Болки в кръста?

  • 128 687
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
какво стана с женат Simple Smileа с боплкит Sadе оправи ли се

# 16
  • Мнения: 2 175
На мен след дълги оплаквания от болки в кръста в ляво- накрая ми изкараха възпаление на сакро-илиачната става и с болкоуспокоителни се оправих за 2-3 дни..

# 17
  • Мнения: 587
Болките в кръста, особено призори или сутрин, съпроводени със сутрешна скованост, понякога с болки в петите или подуване на глезен или коляно - това е картина на реактивен артрит. Потърсете ревматолог Stop

# 18
  • Мнения: 661
elissa ,


Отивай на невролог . МОже да се наложи и ревматолог .  Друг път ще се усили течението - аз нали бях на Профенид в система по време на месечното си неразположение + Хепарин за прочистване на абоката . НИщо не стана !

# 19
без да съм лекар, предлагам следното просто и ефикасно средство при предизвикани от настинка болки в кръста и скованост.В шишенце от 20 мл йод от оптеката разтварям 10 бр. аналгин - течността става бистра и прозрачна. Мажа 2 пъти на ден с памучи в болезнената област.Да не се ползва  от малки деца, бременни и хора с проблеми на щитовидната жлеза.ОПИТАЙТЕ - ТОВА простичко мазило ме е спасявало често от болки.

# 20
  • Мнения: 661
Като начин за купиране на болката - да . Може да се използват и разни обезболяваши мазила , и алтернативна медицина . НО ! Трябва да се провери дали няма  по -сериозна причина ,   за да се вземат навреме мерки .

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също съм с подобни проблеми в кръста и ишиасния нерв. Аз намерих лек при терапевта Петър Нинов, който силно ви препоръчвам.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
И на мен ми се е случвало да се прещипе нерв,болката е ужасна!
Впоследствие ми казаха,че е радикулит,от време на време ме стяга,
но не е толкова силна и нетърпима.Засега се справям без медикаменти.

# 23
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Преди две години от многото работа,от течение ли,така ме болеше кръста и с времето започна и левия крак да дърпа.То не бяха рентгени,скенер,инжекции,та чак за операция ми заговориха на дискова херния  ooooh!.Че чак моят се ядоса,дето никой не открива какво ми е и ме прати насила на Павел баня.За 2 седмици ме изправиха на крака(отидох куцайки) и след още месец бях като нова!Горещо го препоръчвам за каквито и да е болежки,там е доказано балнолечение с годините!

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 37
От няколко дни много ме боли кръста.Не се притеснявах много, защото си мислех, че съм настинала.  Но днес болката се премести в десния хълбок, Моля ви помогнете откакво може да е тази болка?

# 25
  • Мнения: 661
МОже и коксартроза да е . Рентген !

# 26
  • София
  • Мнения: 98
може и да е генекологично  болката се пренася консултирайте се с личния лекар newsm78

# 27
  • Мнения: 661
Ама трябва да се разбере каква е причината ! Ако напредне процесът и болката от не толкова честа и не толкова силна стане такава , тогава какво ! Ако е коксартроза се сещам какво следва - бастун и постоянни болки . БЕз да те плаша ,  Saluti . ПРосто давам пример .

# 28
Отиди да те види невролог,аз имах подобни проблеми и ходих в неврологията на "Св. Анна"-бившата окръжна болница,там ми казаха,че имам лумбоскарален радиколит и ми назначиха лекарства.останах много доволна  Peace  Успех   thumbsup

# 29
  • Мнения: 275
За тези болежки трябва Невролог или Травматолог? Кой да прецени , защото при всички положения и единия ще изпише лекарства и другия, и те няма да съвпадат.

Общи условия

Активация на акаунт