Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора
Искам да попитам какви са признаците при цветна бременност? smile3529
Цитирай

Ами като при нормална бременност.

При така наречената цветна бременност се появява леко zацапване преz първите месеци на бременността и то около дните, когато би трябвало да ти е цикълът.

Значи, ако има6 нормален цикъл не си бременна.
Цитирай

На моя приятелка - при цветна бременност М първия месец си беше съвсем нормален и тя нямаше как да знае, че е бременна. Разбра чак на втория месец, защото не и дойде.
Цитирай

Ако имаш съмнения, по-добре иди на лекар. Т.нар. цветна бременност не е нормално състояние. Кървенето по време на временност не е безобидно Peace
Цитирай

На моя приятелка - при цветна бременност М първия месец си беше съвсем нормален и тя нямаше как да знае, че е бременна. Разбра чак на втория месец, защото не и дойде.

Не е било zветна бременност. Кървене и бременност са несъвместими  Naughty

Може да е имало два плодни сака и единият да не е успял да се имплантира. случва се много често. Помисли малко, при менструацията се иzхвърля лигавицата на матката. Значи ако е имала нормална менструация е 6тяла да иzихвърли и плода и е нямало да раzбере, че е бременна. Или е zабременяла по късно.

Пуснете в търсачката "цветна бременност" и 6те иzлеzе една статия, в която много подрибно е описано какво оzначава това.  bouquet
Цитирай

При цветна бременност около дните на М се появява зацапване. То е по оскъдно от нормална менструация , трае по - малко време и цветът му розовее. Това ми е казвала моя приятелка , която е имала тези признаци по време на втората си бременност , която била определена като "Цветна". "Цветното" бебе вече е на 18 години.
Цитирай

Незнам,как е по книга,но майка ми разбра,че е бременна с брат ми едва в 4м,понеже имаше нормален цикъл и то всеки месец ThinkingСтранно,но факт PeaceЕдва тогава влезна за задържане за да спрат кървенето...Брат ми се роди на термина си 3,600 Hug
Цитирай

Моя приятелка разбра,че е бременна в 19г.с.Дотогова си имаше съвсем редовен цикъл
Цитирай

имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
някой може ли да ми обясни (т.к. нямам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!
Цитирай

имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
някой може ли да ми обясни (т.к. нямам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!
Аз не мога да си обясня тези неща.
Цитирай

E това не мога да го раzбера.  #Crazy

Да не кажа голяма дума, но наистина не мога да си представя, че 6 месеца няма да раzбера/усетя не6то такова. Не вярвам на такива жени. Мисля си, че сами не искат да си приzнаят, че са бременни. Знам ли?  newsm78
Цитирай

имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked

ами и бебето в 6м вече мърда,подритва,а и корема е видимо по-голям......
  newsm78 не ми се вярва да не е усетила.ама знаеш ли,хора всякакви !
Цитирай

При всеки е различно.
Цитирай

Индивидуално е. Моя приятелка не искаше второ, а разбра че е бременна в края на 4-ти месец, т.е. не е правила номера за да го задържи.
Цитирай

1-13 от 13 отговора