Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 май 2007, 21:29 ч.

Нещо с кайма, ама веднага

• 1 589
  • 9
  •   1
Отговори
Имам половинка кайма, искам да я сготвя, сега. Обаче нямам лук, така че кюфтета не стават. Руло Стефани също. Нямам хляб за Принцеси и... изчерпаха ми се идеите  Rolling Eyes

# 1
Ами аз вчера имах по-малко от половинка кайма и съвсем нямаше какво да я правя и понеже ми се ядеше нещо набързо - направих бъркани яйца с кайма Laughing
сложих каймата в тигана без мазнина, добавих 6 яйца и малко сирене-бъркане, бъркане Mr. Green сложих и подправка за кайма и стана вкусничко bowuu

# 2
Имам само едно яйце, и това не става  Tired

# 3
  • София
Спагети болонезе?

# 4
Не обичам...  Confused

# 5
  • Бг-мама
А картофено пюре на прах да имаш ?
Ако нямаш може на супа топчета да я направиш  Peace

# 6
Имам картофено пюре. Какво предлагаш?
Сетих се за кебапчета  Simple Smile

# 7
  • Бг-мама
Значи слагаш каймата в тавичка със едното яйце дето имаш ,то да е сварено и нарязано на кубчета и в каймата каквото имаш в хладилника може маслини може кис. краставички може царевица и колбас и т.н общо взето да си изчистиш хладилника.Това го изпичаш и когато е почти готово  заливаш с приготвеното пюре  настъргваш отгоре кашкавал или топено сиренце или обиквоненно пак каквото имаш и допичаш.Получава се нещо като овчарски пай и е страшно вкусно.
Може да добавиш и подправки по твой вкус  Peace

# 8
Айде, отивам, звучи супер, мерси много  Hug

# 9
  • Бг-мама
Имах и снимки на моя пай ,но не съм сигурна дали ги пазя ако имам ще ги постна да ги видите  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт