Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

Познавате ли хора , за които се съмнявате , че не са наред ? Може да са много интелигентни , тихи , спокойни хора , които не правят впечетление , или перфекционисти , които обикновено са успяли в живота , но тайничко ви побиват тръпки в тяхно присъствие ?
Познавам един , ако започнат да изчезват хора около него , доста ще се усъмня - много е умен , хубав е , втренчва се в теб и обича да изучава психиката ти , звъни рано сутрин за да разказва вицове или да ме пита какво мисля за Кузов ...Бррр...
Съмнявате ли се в някой , че е психопат , или че има потенциал за такъв ?
Цитирай

Русе

Откакто работя на ксерокс на център всекидневно минават страшно много хора - повечето не са наред.  Confused

Най-вече адвокатите и учителите по музика  Embarassed (извинявам се, ако има познат)
Цитирай

София

Да, аз  Blush
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Гузен негонен бяга,а?  Twisted Evil

Мне, не познавам...или поне за сега не се сещам... аз понякога съм психопатка Hug Mr. Green

Цитирай

Русе

страх ме е кой чете, иначе мога да разкажа какви ли не неща...

Цитирай

страх ме е кой чете, иначе мога да разкажа какви ли не неща...

Абе никой не чете - а и не могат да те открият психопатите - та ти си чак в Русе  Shocked
Разкажи ни , моля те  Love
Цитирай

Кори Селести

Всички, с които дружа са прекрасни, уравновесени хора.
За другите не мога да кажа нищо.
 bowuu
Цитирай

Ха - ха казвам аз на вашето изказване, госпожо Реза - за това говорех . В голяма заблуда сте , точно тези уравновесени хора един ден могат да Ви изненадат със разнообразието от зимнина в мазето ... Thinking
Цитирай

Май  повечето бъдещи психопати, дето познавам,  са от добронамерения тип "кротък луд", а не злонамерения. С това искам да кажа, че като изтрещят  и да тръгнат да ме режат или убиват, ще да е за да ми направят добро и да ми помогнат, не вярвам да искат да ме наранят злонамерено.

Цитирай

whiskey bar

Често сменям номерата си, но те винаги ме откриват..
Понякога са блондинки, друг път са брюнетки..
Уф, да минава тая сватба, че да мирясат поне малко..
Цитирай

Кори Селести

Ха - ха казвам аз на вашето изказване, госпожо Реза

Противоречиш на модератор?
Бан ли искаш?

Моите познати нямат мазета.
Те са цивилизовани хора, все пак.
Хранят се в реномирани ресторанти.

McDonalds и KFC, където произхода на месото е ясен.
Цитирай

Русе

Има един изключително странен тип - според мен измисля някакви истории и съди някакви хора за някакви неща. Идват с адвоката да снимат жалби и аз се зачитам - като измислени романи, появяват се случайно свидетели след много години, които до сега мълчели и се криели някъде си ... абе чета и се хиля, звучи безумно. Страх ме е от тоз, нещо не е в час сериозно.
Той май е най-зловещия и на вид, малки очи, разузнаващи и все плямпа.

П.П.  Crossing Arms Резо, щях да си го оправя сама.
« Последна редакция: ср, 23 май 2007, 19:41 от Reza »
Цитирай

Като кака, ама само патка, щото психото иска последователност, все пак, а мен ме мързи.
Цитирай

Варна

Познавам поне двама. Особено единият- бррр. Умен, много умен, чувствителен, даже прекалено, малко перверзен, магнетичен.
Цитирай

whiskey bar

Их, Дафо, искам и за мен някоя така да каже  Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора