Честно да ти кажа, аз не бих се доверила на никой в Пловдив за ин-витро.

Нека твоите приятели се насочат към София или Варна. Там вече наистина има специализирани клиники по стерилитет и ин-витро.

Всъщност знаеш ли какви са причините за ин-витро при приятелите ти?

# 8
  • Мнения: 1 715
значи не знаеш,първото успешно инвитро в пловдив е на Матеев
Първото бебе-инвитро се роди в Пловдив

 15.10.2005 19:08 ч.
 News.Plovdiv24.com


Днес се роди първоте бебе инвитро в Пловдив. То се появи на бял свят в 11:20 тази сутрин в АГ болница "Весела". Екъп ръководен от докторите Ангел Ставрев, Здравко Минев и биоложката Невена Недева, която е извършила изкуственото оплождане, пое секциото на 31-годишната майка Десислава Сиденова. Момченцето е с тегло малко над 3 кг и е високо 50 см. и ще се казва Божидар. Информацията е на радио Пловдив.

# 9
  • Мнения: 107
е, в такъв случай браво на д-р Ставрев и д-р Минев newsm20

# 10
  • Мнения: 263
здравейте,
аз се радвам на растящия си корем благодарение на д-р минев. забременях от втория опит икси, и двата при минев. при втория ми опит заедно с мен той стимулираше още 3 жени, 2 от които също са бременни. не знам за ставрев, нямам наблюдения, но ако трябваше да правя 3-ти опит пак при минев щях да го направя. има доста успешни опити и доколкото знам селена е единственото място в пловдив, където екипът прави инвитро от край до крой. в другите центрове правят стимулацията и пристига екип от софия, който прави оплождането, не знам за пункция и трансфер кой ги прави там.
желая успех на всички, защото е много готино да ти расте корема Laughing

# 11
  • Мнения: 2 011
kreolka_ta,здравей,и в други теми съм чела твоето мнение,че не си доволна от "Селена",но нищо конкретно като причина.Би ли споделила впечатленията си с по-конкретни факти,защото мисля че така подхвърлените думи биха притеснили донякъде мамите насочили се натам.Ако искаш пиши и на лични за да не разводняваме темата ти    bouquet

# 12
  • Мнения: 254
kreolka_ta,здравей,и в други теми съм чела твоето мнение,че не си доволна от "Селена",но нищо конкретно като причина.Би ли споделила впечатленията си с по-конкретни факти,защото мисля че така подхвърлените думи биха притеснили донякъде мамите насочили се натам.Ако искаш пиши и на лични за да не разводняваме темата ти    bouquet
ok на лични - да поясня- аз не съм доволна от раждането там, други манипулации или консултации не съм провеждала тям и нямам наблюдения. И друго бях една от първите родили там, сега чета че вече нещата се нормализират.

# 13
  • Мнения: 254
Благодарвя на всички, които са ми отговорили, наистина е рано да се е родило инвитро бебе сътворено в Селена, но ми беше любопитно дали има жени, които да се доверят на специалистите от Селена за такава сложна процедура, защото раждането е едно, инвитрото е съвсем друго. Явно София е мястото.

Общи условия

Активация на акаунт