Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Варна

Хайде да се хванем дружно и да се оттървем от всичко не нужно!!!
Предлагам на вашето внимание една диета,с която аз лично свалих 5кг за около месец.Напоследък като започвам диети все се боря с едни 3-4-5кг / в зависимост от степента на угояване / и това е един от начини с който успях без да гладувам.

А ето за какво става въпрос:
1 ден Варени картофи 1кг
2 ден  Плодове без цитрусови 1кг   
3 ден Сирене 0.5кг
4 ден Варени яйца 6бр
5 ден Пилешко месо 0.5кг
6 ден Зеленчуци 1кг
7 ден Кис. мляко 3бр
8 ден Кашкавал 0.5кг
9 ден Риба 0.5кг
10 ден Мин.вода

Пие се 1.5-2литра вода на ден.Не са разрешени сол и всякакви подравки.
Когато спазвах диетата пиех си кафе /без него не ога като съм на диета/,което съдържаше 200мл мляко и подсладител,пиех си редовно бяло вино и много рядко биричка.
Картофите си ги правех на салатка с малко лук,зехтин и оцет.
Пилешкото месо - понякога беше бяло месо,а понякога и бутчета,но винаги овкусени леко.
Зеленчуците - също.
Киселото мляко-често си взимах активия фибри.
Както виждате не съм спазвала кой знае какви ограничения,но наистина има ефект дори и така.
Също никога не съм правила и 10 ден,който е на вода-против съм гладуването,а и не мисля, че мога да издържа[smilie=smile3521.gif]
Е,ако някой иска космически резултати и иска да стане по-бързо свалянето ще трябва да спазва диетата без овкусяване. Naughty
Време е за диета

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 22:52 от pepita730

# 1
pepita730 от доста време се чудя дали да не се захвана и аз с монодиета, разбрах за нея от Ася и тя беше доволна от резултата, единствената разлика в диетата и беше, че 3-тия ден вкл. извара, която не обичам и този вариант по ми допада. Сега съм си наумила от понеделник да се пробвам с един вид моя монодиета и ако не даде резултати, сигурно ще се вкл.

# 2
  • Universe
Пепита730, хубава диета, ама аз съм вегетарианка  Peace.
 ooooh! С какво ще заменям пилето и рибата newsm78 ?!?
Може да я пробвам в мой вариант Wink - последователността остава без 5 и 8 ден  chef

1 ден Варени картофи 1кг
3 ден Сирене 0.5кг
4 ден Варени яйца 6бр
5 ден Зеленчуци 1кг
6 ден Кис. мляко 3бр
7 ден Кашкавал 0.5кг
8 ден Мин.вода

От понеделник!!! Joy Joy Joy

# 3
  • Варна
pepita730 от доста време се чудя дали да не се захвана и аз с монодиета, разбрах за нея от Ася и тя беше доволна от резултата, единствената разлика в диетата и беше, че 3-тия ден вкл. извара, която не обичам и този вариант по ми допада. Сега съм си наумила от понеделник да се пробвам с един вид моя монодиета и ако не даде резултати, сигурно ще се вкл.
Щом има еднообразно хранене през целия ден със сигурност ще има ефект Peace Да,може и обратното - да се замени сиренето с извара,важното е да е да се яде цял ден едно и също Naughty
 Hug

# 4
  • Варна
Пепита730, хубава диета, ама аз съм вегетарианка  Peace.
 ooooh! С какво ще заменям пилето и рибата newsm78 ?!?
Може да я пробвам в мой вариант Wink - последователността остава без 5 и 8 ден  chef

1 ден Варени картофи 1кг
3 ден Сирене 0.5кг
4 ден Варени яйца 6бр
5 ден Зеленчуци 1кг
6 ден Кис. мляко 3бр
7 ден Кашкавал 0.5кг
8 ден Мин.вода

От понеделник!!!

Да,защо не Peace  smile3521
Аз като я правих диетата в началото спазвах последователността на дните.После започнах да си намислям от предния ден какво да следва и не се водех по схемата,но кг ми падаха  smile3521

# 5
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
Пепита , няма отърване от мен, а? Joy Тази диета я спазва мойта малката щерка и за 5 дена вече е свалила 2-3 кг.  Peace Ефект има и аз мисля , след ония 3 диети в другата темичка да спазя и таз.  Hug Успех , момичета!   bouquet

# 6
  • Варна
Пепита , няма отърване от мен, а? Joy Тази диета я спазва мойта малката щерка и за 5 дена вече е свалила 2-3 кг.  Peace Ефект има и аз мисля , след ония 3 диети в другата темичка да спазя и таз.  Hug Успех , момичета!   bouquet
Че кой пък иска да се оттърве от теб ?   love001
Успех ти желая и ще ви идвам на гости както вече казах Hug
Благодаря за подкрепата  bouquet

# 7
  • Варна
А забравих да допълня,че въпреки,че пише без цитрусови плодове-аз си ядах всякакви,без да мисля кой е цитрус и кой не.Дори мисля на плодовия ден да хапна грейпфрути.
Всичко ви споделям,но не си налагам мнението-ако някой иска да спазва диетата както си е написана нека да го прави и да не се съобразява с моите думи. smile3521

# 8
  • Universe
 Shocked С подобна диета моя позната от 120 кг стана - 65 кг. Е, разбира се за 8 месеца. Принципът беше идентичен - определяше си  един вид храна, която ядеше целия ден. Даже не спазваше никакви ограничения в количеството. Не редуваше белтъчни и въглехидратни дни.
 PeaceИ все пак да отбележа -  беше на 40г. - възраст, в която трудно се свалят килограми! Обаче тя беше железна  Hug- само 1 вид храна, което изискваше голяма воля, защото беше директор на общинска фирма и постоянно беше по коктейли  chef и в чужбина bowuu.
 newsm78 Дано съм успяла да Ви зарибя   bouquet!

# 9
  • Варна
Shocked С подобна диета моя позната от 120 кг стана - 65 кг. Е, разбира се за 8 месеца. Принципът беше идентичен - определяше си  един вид храна, която ядеше целия ден. Даже не спазваше никакви ограничения в количеството. Не редуваше белтъчни и въглехидратни дни.
 PeaceИ все пак да отбележа -  беше на 40г. - възраст, в която трудно се свалят килограми! Обаче тя беше железна  Hug- само 1 вид храна, което изискваше голяма воля, защото беше директор на общинска фирма и постоянно беше по коктейли  chef и в чужбина bowuu.
 newsm78 Дано съм успяла да Ви зарибя   bouquet!
Моя опит също показва,че не е толкова важно последователността на дните,както ти каза - по-важно е еднообразното хранене за целия ден.
А за воля-на къде без нея  smile3521
 smile3525

# 10
  • Балчик-Сливен
Включвам се от утре,т.е. днес Grinning
Моя приятелка отслабна със 7 килограма за 14 дни,но може би има значение,че и караше по 1 час колело на ден.Но дори и да нямате време за повече  раздвижване с монодиета се слабее. Peace
При мен по ред причини диетата ще е малко променена,но оновно плодове,зеленчуци,млечни.Смятам да заменя картофите с тиквички на скара,
а дните на яйца и месо със салата-краставици и домати или само домати

# 11
Добро утро,
Като гледам и Blue Rose ще разнообразява диетката, подобно на мен така че ме бройте и мен от понеделник в отбора, че темичката и "шефката" Laughing ми харесват и дано този път да нямам гафове.

# 12
  • Варна
Аз днес съм на плодчета  newsm03
вчера карах на течностти с луничките и те препоръчват да се яде плод на другия ден.Не върви да започна с картофи,така че ето първата модификация  Joy
Blue Rose,спорта е важен,но мен напоследък нещо не ме влече,а и когато я правих диетата преди 6-7 месеца-не съм си мръднала пръстчето.Да,слабее се с нея на 100% smile3508

mimival,всички много се надяваме да няма гафове/особено аз,както напоследък само се провалям  Banghead/
Успех на всички  newsm51

# 13
  • софия
момичета диетата звучи супер сега съм на японската но след 3.06 ще се присъединя към вас ако ме премате

# 14
  • Варна
момичета диетата звучи супер сега съм на японската но след 3.06 ще се присъединя към вас ако ме премате
welcome welcome welcome

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт