Как да го откажа от биберона?

  • 1 268
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Как да го откажа от биберон-залъгалката? Дайте идеи, моля! Praynig

# 1
  • Мнения: 674
 Да отговорят мамите от Палец или биберон - кое е по-малкото зло? Grinning Grinning Grinning

# 2
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Това го бях чела някъде, цепваш му малко беберона и за нула време се е отказало.  И аз бях решила да пробвам работи ли този метод, но мойта кукла ме изпревари. Няколко вечери подред и давам биберона, а тя си го оставя до възглавницата. Поглеждам накрая, прегризала си го.

# 3
  • Мнения: 1 121
Моя приятелка взе една ножица и го преряза. Оттогава детето й не иска да го погледне.  Laughing

# 4
  • Мнения: 772
Моя позната каза детето,че ще подарят бибетона на моята щерка защото е бебе,а дъщеря й кака.Мина номера Peace
Друга пък го хвърли в печката пред детето.

# 5
  • Мнения: 108
нашият пък бабите го загубиха (за което много им благодаря) и аз реших, че няма за кога да купувам нов Crossing Arms и й казахме, че дядо Коледа го е взел, за да го даде на някое бебенце, което има нужда от него, а на нея ще донесе голям подарък, защото вече е пораснала Simple Smile голяма драма беше, но трябваше да импровизираме Crazyимаше период на свикване с "новото положение", но го преживяхме. дано при вас мине леко Hug

# 6
  • Мнения: 7 186
Аз му отрязах върха и оттогава започна да се гнуси като го види и го хвърляше Laughing А беше доста пристрастен към него.

# 7
  • Мнения: 132
И аз отрязах върха на нашта биба и на него явно така не му хареса и сам си я хвърляше. Давах му я винаги когато я поискаше но той след секунди ми я връщаше, така няколко дена след което заедно двамата я хвърлихме в кофата за боклук защото вече не ни трябваше Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 1 555
Аз пробвах преди няколко месеца с дупченето на биберона и наистина има ефект, веднага ми го върна изплют, но да ти кажа нямаше никакво спане през нощта, а какнски рев за биби и на мъжът ми му стана мъчно и не можа да издържи и му даде последната биберона, с която е още всъщност, но съм решила памперса и бибероната като стане на 2 г да бъдат унищожени  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
Моят син се отказа сам, при първото си боледуване (на 10м. беше...) Беше му запушено нослето и с биба в устата можеш да си представиш как "можеше да диша". Но той никога не и е бил особен фен, ползваше я само за приспиване и после я изплюваше.
Съветвам те да изчакаш подходящия за бебчо момент (когато е спокоен и се чувства добре и здрав) и просто го изхвърли.
Много бързо ще го забравите. Peace

# 10
  • Мнения: 128
И двете ми дъщери не знаят какво е това биберон -залъгалка но си спомням, че на брат ми на детето биберона го
хвърлиха на Баба Меца в тъмната гора. Само първата вечер си го потърсил и майка му му казала да отиде сам в
гората и да си го вземе след което сладура веднага заспал и повече никога не отворил дума за тоя биберон.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
До тук изброените хитрости не дават ефект при моето магаре  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 959
Сега и ние сме на този зор.Отрязах я почти половината и тя не я иска,но си я търси,и като я види я хвърля.Дано я забрави съвсем тия дни.

# 13
  • Мнения: 166
МОя син имаше 3 биберона и трите ги завря някъде из къщи където неможем да ги намерим.Претърсихме цялата къща и няма.Реших,че това е някакъв знак,че трябва да го откажа от бибата.Ама той все още си я търси.Много е мъчително стана много крив.Добре,че имам термометър биба,че него ползвам вечер понякога като се събуди и си иска.На мен може ли някой да ми даде идея как да го откажа.Или трябва да купувам нов.

# 14
  • Мнения: 2 891
Скрих го и край! Малко рев имаше и после забрави.

Общи условия

Активация на акаунт