Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Много съм възмотена от една майка на подрастващо дете което има нужда от нея. Става въпрос за родител който заминава за чужбина /умишлено не споменавам къде/ и остава детето си на грижите на прабабата . Представете си какъв контрол може да управлява тази жена. Та тя въобще не може да му съди. Детето се държи ужасно в детското заведение и си позволява да удря обижда другарчетата си дори госпожите немогат да му съсредоточат погледа върху някое занимание.Дори едната госпожа в разговор с мен сподели че са опитвали и с лошата/наказание/ и с добрата но немогат да се справят стова дете. То е неконтреруемо. По този начин пречи и на другарчетата си в занятията да неговорим за игрите. Освен че се бие говори и много нецензурни думи от които идругите деца се учат. Питам се тази майка като е заминала там тя пита ли се как е детето и как се учи и развива . Не мие приятно да го кажа но от такива дзеца без натзор стават хулиганите и си патят другите в опществото.
Цитирай

ъ? тук опществото с какво може да ти е полезно? Laughing
и аз се възмощавам. ама много.
Цитирай

Рим-Ямбол

И аз Ъ???
Не се знае какви при4ини са подтикнали майката да постъпи така.Аз имах един племенник в подобна ситуация.Но при безработна майка и ба6та,няма6е какво да мислят....замина 1во тя,а после и ба6та му за Гърция....
Цитирай
Лятото случайно се засякохме с тази майка че тя доста нагло се държеше .Не ми изглеждаше въобще  от тия хора принудени  дори щедро обещаваше на госпожите че ще взама детето при нея
Цитирай

Sunshine State (of mind)

И ся ко шъ прайм? А твойта роля в таз драма каква е, че въопще не разбраф? newsm78 ВъзмУтена съм и огОрчена и аз. Naughty

Цитирай

Germany

newsm78
A ние с какво точно можем да ти помогнем? (освен да се възмОщаваме заедно с теб Wink)
Съвет ли търсиш, искаш да разбереш какви са подбудите на майката или просто искаш да си "изплачеш" мъката?
Цитирай

може би има връзка между темата в чужбинския и факта, че майката е в чужбина.
мисълта ми лети напред и даже мисля, че сигурно тази лоша майка в чужбина пише тук и авторката разчита да бъде чута ( а защо не и оплюта)  Laughing
може би сиса е майка на някое от пострадалите другарчета.
а може би отправя послание към майките в чужбина да не си оставят децата на прабабите в бг..
сиса 79, не ни дръж в напрежение - открий малко завесата - какво целиш с темата пусната точно тук?
Цитирай

Norway

Цитат
A ние с какво точно можем да ти помогнем? (освен да се възмОщаваме заедно с теб Wink)
Съвет ли търсиш, искаш да разбереш какви са подбудите на майката или просто искаш да си "изплачеш" мъка
#Crazy newsm78
Цитирай

София

WOW! не видях никъде емотикон хванал се с две ръце за главата.
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

#Crazy 

А къде е  search   правописната   police
Цитирай

в Tara

кажи поне в коя държава е майката, можем да я издирим в отчетните.

а ти всъшност съвет ли някакъв искаш или просто споделяш възмущението си?
Цитирай

монако ди бавариа

нищо, че умишлено не споменаваш къде замина майката. знаем я ний нея. и сме също вазмотени. в нашето опщество за такива място няма. ще я изгоним от чужбината.

п.п. ай ся да не се избиете кой да публикува в бисирите.
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

То трябва целия пост там да отиде  Whistling
Цитирай

по пътеката

таткото на детето къде е? 4е еднополово бебета не се 4инят? отговорности, нещо? прабабата ще ре4е някоя баба на около 60/70г ,нали? колко ли е трудно на жената?добре, искай конкретно нещо, предложи нещо ти, какво да се направи? не може да се съди ей така, 4е на някой не му дреме за детето? твоето дете е потърпевшо предполагам?какво да направи форумът за тебе и тази майка? или ве4е си 4ута от нея?
Цитирай

И на мен не мие приятно от такива дзеца без натзор. То като е неконтреруемо, какво са виновни другите в опществото да патят...?

Crazy

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора