На път с бебе на 2 седмици ?

  • 464
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 225
Може ли според вас, мили мами, да тръгнем на път с двуседмичното си бебе?
На някой от вас случвало ли им се е?
Споделете опит, моля. Само да кажа, че се кърмим и отпада неудопството от правенето на мляко.

# 1
  • Мнения: 568
пътували сме. бебето спи и се чувства добре на път.Нали си имате кошница за кола? Иначе само мокри кърпи памперси и резервен кат дрешки

# 2
  • Мнения: 1 225
Имаме бейби порт от количката. Мисля че ще свърши работа.
И аз не виждам нищо тревожно, но все пак - днес го изведохме за първи път на вън, а утре да го метнем в колата  Rolling Eyes
За това  реших да питам.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Няма да имаш проблеми, бебетата понасят добре пътуването,н но обърни внимание на нещо друго. повечето деца като сменят обстановката за кратко време не се чувстват добре, а и бебто ти е само на 2 седмици. Ако отивате някъде за празниците само, аз на твое място бих се въздържала.

# 4
  • Мнения: 100
Няма да имаш проблеми, бебетата понасят добре пътуването,н но обърни внимание на нещо друго. повечето деца като сменят обстановката за кратко време не се чувстват добре, а и бебто ти е само на 2 седмици. Ако отивате някъде за празниците само, аз на твое място бих се въздържала.

  Peace
И аз така многото нови хора и непознатото място превъзбуждат бебето и то не се чувства добре.

# 5
  • Мнения: 1 225
ТраЛаЛа, какво имаш предвид под неспокойни - стават по-ревливи, най-вероятно?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 252
Порт бебето не е удачно за пътуване на малко бебе в кола, защото не е закрепено за седалката и при една евентуална катастрофа (недай Боже) бебето ти ще е смазано. За пътуване в кола си вземете кошница, която се закрепва с предпазните колани и бебето ти стои вързано по време на пътуване.
Не подценаявайте идиотите по пътищата!

# 7
  • София
  • Мнения: 978
ТраЛаЛа, какво имаш предвид под неспокойни - стават по-ревливи, най-вероятно?

Точно така, ревливи, кисели, раздразнителни. Аз съм имала подобни проблеми със синът си и за това като пътуваме се съобразявам да е поне за около седмица

# 8
  • Мнения: 1 416
Маргарита пропътува 250 км точно на 14 дни. Нямаше никакви проблеми, спа в колата.

# 9
  • София
  • Мнения: 14 509
Каката на две седмици пътува на дълъг път в коша от количката. Спа като къпана-само ако е много топло трабва да мислиш нещо за стъклата, бебето да го охлаждашр да спирате на сянка за почивка-много лесно се претоплят бебоците.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 366
Не се притеснявай. Ние пропътувахме 250 км. като бяхме на вашата възраст. С повече почивки и всичко ще е о.к игледайте да пътувате рано сутринта ,докато не е станало много горещо. Приятен път и прекарване.

Общи условия

Активация на акаунт