Психопати?

  • 3 980
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 490
Какъв смисъл влагате в дупата "психопат"?
Няма такъв термин в психиатрията.
Гугълка ми дава примери за гражданственост, но нищо повече.
Познавам шизофреници, параноидни шизофреници.



И в какво се изразява точно шизофренията?

# 31
  • Мнения: 1 080
Най- вече в раздвоение на личността ,халюцинации ,има един в квартала и разказваше как някакъв глас му казвал да се хвърли от прозореца .Но шизофренията е над 50 вида ,май.

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Познавате ли хора , за които се съмнявате , че не са наред ? Може да са много интелигентни , тихи , спокойни хора , които не правят впечетление , или перфекционисти , които обикновено са успяли в живота , но тайничко ви побиват тръпки в тяхно присъствие ?
Познавам един , ако започнат да изчезват хора около него , доста ще се усъмня - много е умен , хубав е , втренчва се в теб и обича да изучава психиката ти , звъни рано сутрин за да разказва вицове или да ме пита какво мисля за Кузов ...Бррр...
Съмнявате ли се в някой , че е психопат , или че има потенциал за такъв ?
един такъв  щъка из скайпа, направо да те е страх да не те пипне през компа, кротко , любезно и на висок стил ти обяснява едни фантасмагории, не е уреду!

# 33
  • Мнения: 4 138
любимата ми сценка е когато доктор лектър готви мозък.
имам две мазета Twisted Evil
в германия впрочем преди време един беше изял друг. не бях аз де. но първо яли и двамата от единия, после другият продъжил солово Crazy
някой знае ли впрочем каква присъда дадоха на гастронома.

# 34
  • Мнения: 490
любимата ми сценка е когато доктор лектър готви мозък.
имам две мазета Twisted Evil
в германия впрочем преди време един беше изял друг. не бях аз де. но първо яли и двамата от единия, после другият продъжил солово Crazy
някой знае ли впрочем каква присъда дадоха на гастронома.


Каква?

# 35
  • Мнения: 7 837
Да доизяде себе си... Като по разказ на Кинг...

# 36
  • Петрич
  • Мнения: 321
Познавам,да.Живее до нас.Шизофреник.Тръпки ме побиват като го видя.Иначе,ако си пие редовно хаповете, не е страшен,не се закача,но ако ги пропусне е ужас.Почва да буйства,крещи,чупи.Изтъпанчва се на тавана с едно шише бира и почва да псува минувачите,да заплашва,че ще скочи и т.н.

# 37
  • Мнения: 4 138
любимата ми сценка е когато доктор лектър готви мозък.
имам две мазета Twisted Evil
в германия впрочем преди време един беше изял друг. не бях аз де. но първо яли и двамата от единия, после другият продъжил солово Crazy
някой знае ли впрочем каква присъда дадоха на гастронома.


Каква?
е и аз не знам затва питам. беше много исвестен случай. ма потъна в забвение. докато не изпапкат някой друг.

# 38
  • Мнения: 3 835
Познавам, ама вярно ме побиват тръпки. ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 550
Баааааси, много скучни познати имам явно....никой не ми прилича на психопат  Crossing Arms Освен аз да съм психопата в компанията  newsm78
Снощи си мислех, че приятеля ми може да се окаже сериен убиец, но бях прекалила със сериала "Декстър"  Joy

# 40
  • Мнения: 323
 Wink  Че то нормални хора малко останаха.
Имам един познат, чак като се сетя тръпки ме побиват  newsm09

# 41
  • Мнения: 4 138
марче, я се замисли по-добре. не ти ли е казвал колко си сладка и че му идва да те изяде.

# 42
  • Мнения: 3 423
Познавам всякакви луди. Лепят ми се.
Крастави магарета. Знаем как е.

# 43
  • Мнения: 2 550
марче, я се замисли по-добре. не ти ли е казвал колко си сладка и че му идва да те изяде.

именно....такива работи ме накараха да се замисля дали няма тайни намерения  Joy

# 44
  • Мнения: 982
Имах хазяйка,която не беше наред.Даваше 2 от стаите в апартамента си под наем.40 годишна,образована,неомъжвана.
След около половин година заподозрях,че и има нещо.Не знам какво е заболяването и,но си мислеше,че е много важна и преследвана личност.Мен,например, ме нарочи,че съм пратена от сивите вълци да я следя.Малко след това прекратихме съжителството си.
-Прототипът в Танцуващият с вълци е жена и тази жена съм АЗ!-това ми казваше.
Изпращаше ми бележки с инструкции преди да ги хвърля,да ги изпера със сапун!
Тренираше като си потапяше главата в пълна с вода тенджера.Засичаше с хронометър.
Цяла година живяхме заедно.
Забравих-ако ближеш близалка-сексуален намек,прахосмукачка в нейно присъствие-също,

Общи условия

Активация на акаунт