Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Sverige

Прихвана ме и мен вълната "животът е кратък" и призивите да се омъжиме/оженим или разведем... та се замислих кога ми се налага да си го повтарям този прословут израз... Напоследък май все по-често...
Когато трябва да си купите поредната калорична бомба, когато трябва да си купите нещо по-така разглезващо, когато .... в кои случаи "животът е кратък" ви мотивира....

Нещо не мога да си изразя ясно мисълта, но се надявам да ме разбрахте...защо и кога ни е небохдоимо да си казваме "животът е кратък, затова......"
Цитирай

Варна

Като се поддавам на изкушения  Very Happy
Цитирай

Русе

секс изкушения ли?  Blush
Цитирай

Кори Селести

Когато се скатавам от работа.
Когато ми се излежава.
Когато гледам как растат децата.

...май доста често:)
Цитирай

Sverige

да де, баш  Laughing Laughing Laughing и аз тогава или си казвам - за да устоиш на изкушенито, трябва да му се отдадеш.......ама напоследък забелзвам, че те изкушенията били безкрайно много бе ...... ooooh!

секс изкушения ли?  Blush

а така, Върдж, и аз искам повече подробности... иначе принципно е ясно  Mr. Green
Цитирай

whiskey bar

Когато се чудя, дали да си поръчам още едно малко..
Веднага поръчвам!
Цитирай

Варна

Вергилийо, нямаш ли си работа, докато детето е при баба ти  Laughing
Всъщност, отдавна не съм си го казвала това за краткия живот, явно съм станала....ахедонистична? (поздрав за Чандрето  Wink )
Цитирай

Всеки ден , наистина всеки ден .
Някак си винаги го нося това у себе си и когато се отпусна лампичката светва . Радвам се , че не живея с чуството за вечност .
Цитирай

Sverige

Аз пък напоследък явно съм станала противоположното на ахедонистична /копирах го, признвам си - даже не мога да го напиша  Blush/ и започнах лееекииинкооо да се притеснявам - що толкова често ми се налага да се 'оправдавам', че животът бил кратък...и май след всяко повторение и последващо действие си го скъсявам все повече  Mr. Green
Цитирай

Сопранов кат говори за малкото...аз си повтарям, че живота е кратък, баш преди да си го поръчам и... не си го поръчвам, щот живота е кратък Laughing
Цитирай

София

Не си го задавам. Живея, нещо, като втори живот. Тогава бях малка и не съм имала възможността, да оценя важността на времето. Лошото е, че от 3 години насам, съм в нещо, като застой. През септември ще навърша 28г, а когато ми се налага, да си кажа годините...24. Това е първото нещо, което ми изниква в главата. Естествено, не го казвам, но задължително ми е на устата. 24...
 Тогава промених малкия си свят, в който живеех. Нищо конкретно, просто поредица от случки, ме накараха, да променя хода на събитията около мен.
 24...

П.С. Колко ли още ще съм на 24 !?! newsm78 Smile
Цитирай

Белгия/София

Когато си търся оправдание. Не е правилно.
Цитирай

когато гледам умиращ човек.
както е в момента.
просто ти се забиват в мозъка уроците какво има смисъл и колко време имаме да го постигнем.
Цитирай

Mediterraneo

Често си го казвам. Особено като гледам как расте дъщеря ми. И защото наистина знам колко е кратък животът.
Цитирай

Когато трябва да взема важно решение и се колебая... newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора