Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ако се чудите какъв да е следващият ви лосион за тяло, горещо препоръчвам "Cashmere" на "Laura Vandini". Предполагам, че не е нов, но аз скоро го открих и го обожавам. Ухае невероятно, прави кожата мека и оставя едва видими блестящи малки частички по кожата.  Peace
Цитирай

Тъкмо на време.Днес се чудих какъв  да си купя и накрая си купих друго.Утре ще си взема такъв.
Цитирай

България

За каква кожа са тези или няма значение?
Цитирай

Варна

Пусни една снимка да видим.
Цитирай

от давна съм му хвърлила мерака. Mr. Green
Цитирай

Плевен

Каква му е цената?Че и аз имам нужда от нов,и тъкмо ми се щеше да е с блестящи частици,ама да не бият кой знае колко на очи WinkЯвно това е и моя лосион. Flutter
Цитирай

София

Пусни една снимка да видим.

3,58 EUR

kittyela,ти от къде и за колко го купи твоя?Аз този го намерих в този сайт http://www.bodyandmore.de/index.php/cat/c59_LAURA-VANDINI.html
Цитирай

София

Да, това е лосиончето  Peace

Моят си го купих веднъж от Студентски град, от една парфюмерия на семейните блокове.

Струваше 8.90лв.

Имаше и още два вида - едното някакво "Silk", другото не го помня. Но на мен "Cashmere" най-ми хареса като аромат, страхотно ухае, а и доста силно като парфюм. thumbsup
Цитирай

София

Относно типа на кожата - на българския стикер пише, че е за суха кожа, но мисля че абсолютно всеки може да си го ползва. Той си попива в кожата доста бързо.  Peace
Цитирай

BABYLAND

Не стои мазна кожата после, нали?
Цитирай

София

Не, не стои мазна.

Аз от години си поръчвам и един стягащ лосион на Avon от по 400ml само поради тази причина, че попива бързо и не оставя следи. Но "Cashmere" е много по-добър в това отношение.  Wink
Цитирай

BABYLAND

Мерси!   bouquet
Цитирай

Варна

ще се пробва newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.