Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Много положителни отзиви срещнах в форумите за тази марка, но така и не разбрах къде ги продават. Просто не съм ги срещала никъде. Моля ви споделете от къде си ги купувате!
Цитирай

София

Аз съм взимала от Бебелан.
Цитирай

София

На пазара в Борово има едно малко магазинче - там ги има  Peace
Аз взех да ги пробвам - никак не са лоши !
Цитирай

софия

При нас, в Красна поляна - магазин Бебе. Аз въобще не съм доволна от тях. Колкото прах на ръка сутрин докато ги ползвах (около 1 седмица), че пропускаха като за световно,  не съм прала никога.
Цитирай

Някъде там...

Аз също не останах очарована. Първо, че пропускаха като за световното, както е казала zvanche , а и са ужасно твърди. На Виктория й се израни Д-то точно на втория ден.
Цитирай

София

Тези които аз взех не са никак твърди , даже напротив ... страшно наподобяват Памперс и досега не са ми пропускали  Rolling Eyes
Цитирай

sofia

В Бебелан имат със сигурност.
Цитирай

3 метра над небето

Тези памперси са 1 към 1 с памперс.Много са добри.Взех даже 1 номер по малък от колкото на памперс нито испускат нито  вътре се събира.Има ги на женски пазар при перилните препарати и в Красна поляна там съм ги виждала.но са добри Peace
Цитирай

Тези които аз взех не са никак твърди , даже напротив ... страшно наподобяват Памперс и досега не са ми пропускали  Rolling Eyes
И при нас така.Перфектни!На последната спирка на метрото в Обеля-детския магазин ,ги има.
Цитирай

има ги и в Люлин на пазара в детския магазин и на пазара в Хаджи  Димитър Smile
Цитирай
Вносител на пелените Канбебе е фирма Гарни, чиито склад се намира в Студентски Град, на гърба на Студентска поликлиника. Но Бебелан, Слави-Ер, Дженто, Либра и други по-големи разпространители също ги продават.
Цитирай

А някой да знае на каква цена е бройката на 4-ти номер?
Цитирай

Sofia

Има ги също в Пигис хаус, на мен също ми харесаха и много приличат на "Памперс".
Цитирай

Има ги също в Пигис хаус, на мен също ми харесаха и много приличат на "Памперс".
Къде е това?
Цитирай

София,Зона Б-5

http://www.piggyshouse.com/bg/contacts/
Има ги и в Овча купел 1 на Дайски в детския магазин за храни.Иначе и аз не съм доволна,защото са абсолютно същите като Памперс.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора