«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

ѕловдив, квартал "—мирненски"

ћнени€: 343
»скам да попитам какви са признаците при цветна бременност? smile3529
÷итирай

ћнени€: 4 700
јми като при нормална бременност.

ѕри така наречената цветна бременност се по€в€ва леко zацапване преz първите месеци на бременността и то около дните, когато би тр€бвало да ти е цикълът.

«начи, ако има6 нормален цикъл не си бременна.
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 292
Ќа мо€ при€телка - при цветна бременност ћ първи€ месец си беше съвсем нормален и т€ н€маше как да знае, че е бременна. –азбра чак на втори€ месец, защото не и дойде.
÷итирай

E-CLM & CH-VD

ћнени€: 3 043
јко имаш съмнени€, по-добре иди на лекар. “.нар. цветна бременност не е нормално състо€ние.  ървенето по време на временност не е безобидно Peace
÷итирай

Ќа мо€ при€телка - при цветна бременност ћ първи€ месец си беше съвсем нормален и т€ н€маше как да знае, че е бременна. –азбра чак на втори€ месец, защото не и дойде.

Ќе е било zветна бременност.  ървене и бременност са несъвместими  Naughty

ћоже да е имало два плодни сака и едини€т да не е усп€л да се имплантира. случва се много често. ѕомисли малко, при менструаци€та се иzхвърл€ лигавицата на матката. «начи ако е имала нормална менструаци€ е 6т€ла да иzихвърли и плода и е н€мало да раzбере, че е бременна. »ли е zабремен€ла по късно.

ѕуснете в търсачката "цветна бременност" и 6те иzлеzе една стати€, в ко€то много подрибно е описано какво оzначава това.  bouquet
÷итирай

Ћом

ћнени€: 354
ѕри цветна бременност около дните на ћ се по€в€ва зацапване. “о е по оскъдно от нормална менструаци€ , трае по - малко време и цветът му розовее. “ова ми е казвала мо€ при€телка , ко€то е имала тези признаци по време на втората си бременност , ко€то била определена като "÷ветна". "÷ветното" бебе вече е на 18 години.
÷итирай

ћнени€: 2 309
Ќезнам,как е по книга,но майка ми разбра,че е бременна с брат ми едва в 4м,понеже имаше нормален цикъл и то всеки месец Thinking—транно,но факт Peace≈два тогава влезна за задържане за да спрат кървенето...Ѕрат ми се роди на термина си 3,600 Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 740
ћо€ при€телка разбра,че е бременна в 19г.с.ƒотогова си имаше съвсем редовен цикъл
÷итирай

ћнени€: 527
имам съученичка, ко€то разбра, че е бременна в шести€ месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
н€кой може ли да ми об€сни (т.к. н€мам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!
÷итирай

ћнени€: 2 309
имам съученичка, ко€то разбра, че е бременна в шести€ месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
н€кой може ли да ми об€сни (т.к. н€мам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!
јз не мога да си об€сн€ тези неща.
÷итирай

E това не мога да го раzбера.  #Crazy

ƒа не кажа гол€ма дума, но наистина не мога да си представ€, че 6 месеца н€ма да раzбера/усет€ не6то такова. Ќе в€рвам на такива жени. ћисл€ си, че сами не искат да си приzна€т, че са бременни. «нам ли?  newsm78
÷итирай

ћнени€: 674
имам съученичка, ко€то разбра, че е бременна в шести€ месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked

ами и бебето в 6м вече мърда,подритва,а и корема е видимо по-гол€м......
  newsm78 не ми се в€рва да не е усетила.ама знаеш ли,хора вс€какви !
÷итирай

B HONDA CIVIC

ћнени€: 2 422
ѕри всеки е различно.
÷итирай

BABYLAND

ћнени€: 3 394
»ндивидуално е. ћо€ при€телка не искаше второ, а разбра че е бременна в кра€ на 4-ти месец, т.е. не е правила номера за да го задържи.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора