Как да забавлявам бебе на 1 м.

  • 1 369
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 14 512
Здравейте мамчета и честит празник! Да ви попитам какво правехте когато бебчето не спи. Моя юнак като спи, спи. Обаче, като е буден-само мрънка и плаче. Не реагира ни на песнички, ни на дрънкалки. Само носене на ръце, а от продължителното носене започва да ме боли корема(родих секцио). Споделете някоя хитринка.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Купихме 100 малки топки и му ги изсипвах в креватчето.Той се забавляваше с часове с тах.Най-голямото му желание беше да ги изхвърля през креватчето и се заливаше от смях.Също му давах и различни кутии в които слагах нещо да дрънка и той се занимаваше.

# 2
  • Мнения: 1 207
Ами то на 27 дни бебче даже и не вижда добре.Мъча се да си спомня(много отдавна беше Mr. Green) ама май само спеше моето.

# 3
  • Мнения: 5 393
 newsm78 newsm78 newsm78

На 1м Иво само ядеше и спеше-с нищо не съм го занимавала.Е, и се гушкахме много, не ме болеше корема.Защо не пробваш да го гушкаш седнала-така няма да се натоварваш.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ами за едномесечно бебе е нормално само да иска на ръце, когато е будно.... Моята госпожица на 1 мес само ядеше и спеше...

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Купихме 100 малки топки и му ги изсипвах в креватчето.Той се забавляваше с часове с тах.Най-голямото му желание беше да ги изхвърля през креватчето и се заливаше от смях.Също му давах и различни кутии в които слагах нещо да дрънка и той се занимаваше.

Бебе на 1 месец не може да вземе топка и да я изхвърли през креватчето newsm78
На тази възраст моите дъщери спяха и ядяха. Не съм ги носила на ръце  Naughty
Ако толкова много иска на ръце, то поне седни на диван, фотьоил за ти е подпрян гърба, да можеш да се облегнеш  Peace

# 6
  • Мнения: 4 915
Купихме 100 малки топки и му ги изсипвах в креватчето.Той се забавляваше с часове с тах.Най-голямото му желание беше да ги изхвърля през креватчето и се заливаше от смях.Също му давах и различни кутии в които слагах нещо да дрънка и той се занимаваше.
Mr. Green Чудесна идея за след около половин годинка.

На 1 месец бебето се "забавлява" с гушкане, ядене и разходки в обятията/количката. GrinningПрекарвайте повече време навън. Гушкай седнала. 
 

# 7
  • Мнения: 676
Ами то на 27 дни бебче даже и не вижда добре.Мъча се да си спомня(много отдавна беше Mr. Green) ама май само спеше моето.
и ревеше като допълнение при нас.

# 8
  • Мнения: 498
Ние сме същите.Когато не спи и мрънка или му говоря ухилена до уши за да се радва или го гушкам седнала на фотьойла и така се забавляваме.Не напрягай раната гледай да седиш или вечер таткото да помага.Ние така правим.Родих секцио.

# 9
  • Мнения: 3 069
Здравейте мамчета и честит празник! Да ви попитам какво правехте когато бебчето не спи. Моя юнак като спи, спи. Обаче, като е буден-само мрънка и плаче. Не реагира ни на песнички, ни на дрънкалки. Само носене на ръце, а от продължителното носене започва да ме боли корема(родих секцио). Споделете някоя хитринка.

Ами вие сте в периода на коликите.Нищо не може да привлича вниманието му все още.Гушкане и затопляне на коремчето в мама, това му е цаката.И аз родих секцио но не ми е пречило.Ако те боли толкова много, седни на спалнята и го полюшвай в ръцете си.

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пееща играчка над леглото  Peace

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Купихме 100 малки топки и му ги изсипвах в креватчето.Той се забавляваше с часове с тах.Най-голямото му желание беше да ги изхвърля през креватчето и се заливаше от смях.Също му давах и различни кутии в които слагах нещо да дрънка и той се занимаваше.

Бебе на 1 месец не може да вземе топка и да я изхвърли през креватчето newsm78
  Embarassed ooooh!Който спи и не чете така е Mr. GreenВидяло ми се е, че става въпрос за дете на 1г.Но определено на бебе на 1 месец топките няма да му вършат работа Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 14 512
Благодаря ви,ще гледам да седя повече, че направо не се издържа-особено вечер докато заспи е ужас.

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Моя син на един месец само ядеше и спеше - слава Богу и колики нямаше.
Забавлението му беше целодневното седене в парка на шарена сенчица, да спи сладко на чист морски въздух...а пък майка му  blahblah с другите майчета.
У дома след като стана на 2-3 месеца му купих въртяща музикална играчка за над кошарата.

# 14
  • Мнения: 10 982
Рая на 1 месец само ядеше и спеше. Нищо не й беше интересно. Преди 2 седмици започна да се заглежда в движещи се предмети.

Общи условия

Активация на акаунт