Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Или какво е вашето разбиране за водене на такъв ?

В този ред какво предпочитате ,качество или количество ?Ясно ,че по възмоност и двете .
« Последна редакция: ср, 23 май 2007, 20:48 от catch »
Цитирай

Качествен живот:
1. движи се повече
2. яж по-малко
3. обичай много
Цитирай

Така сондирах мнение - 5 литра бира на ден ,от време на време половинка домошарка ,една - две женски глави под боксерките .Второ мнение - рентата да си капе ,другото идва от самосебе си . Crazy
Marie-Antoinette ,  newsm10
Цитирай

А когато нямаш избор?
Цитирай

Под качествен живот разбирам майка ти да не идва на партита и да не нарича всички педофили. Грррр  #2gunfire
Цитирай

Качествен за мен е щастлив ... а всеки е щастлив от различни неща ...
Цитирай

Под качествен живот разбирам майка ти да не идва на партита и да не нарича всички педофили. Грррр  #2gunfire

лягай си с по-млади от тебе, кво му мислиш
Цитирай

Пловдив

За мен тези категории са извън   думата  "щастлив." или са въпреки.
  Качество и количество на какво.?
     Най- често сме щастливи без качество и количество.  Тръпката и любовта ,ооо  , изобщо не ми пука от качество и количество, освен ако не говорим за ендорфини.
  Ай, сега сериозно.
     Достатъчното пари са  добро нещо за всяко младо и " Немладо " семейство . Немладо, като моето. качеството на живот се опрделя от потребностти.  Ако мъжът ти иска яхта, мотор  глезотийки... и белот. Ти искаш респективно  ../ избери сИ  7 теми от "Красива мама" в този форум/     като натъмъните и жилището  дизайнерски... остава за теб да прецениш  дали  ти е качествен живота.
  Преди това няма как.  Зависи какво искаш.   Ако искаш нежен и разбран човек, да си направите деца...  ще го разбереш бързо.   И тогава ще определите приоритетите си, както го направих и аз.
  А, дали ми е качествен животът  определям от качеството на живеещите до мен., майка, родата, и родата на мъжът ми.   Благодаря ти боже,   качеството си го бива.:  Целуната съм по челото.   или съм ги накарала да ме целунат... няма значение...Love Love Love
Цитирай

Германия

Качествен за мен означава такъв, от който да съм доволна. А второто зависи само от моята нагласа. Така, че винаги съм доволна и винаги ми е качествен живота. Обидно би било, да смятам, че битувам некачествено..

Но щастлив няма нищо общо с гореизброените.
Цитирай

Не мога да живея качествено аз  Mad, постоянно нещо ме дърпа да намирам кусури и да искам друго нещо, други неща, някаква промяна, все си имам драмата, че нещо не е наред и си  тегля на там...
  Мога да напиша перфектните сентенции и определения за качествения живот и няма да са лъжа, вярвам в тях, но искам и друго.
  Най-добре ми действа ритник по задника, но вече така съм ги наплашила всички, че никой не смее да ме срита, как да живея качествено, като нямам опорна точка за полет  Tired

Цитирай

в неподреден 'ред" Laughing:

много смях
движение и подходяща диета
голяма любов и много секс
здрави,умни и добри деца
удовлетворяваща работа
доволно количество пари и прозитичащите от това възможности  за пътувания, купуване на имоти и тн.
здраве за всички близки.
яхта - отвън бяла , носеща моето име ъф корс, вътре - махагон.  капитана по бермуди и капитанска шапка,аз на палубата с мохитце..  Cool

ех, високо качество!
Цитирай

Младост-2

Няма "качествен" живот. Има качествени услуги и стоки.
Цитирай

София

Колкото повече пари имаш, толкова по-качествено ще живееш.
Цитирай

А тези пари да не падат от небето? Манна небесна!
А ако ли ги получаваш на готово, тогава от друго ще страдаш.
Цитирай

София

А тези пари да не падат от небето? Манна небесна!
А ако ли ги получаваш на готово, тогава от друго ще страдаш.
Нямам намерение да споря и да се правя на дълбокосмислена жена с идеали Naughty. Парите са пари и са нужни на всяка крачка. С тях се купува всичко, дори вече и здраве. И точка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора