Качествен живот .

  • 2 062
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Колкото повече пари имаш, толкова по-качествено ще живееш.
А тези пари да не падат от небето? Манна небесна!
А ако ли ги получаваш на готово, тогава от друго ще страдаш.
Нямам намерение да споря и да се правя на дълбокосмислена жена с идеали Naughty. Парите са пари и са нужни на всяка крачка. С тях се купува всичко, дори вече и здраве. И точка.

Да, вярно е. Мисълта ми беше, че те осигуряват стандарта, но не и качеството. В което няма нищо лошо. Парите също могат да ти носят удоволствие, като такива, ако са ти приоритет. Аз не виждам абсолютно нищо лошо.



Аз пък най-малко бих искала да се правя на жена с идеали.

# 16
  • Мнения: 1 234

Колкото повече пари имаш, толкова по-качествено ще живееш.

Нямам намерение да споря и да се правя на дълбокосмислена жена с идеали Naughty. Парите са пари и са нужни на всяка крачка. С тях се купува всичко, дори вече и здраве. И точка.

Съгласна съм.И все пак от морална гледна точка ще цирам secretgarden :

Качествен за мен е щастлив ... а всеки е щастлив от различни неща ...

# 17
  • Мнения: 1 426
...когато сутрин бързаш да станеш, за да не изтървеш нещо...

# 18
  • Мнения: X
Качествено пазаруване - на качествени, здравословни хранителни и битови продукти
Качествено придвижване - възможност най-бързо и комфортно да стигнеш от точка А до точка Б
Качествено обслужване - в болница, в учреждение, в магазин
Качествено почиване - възможност да получиш когато пожелаеш чист въздух, спокойствие, добро обслужване, чистота и всичко по реда си
Качествено забавление - с приятели по вкуса ти, на място по вкуса ти
и още много други неща, разбира се...но колко много зависи от странични фактори, не е истина...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Качествен живот. Мхмхмъх. Мда, според собствената житейска фюлософия, ако съм щастлив, всичко останало е изостанало и не настоявам да е кой знай колько качествено. Ми да! Не мога да хъркам безсънни нощи в помисли дали имам нужда от вътрешен клозет, дали ще ми стигнат свещите за осветление, дали съм насъбрал вълшебни билки за самолечение (тез работи ги вписвам, щот и без съвременните удобства може да се живее совсем прекрасно и доволно) и прочей.. Мен ме вълнуват други работи в момента.
Ако вътрешно човекът не е удовлетворен от това, което е, няма начин да компенсира с материални ценности липсите си. Naughty

# 20
# 21
  • Мнения: 1 006
Ако вътрешно човекът не е удовлетворен от това, което е, няма начин да компенсира с материални ценности липсите си. Naughty

Да си доволен от себе си и да постигнеш вътрешен мир.

Всичко останало е суета. Не че е лошо да подредиш два мерцедеса пред бялата спретната къщурка с двата бора отпред, но човек знае 2 и 200.

# 22
  • Мнения: 1 113
Качествен живот за мен е да усещам, че "пружинката ми е навита" - да се чувствам изпълнена с енергия, да имам цели, които да следвам, да мога да се усмихвам на успехите си, да ги преживявам, да мога да си поплаквам понякога.

# 23
  • France
  • Мнения: 726
Добре де, да разбирам ли, че качествен живот означава да притежаваш качествени стоки и услуги? Ако е така, то аз, а и повечето българи, не водим такъв живот.

# 24
  • Мнения: 227
 ThinkingКакво е качествен живот?

# 25
  • Мнения: 2 211
Качествен живот за мен е да усещам, че "пружинката ми е навита" - да се чувствам изпълнена с енергия, да имам цели, които да следвам, да мога да се усмихвам на успехите си, да ги преживявам, да мога да си поплаквам понякога.

 Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мисля, че говорите за друга категория житейска.. Качество на живот се определя по нива - ниско, средно, високо.. Говорите за личната ви философия, която оказва влияние върху къчествотото ви на живот. Тоест условията на живот. Туй е то качеството - условията, при които съществуваме. М? Нали тъй?

# 27
  • Мнения: 750
Колкото повече пари имаш, толкова по-качествено ще живееш.
Никога не съм си мислила,4е ще кажа това но........Ню,е дяволски права!
 newsm10

# 28
  • Мнения: 4 585
Не са гаранция. Първо се налага фитнес. После диета.
После собствен бодигард и бавачка-бодигард на детето.
Има неща, които не идват автоматично с многото пари.

# 29
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Според мен три неща са изключително важни, за да се определи един живот като качествен:
1 - здраве;
2 - пари и
3 - спокойствие.
Ако човек има достатъчно и от трите, то животът му определено е качествен. Трите неща гледани общо предполагат - добра храна, добро здравно обслужване, повече почивки и екскурзии, интелигентни взаимоуважаващи се взаимоотношения между партньорите, добри условия за живот - апартамент, къща и обзавеждане.
Всичко, което е под и над нормата по принцип не ни влияе добре и здравословно и в социално отношение, например моменти на - луда любов или при тотална липса на такава, много пари или тоталната им липса, вманиачаване по диети и здравословен живот и липсата на заинтересованост към собственото си здраве. Златната среда, не напразно са я нарекли така.

Общи условия

Активация на акаунт